Egyszerűsített HUD -MINT ALTERNATÍVA

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Demzsi#0941«

Ötleted leírása

» A szerveren a beállításokban jelenleg is van lehetőség választani analóg és digitális sebességmérő között. Az ötletem az lenne, hogy hasonló alternatívát kínáljunk a szükségletek csíkra is. ALTERNATÍV LEHETŐSÉGKÉNT legyen biztosítva egy leegyszerűsített, kisebb HUD. Mire gondolok? Az étel és italcsík helyett dobjunk fel a HUD-ra két blipet, pl egy hamburgert és egy doboz colat. Mellette %-os arányban legyen jelölve a szükséglet az adott ételből/italból. Sokkal kisebb és letisztultabb alternatívát nyújtana, ami szerény személyemnek és valamennyi játékostársamnak is nagy plusz lenne. A pénzt is rá lehet zsúfolni valahogy. Részletek. Sokkal takarékosabb és kisebb helyet foglalna. «


Csatolmányok

» -«

Egyéb megjegyzések

» EZ EGY ALTERNATÍVA. Ha neked tökéletesen megfelel a jelenlegi HUD is, kérlek szépen ne fikázd már le és szavazd le az ötletem. Nagyon sokat gondolkodtam, hogy egyáltalán meg merjem-e írni ezt a topicot. Nem egy játékost megkérdeztem a dologról és pozitív visszajelzéseket kaptam. Vannak olyan játékosok, akik örülnének ennek a dolognak. Ha a sebességmérő esetében a dolog megoldható volt, nem látom okát, miért ne tudnánk egy hasonló dolgot csinálni.
Lehet, hogy neked továbbra sincs szükséged egy leegyszerűsített HUD-ra. Tökéletesen megvagy a jelenlegivel. Rendben oké. De ha egy mód is van rá, hagy lássuk már azt szavazatok formájában, hogy kinek van igénye egy leegyszerűsített szimpla HUD-ra.«



 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Ha ezt nem is, a mostani HUD méretezhetőségét meg lehetne csinálni, hiszen ez a topic javarészt arra épül, hogy a mostani túl nagy. Egyébként, szerintem a mostani hudnál nincsen egyszerűbb.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Ha ezt nem is, a mostani HUD méretezhetőségét meg lehetne csinálni, hiszen ez a topic javarészt arra épül, hogy a mostani túl nagy. Egyébként, szerintem a mostani hudnál nincsen egyszerűbb.
Véleményem szerint a százalékos blip-es csík nélküli megoldás negyed annyi helyet foglalhatna
 

Brody

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Jerry Clark
Én azt is támogatnám, ha teljesen kikapcsolható lenne, mert személyesen nekem az az egész szükséglet HUD csak belerondít az összképbe. Egyébként teljesen jó az ötlet ment is rá az upvote.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Én azt is támogatnám, ha teljesen kikapcsolható lenne, mert személyesen nekem az az egész szükséglet HUD csak belerondít az összképbe. Egyébként teljesen jó az ötlet ment is rá az upvote.
Élvezős. Én is élném ha kikapcsolható lenne maga a szükséglet HUD.

Nyomod @Demzsi fijam nagy ötlet, kicsi de nagyon kéne.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó