Erotikus RP kicsinyítő jelzők.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Sziasztok!

Az elmúlt időben, amikor szerencsém és alkalmam adódott résztvenni különböző erotikus szerepjátékokban, arra lettem figyelmes, hogy a játékosközösségben igen nagy népszerűségnek örvend a különféle főnevek kicsinyítő jelzővel történő felruházása. Gondolok itt a következőkre:

ágy- ágyacska/ágyikó
bugyi - bugyika
fenék - fenekecske/popsi(ka)
nemiszerv - nemiszervecske (tekintettel vagyunk a fiatalabb játékostársainkra, nyílván itt mind a kettő végletre gondolok)
lyuk - lyukci (egyik személyes kedvencem volt)
és hát ugye a különböző erotikus örömöket nyújtó játékokat is előszeretettel ruházzák fel ezen jelzőkkel - ezt a gusztusosság kedvéért nem kívánom szemléltetni.

Őszinte érdeklődéssel fordulnék a tőlem tapasztaltabb erotikus roleplay művelők felé, hogy ezen kicsinyítő jelzők miféle pozitív hozadékkal járnak a szerepjáték szituáció folyamán?

Köszönöm a válaszokat!
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
E0t80jp.png
 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Szia Demzsi!
Nagyon köszi a magyarázatokat, bevallom nekem még mivel új ez a téma párszor volt gondom megérteni amit a társam próbált leírni de így mostmár egyszerűbb egy picit!
Illetve engem is érdekelnének a további kommentek ezen roleplay fajta szlengeinek magyarázatáról, bemutatásáról.
 

kiazatoken

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
Olivia Day
Lassan szükség lenne egy szerverleírásra ahol egy fórdítot kapunk az ERP adta szlengek értelmezéséhez. Lassan nehezebb érteni őket mint egy babda szlengjeit. 😭
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Lennél a laza puncim Popek? Van egy berendezhető intim, holnapra összedobok egy BDSM szobát. 😇

Ui: Aki jönne tömeges erp-re keressen privátban!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó