Fabio Ricci --> FenderBender

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

osii1126

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
unban.png


Név: Fabio Ricci
Adminisztrator neve: FenderBender
Indok: FUN
Tiltás időpontja: 2020.09.07 21:30
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első eset.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Szeretném az életemet folytatni, új névvel, teljesen újragondolt karakter jellemmel szeretnék nekiállni a szervernek, be akarom bizonyítani, hogy nem csak egy funos, nonrp-s játékos vagyok, szeretném bebizonyítani, hogy helyem van a közösségben.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Gondolkodtam, rágódtam ezen és a hozzáállásomon mindenféleképpen.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Beletörődve, átgondoltam párszor a történteket és semmi helye annak, hogy ez a kititáls jogtalan lett volna. Teljes mértékben egyetértek FenderBender-el jelen állás szerint ezzel a kitiltással de remélem, hogy kapok tőle még egy esélyt arra, hogy megmutassam mire is vagyok képes. 
 

FenderBender

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Szia Ricci,

Én is gondolkoztam a te kérelmeden, amióta először megnéztem és arra a döntésre jutottam, hogy megadom ezt az esélyt, amiben te reménykedsz, de most szeretnélek tájékóztatni, hogy az utolsó esélyesek kategóriájába kerülsz, ami azt jelenti, hogy az első jogos panaszt követően örök kitiltásban részesülsz.


[adminisztrator]A kitiltást a holnapi nap folyamán fogom felfüggeszteni és 60 perc AdminJail-be foglak rakni, ami a FUN-al érne fel, ha nem a kitiltást kaptad volna meg tőlem.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó