Eliyah Martinez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CryingCat

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
unban.png


Név: Eliyah Martinez
Adminisztrator neve: Krekor
Indok: Plágium
Tiltás időpontja: 2020-11-26 17:31:53
Meddig tart a ban: Örökké
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer voltam, de ott csak az anti cheat jelzett be hiábasn. Korrigálva is lett.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Mert nem érzem jogosnak, hogy plágiummal vádoltak meg, tovább mert esélyem se volt egy "védőbeszédet" elmondani./leírni.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Valószínűleg többé nem írék pályázatot még frakción belül sem, mert csak azok nyerhetnek akik ismeretséggel rendelkeznek, vagy ha ők küldik be a leghamarabb. Valamint mivel úgy érzem, hogy a méltóságomat elvesztettem az adott frakcióban és ismeretségi körön belül OOC így IC-n is teljesen más pályát folytatnák. Nem tudnék velük újra játszani, és társalogni azzal a gondolattal a fejemben, hogy elkönyveltek a szankció alapján.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem érzem jogosnak több okból sem. 1. A pályázatomat frakción belül írtam meg, melyet szerintem szintén frakción belül el lehetett volna intézni, esetleges szankciókkal a plágium miatt. 2. A döntő bizottság (feltételezem) összehasonlította a két pályázatot, majd az alapján döntöttek gyorsan. Elismerem, hogy valóban volt hasonlóság a két pályázat között, és azt is, hogy elolvastam a másik pályázatát. A hasonlóságot azzal tudom indokolni, hogy egy ilyen fajta pályázatnál nem nagyon lehet új dolgokat kitalálni már. Mondhatni egy sablon lap, melyen ismeretem a karakterem, a változtatási és újítási szándékaimat. Ha tíz ember, vagy akár három ír ugyan arról a dologról, ott nem fog egy hatalmas újítás bekövetkezni, csupán más sorrendben írja, esetleg nehezebb nyelvszerkezetet használ, vagy csak máshogy tálalja. De az alap dolgok ugyan azok lesznek. 3. Döntött is a többség akinek erre volt joga, hiszen demokráciában élünk, és mondhatni leszavaztak. Persze az adott helyzetben esélyem se volt mondani bármit is, persze nem is tudtam volna mit mondani hirtelen. A döntő bizottság az én szemszögemet viszont nem vizsgálta meg, csak a látottak alapján egy gyors döntést hoztak. Mint már korábban is írtam elismerem, hogy hasonlít a két pályázat. De rengetek időt és energiát fektettem abba, hogy amennyire lehet eltérjen, (Főleg a szöveg fogalmazása, elrendezése, ) és más egyéb extra dolgokat vigyek bele. (Tisztában vagyok azzal is, hogy amit eltervezek de valaki előbb le írja az rám nézve pekh.) Ezen okok miatt nem érzem jogosnak a szankciómat. Köszönöm, hogy elolvastad a kérelmemet. 
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Szia!

[quote author=undefined]Valószínűleg többé nem írék pályázatot még frakción belül sem, mert csak azok nyerhetnek akik ismeretséggel rendelkeznek[/quote]
Fogalmam nincs, hogy ezt honnan szedted, nagy tévedésben élsz.

[quote author=undefined]1. A pályázatomat frakción belül írtam meg, melyet szerintem szintén frakción belül el lehetett volna intézni, esetleges szankciókkal a plágium miatt.[/quote]
Lemásoltad más pályázatát! Minimálisan átfogalmaztad és beküldted a sajátodként. Ha ez nem plágium, akkor mi? Az bizony.

[quote author=undefined]2. A döntő bizottság (feltételezem) összehasonlította a két pályázatot, majd az alapján döntöttek gyorsan.[/quote]
Valóban teljesen megegyező pályázat volt.

[quote author=undefined]A hasonlóságot azzal tudom indokolni, hogy egy ilyen fajta pályázatnál nem nagyon lehet új dolgokat kitalálni már.[/quote]
Ezt nem tudom elfogadni. Lehet más fajta pályázatot benyújtani, teljesen új kinézettel, új szövegkörnyezettel. Ehelyett Te csak szerkesztetted valaki más pályázatát.

[quote author=undefined]A döntő bizottság az én szemszögemet viszont nem vizsgálta meg[/quote]
Nem volt mit vizsgálni a Te szemszögedből.

[quote author=undefined]De rengetek időt és energiát fektettem abba, hogy amennyire lehet eltérjen[/quote]
Nem sikerült.

Korainak gondolom még, hogy egy unbanon gondolkozz.
Még egyszer értékeld át, hogy miként cselekedtél és mi lett belőle.
Legközelebb két hét múlva írhatsz, addig bőven van időd eldönteni mit fogsz a jövőben csinálni, hogy ez ne forduljon elő.
Illetve, hogy mit szeretnél a szerveren csinálni.
Nagyon remélem elegendő idő lesz mindarra, amit az előbb említettem.

Nagyon sajnálom, de a kérelmed elutasításra került.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó