Jogtalan Elijah Miller -> Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Roleeee

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Dominic Walsh
panaszkonyv.png

Neved: Elijah Miller
Adminisztrátor(ok) neve: Fater
Panasz oka: Túlzott szankcionálás
Panasz kifejtése: Tegnap történt egy buli alkalmával, ahol is az elsődleges karakterem csinált egy kisebb rendezvényt a nyomozók kérésére, mivel jelenleg van egy régebbre visszanyúló RP szál a Spanyol maffia-Én-LSPD között. Amint megjelentek a Crimes de Espana tagjai(akikről a nyomozók is tudják, hogy oda tartozhatnak), utasítva lettem, hogy vissza kell mennem a menedékre, az egyik motelbe. Amikor befejeztem az RP-t a nyomozókkal kiléptem, mivel ezzel a karakteremmel nem tudtam tovább játszani a PD utasítására. Feljöttem a másodlagos karakteremmel, mivel nem volt DJ a bulin így le RP-ztem, hogy ki adja a zenét, mert akkor beállok. Beálltam a DJ pult mögé, a buli végeztével odajött hozzám Fater, hogy lenne pár kérdése és beszélni szeretne velem. Mivel leléptem az elsődleges karakteremmel, így Fater szerint nem adtam meg a lehetőséget az illegálnak, hogy rám találjanak. Ezt elmondtam Faternak is éjjel, hogy már többször is előfordult, hogy le afkoltam 40-45 percre mert nem tudtam a motelszobában mást csinálni, de sosem történt semmi. Legtöbbször szerverlistán azt láttam, hogy nem is volt online a témában forgó frakció egyik tagja sem miután elvittek a nyomozók/vagy vissza küldtek a motelba. Bármikor kerestek Hectorék, hogy fel kellene jönnöm az elsődlegessel mert szeretnék folytatni, mindig teljesítettem a kérést szerintem. Nem érkezett megkeresés a frakció által hogy szeretnék most folytatni ezt az egészet és maradjak fent a karakteremmel. Eddig mindig vártam ez volt az első tudtommal, hogy átléptem egyből. Másodlagos karakterszabály megsértése volt az egyik indokom ami miatt kaptam az AJ-t. Nem találtam ilyet a többkarakteres szabályzatnál, hogy teljesen függetlenül tök más RP szálon visszatérjek ugyan oda a másodlagos karakteremmel. Egyáltalán nem kezdeményezve RP-t az elsődleges karakteremmel kapcsolatban álló játékosokkal. FearRP hiány indokot ha jól tudom arra kaptam, mert nem adtam meg a lehetőséget a Crimes De Espana tagjainak arra, hogy elkapjanak a mapon található motelek bérelhető szobái közül bármelyikben is(Már ha tudják, hogy motelben vagyok IC). Fent említettem többször is 30-45 perceket vártam már, de sosem történt semmi. Ez pedig mindenki játékkedvéből elvesz egy nagy kalappal. Nem volt szándékomban bárkit gátolni az RP-ben, ezt Fater-nak is leírtam amikor beszéltünk éjjel.
Bizonyíték (kép, log, videó):

Megjegyzés: Nem érzem teljesen jogosnak a szankciót mert szerintem mindig megpróbáltam megtenni mindent annak érdekében, hogy élvezhetőbbé váljon ez az egész. Nem áll szándékomban senkivel kitolni csak egyszerűen nem értem a szankció súlyosságát és miértjét.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:954
Szia.
Mint mondtam a jelenlegi szituációt vettem alapul, és az általam ismert releváns bizonyítékokat.
[22:27:59] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): Nah itt van a fasz
[22:28:02] CreateStreamFromKey 1
[22:28:04] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): Ő a DJ
[22:28:08] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): Valakivel beszél
[22:28:15] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): megyek vissza buliba
[22:28:26] [CH: 1, FREQ: 120624] Marcos De La Cruz (Underboss): faszom, megint egy kurva SD-s
[22:28:27] [CH: 1, FREQ: 120624] Montgomery Padilla (Caporegime): baszakszik velünk egy rendőr
[22:28:33] [CH: 1, FREQ: 120624] Chato Alves Suarez (Boss): Mivan már megint?M!
[22:28:34] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): Bazdmeg
[22:28:38] [CH: 1, FREQ: 120624] Marcos De La Cruz (Underboss): nem tudom bazd meg
[22:28:42] * Chato Alves Suarez behúzza a jármű kézifékét.
[22:28:42] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): Elment a caracarával
[22:28:54] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): Piros,fekete cara
[22:30:34] [INFO-success] Sikeresen teljesítetted a kört a lőtéren! Pontjaid száma: 44
[22:32:31] [CH: 1, FREQ: 120624] Chato Alves Suarez (Boss): Hogy van feltöltözve?
[22:33:00] [INFO-success] A rádiót mostantól újra hallod!
[22:33:16] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Caporegime): szürke pólós halkan (módosítva)
[22:53]
[22:11:20] [CH: 1, FREQ: 120624] Chato Alves Suarez (Boss): Hoppááá
[22:11:21] [CH: 1, FREQ: 120624] Marcos De La Cruz (Underboss): megyek Nate cars
[22:11:27] * Jose Santiago áthangolja a rádióját egy másik csatornára.
[22:11:28] [CH: 1, FREQ: 120624] Chato Alves Suarez (Boss): Puding menjen be
[22:11:32] [oneRP] Tempomat beállítva! Hozzáadás/elvétel: NUM + / -
[22:11:32][Warning] Resource one_chat tick was too long 11 ms
[22:11:33][Warning] Resource one_hud tick was too long 14 ms
[22:11:42][Warning] Resource one_hud tick was too long 12 ms
[22:11:43] [CH: 1, FREQ: 120624] Montgomery Padilla (Caporegime): Köszönöm ezt a becses feladatot Boss.
[22:11:45][Warning] Resource one_hud tick was too long 11 ms
[22:11:48] [CH: 1, FREQ: 120624] Marcos De La Cruz (Underboss): azt se tudja kit kell keresn. jose-nak kell mennie.
[22:11:52] Jose Santiago mondja: Hallod Boss, kidobsz a környéken bemegyek aztán megkeresem.
[22:12:00] Chato Alves Suarez mondja: Ez hülye bazmeg.
[22:12:07][Warning] Resource one_hud tick was too long 11 ms
[22:12:08] ** [CH: 1, FREQ: 120624] Marcos De La Cruz (Underboss): Jose, fel fogja ismerni.
[22:42:59] Elijah Miller mondja: Halt a DJ?
Nagyjából 15 perc volt, hogy elmentél a helyszínről, és visszamentél a másik karaktereddel.
Este mondtam neked, hogy fair roleplay hiánya az, hogy te elmégy a helyszínről a buli pörög tovább, és lelépsz. Így nem adsz esélyt az illegálnak rp kezdeményezésre. Azt is mondtm hogy a megfelelő időintervallum 30 perc lenne mint rablásnál, igaz szabályzatban nincs benne, de ezt javasoltam neked.
Továbbá azt is tisztáztuk, hogy a másodlagos karaktered ne folyjon bele a fő karaktered roleplay száljába.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:954

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,975
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Az egyik, hogy az egész ami közted és a Hectorék frakciója között megy, az már az elmúlt időben egy totál felesleges macska-egér játék, aminek a kiskapuknak köszönhetően sose lesz vége.

A másik pedig az, hogy semmiképp nem fér bele a józan ész elvébe, hogy te a másodlagos karaktereddel visszamész arra a helyszínre ahol központi szerepet töltött be az elsődleges karaktered és átveszed a helyét. Remélem nem kell ennél jobban részletezni, hogy miért nem okés és ennyiből megérted. Arról nem is beszélve, hogy utána még hergeled a másikat és ráírsz DC-n az alábbival.

X2mA2s1.png


Kibúvónak használod minden esetben, hogy tanúvédelmi programban vagy, holott érdemi információkkal már rég nem tudsz szolgálni a PD-nek, ezenfelül a legfrissebb információk alapján, már levették rólad a kezed, mert nem is hallgatsz rájuk.

Káosz ez az egész amit csináltok egymással [Te és Hector frakciója], így az a megoldás született, hogy le kell váltanod az elsődleges karaktered a mai nap folyamán - ezzel pontot teszünk ennek a katyvasznak a végére - illetve határozatlan időre eltiltalak a másodlagos karakter rendszertől.

A szankciót nem törlöm az UCP-dről, illetve már tárgytalanná vált a PK megszületése miatt, hogy felkeress DC-n a tegnap esti részletek megbeszélése végett.

A panaszkönyv jogtalan, legközelebb légy oly kedves a józan ész elveit betartva tevékenykedni a szerveren.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó