Fabio Ricci --> FenderBender

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

osii1126

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
unban.png


Név: Fabio Ricci
Adminisztrator neve: FenderBender
Indok: FUN
Tiltás időpontja: 2020.09.07 21:35
Meddig tart a ban: 5 nap
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első eset.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Szeretnék továbbra a közösség értékes személye lenni és folytatni az eddig tervezett RolePlay pályafutásomat.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Összességében nem sok mindenben, csupán a hirtelen felindulásokból visszavennék.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem érzem jogosnak. Miért?: Nos, azért nem érzem jogosnak mivel.. Börtönbe kerültem és egy IRL börtönben eléggé nagy a hangzavar és had ne részletezzem miket mondanak a rendőröknek vagy akárkinek a rabok. Most ugyan ez történt... Bezártak a börtönbe és kiabáltam egy 2 sort, egy "Pablo Escobar" film jelenetből vágott szöveget. Feltételezem, hogy ezért lettem szankcionálva amit nem nagyon értek hiszen mint említettem, egy IRL börtönben azért vannak durvább dolgok is. 
 

FenderBender

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Szia osii1126!

Most így az elején tisztázom veled, hogy a ban-t nem azért kaptad, amiért azt a 2 sort idézted egy filmből, a börtönös részt nem is értem, mivel ez nem egy állami fegyház, hanem egy kis vidéki börtön. Több tett sorozata idézte azt elő bennem, hogy bannolva legyél 5 nap erejéig. Az egyik az volt, hogy warn-olva lettél egy /do miatt, ami teljesen fölösleges volt.

[20:39:18] *** Meghal a gecibe [Fabio Ricci]

A következő az, hogy a kórházban te úgy olvastál le egy jelvényt és kötötted be valaki szemét, hogy RP szerint te eszméletlen voltál, amikor vittek az ellátóba.
[20:51:36] *** Fabio Ricci  rátekint Adam Cooper jelvényére.
[20:51:41] *** Adam Cooper  bezár egy ajtót.
[20:51:44] *** Ashley Williams  elengedi Fabio Ricci-t!
[20:51:48] *** Fabio Ricci  beköti Ashley Williams szemét!
[20:51:52] Ashley Williams: (( Mit csinálsz? ))
[20:51:57] *** Adam Cooper  leveszi bekötést Ashley Williams szeméről!

Ezt követően nem tudom mit RP-ztél a mentősökkel pontosan, de a mentősök erősítették meg, hogy akkor tértél magadhoz, amikor defibrilátorral újraélesztettek

[21:47:22] FenderBender: (( Sziasztok, valaki közületek ellátta Fabio Ricci-t korábban? ))
[21:47:25] Dylan Dixon: (( :/ :( ))
[21:47:30] Dylan Dixon: (( Igen, jelentkezem. ))
[21:47:31] Adam Cooper: (( Igen. ))
[21:47:34] FenderBender: (( Okés ))
[21:47:46] FenderBender: (( Amikor behoztátok akkor az eszméleténél volt, vagy eszméletlen volt? ))
[21:47:51] Damien Hamilton: (( crashelt Adam ))
[21:47:59] Adam Cooper játékos kilépett 30 méteres körzetben. (timed out)
[21:48:02] FenderBender: (( Pontosabban az a rész, amikor bekötötte valaki szemét meg leolvasta a jelvényt valakinek ))
[21:48:13] Dylan Dixon: (( fúú.. Eszméletlen volt, defibrilláltuk és arra kelt fel. ))
[21:48:23] Cole Black: (( xd ))


[21:51:19] FenderBender: (( Amikor behoztátok akkor az eszméleténél volt, vagy eszméletlen volt Fabio Ricci ))
[21:51:28] FenderBender: (( Pontosabban az a rész, amikor bekötötte valaki szemét meg leolvasta a jelvényt valakinek ))
[21:52:46] Adam Cooper: (( Eszméletlen volt. Olyan állapotban került be hogy azonnali defibrilássát kellett rajta végrehajtani. Az én jelvénymet olvasta le illetve Reaper szemét köttöte be. ))

Ezt követően, amikor meg el lettél szállítva a celládba és le lett szedve rólad a bilincs, tisztán úgy nézett ki, mintha te ki akartál volna rohanni onnan, csak Ashley Williams pont bezárta az ajtót és emiatt ez nem sikerült. Majd az elkövetkező 2 percben azt néztem, hogy hol csákánnyal, hol csákány nélkül próbáltad megütni Ashley-t, vagy éppen a fémdetektorral szórakoztál. Videót nem fogok berakni ide, mivel nem látom szükségét.




[adminisztrator]Így úgy döntöttem, hogy a kérelmedet elutasítom, az 5 napos bant visszavonom és módosítom örök kitiltásra.[/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó