Eltűnt pincebérlés!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shelby

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:59
Dayani Mosby
2374_7b08b9000a0b.png


InGame neved Discord azonosítód:
Reya Shankaya, shelby5709

Problémád ismertetése:
Szia! Ma reggel azt tapasztaltam a szerón, hogy a bérelt pincém elveszett,holott még 25.-én járt volna le a pincebérlésem. Újra kellett bérelnem és odalett 5 boroshordóm és a présgépem. És ez nem az első ilyen alkalom. Csak akkor nem voltam benne biztos. Így lett oda a kamionos telephelyem is. Ennek mi az oka,hogy a bérlés lejárata előtt csak úgy megszűnnek a dolgok?

Megjegyzés:
image.png
image.png
image.png
11.-én azért csak 4 nap,mert többet nem engedett, mert max 14-napra lehet hosszabbítani. Előre is köszönöm a segítséget.
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[FA]Szia, a te bérlésed a szerver log alapján 11-ig visszakövethető, majd ma bérelted újra ki 8 napra.[/FA]
 

Shelby

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:59
Dayani Mosby
[FA]Szia, a te bérlésed a szerver log alapján 11-ig visszakövethető, majd ma bérelted újra ki 8 napra.[/FA]
Igen, 11-én [04:38:32] [INFO-success] Sikeresen meghosszabbítottad a borospince kibérlését 4 napra! Ami azt jelenti,hogy ismét 14 napig volt hosszabbítva a pincém. DE a 7.-i logban látható,hogy 330 van hátra, az kb 13 nap. Akkor az azt jelenti, hogy legrosszabb esetben is 20.-ig élnie kellett volna a pincebérlésemnek. Illetve ma kibéreltem a pincét 14 napra és nem 8-ra, csak több részletben.
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[FA]A szerver log alapján nem ez jött le nekem, zárok.
(2éves script nem hinném hogy most hibázna)
[/FA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó