Eltűnnek az autók a dashboardról/ nem spawnolnak le

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:391
find out ic

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» @daco «

Hiba megnevezése

» Nem spawnolnak le a vagyonunkban álló járművek és a dashboard sem mutatja őket. «


Hiba bővebb leírása

» Amennyiben a tulajdonunkban van egy autó és a kulcsát valaki számára kölcsön adjuk, akkor a jármű nem spawnol le onnantól hiába, hogy a sajátunk. Elég sok kellemetlenséget tud okozni, mivel eddig lespawnoltak mindenképpen mivel a tulajdonunk képezték. Nem lehet a járműveket semmilyen módon visszaszerezni a szerveren, ameddig az nem lép fel akinek a kulcsot adtuk. A /changevehlock pedig nem megoldás, mivel nincsen lespawnolva a kocsi, hiába a miénk. «

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Több ember mesélt már erről a hibáról. «

 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:391
find out ic
Szia. Erről szól a topic. Ha nincsen kocsikulcsunk, akkor totálisan ki vagyunk zárva az autónkból amin a changevehlock sem segít.
 

skyler010211

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Rowling Diamond
Szia. Erről szól a topic. Ha nincsen kocsikulcsunk, akkor totálisan ki vagyunk zárva az autónkból amin a changevehlock sem segít.
Nálam is pont ez volt. Odaadtam a kulcsot egy ismerősnek mondom nem kell hozzá (addig lespawnolodott) és nálam is mind dashboardon eltűnt csak UCP-n láttam. Csak úgy tudtuk megoldani , hogy feljött az illető akinek a kulcsokat adtam.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó