Elutasítva FaceNetwork UB kérelem.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pigi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
.
unban.png


Név: Isa🍕
Indok: Facenetwork szabályzat megsértése. Szexuális tartalommal való zaklatás, privát üzenet formájában.
Tiltás időpontja: 2024.03.25.
Hányszor voltál tiltva a platformról: Második karakterrel ez az első. Első karakterem egyszer volt.
Miért kérsz unbant: Nem teljesen értem, milyen alapon kaptam a bant. Az Én karakterem Isabell, meg egy másik karakter, szóváltásba került. Feljött a másik karakter felől az ötlet, hogy Isabell küldhetne Neki egy meztelen képet. Tehát nem értem mi a gond. Nem Én határoztam úgy a semmiből, hogy Isabell nude-okat fog küldözgetni szanaszét a világon. Ebben a helyzetben mindkét fél benne volt. Röhejes most ez az egész, nem tudom hova tenni...
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem. Hiszen Isabell maga a karakter senkit nem zaklatott, kérésre küldött magáról egy képet. Sőt kétszer is megkérdezte, hogy biztosan meg tegye-e.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,541
-
Head of Staff hozzászólás
Szia!

Nem teljesen értem, milyen alapon kaptam a bant.
Azon az alapon, hogy több ember jelentette a képet ami a karakteredet ábrázolja és privát üzenetben terjeng, mely tőled indult el. Egyáltalán nem normális ez ami történik, ahogy a kép tartalma sem. Nem ítélünk el senkit, de azért vannak határok, amiket most bőven sikerült átlépni.

A bizonyíték bőven alátámasztja az okát a tiltásodnak.

A képet csak azért nem publikálom, mert nem akarok ebből nagyobb botrányt és neked is elég kellemetlen lenne, elhiheted.

Elutasítva és ne is számíts UB-ra.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó