Fékbetét típusai/finomhangolása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:375
Hector

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Hector «

Ötleted leírása

» Helloka. Van ez a jópofa fékbetét. Sokatok számára ismerős lehet, amikor az autó "nem akar megállni". Namost, van faja piros lámpánk, ugye megköllene állni... ( :D ) Eszi a fékbetétet, mint állat. Ötlet a következő lenne, hasonlóan a nagyobb üzemanyag-tartályhoz (Mesa R pl) lehetne komolyabb betét is, amely nem kopik el 100 kilóméter alatt annyira, hogy az autó "ne akarjon megállni".
Ha ez nem megoldható, akkor egy minimális finomhangolásra lenne szükség a fékbetétre, hogy ne kopjon ennyire... Pláne, hogy lemegy 80% alá és tényleg "alig akar megállni". Egy traktor esetében ez ugye nem probléma, ellenben mondjuk amikor a rendvédelem egy üldözés kellős közepette szenvedi ezt el, gondolom nem fognak Ők sem hirtelen beugrani a szerelőhöz, hogy "hello nincs fék, üldözés van, kéne gyorsan két szett új betét" (abszurd példa.) «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszi, ha megoldható, köszi ha támogatjátok! Ellenérveket szívesen fogadom! :) Eszembe jutott közben, hogy a "ne fékezz annyit" nem megoldás erre. ;) «



 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,840
Silay Denzel
A fékbetét annak a függvényében kopik, hogy mennyiszer, és mekkora távot fékezel egyszerre. Továbbá, ha például 80%-os a fékbetéted, az eredeti (gyári) fékerő 80%-a még a rendelkezésre áll.
 

LAC!

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:748
Sean Maverick
A 3700 km alatt amit a járőrautóba beletettem talán HA egyszer cseréltettem. Annyira nem veszes ez a dolog szerintem. Persze a valósàgban a fékerőnek nem sok köze van ahhoz hogy a betét mennyire van elkopva. (Nyilván ha már vas a vason megy akkor nem fog fogni.) De szerintem a jelen opció nem annyira rossz, és azért 100kmenként sem kell cserélve, 10 ezer dollár pedig nem akkora összeg.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:375
Hector
A 3700 km alatt amit a járőrautóba beletettem talán HA egyszer cseréltettem. Annyira nem veszes ez a dolog szerintem. Persze a valósàgban a fékerőnek nem sok köze van ahhoz hogy a betét mennyire van elkopva. (Nyilván ha már vas a vason megy akkor nem fog fogni.) De szerintem a jelen opció nem annyira rossz, és azért 100kmenként sem kell cserélve, 10 ezer dollár pedig nem akkora összeg.
Az összeg a legkisebb gond, nem is ezen akadok fent, hisz azt tudjuk, hogy mi alapján kerül annyiba, amennyibe.

Ha nálatok lassabban kopik, akkor lehetségesen nálam van a gond, így ezt megoldom másképp akkor.

A téma zárható, az ötletet Legend is megválaszolta, mely elfogadható. :)
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:257
Camilla Roberts
Az összeg a legkisebb gond, nem is ezen akadok fent, hisz azt tudjuk, hogy mi alapján kerül annyiba, amennyibe.

Ha nálatok lassabban kopik, akkor lehetségesen nálam van a gond, így ezt megoldom másképp akkor.

A téma zárható, az ötletet Legend is megválaszolta, mely elfogadható. :)
Fórum moderátor hozzászólás
Rendben van, akkor elrakom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó