Egy elnyomott virág - Heung Shan

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

feketeszellem

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:38
Heung Shan
körözve : gyilkosság, gyilkosságra való buzdítás, korrupció, gyorshajtás,
Név : Heung Shan
Kor : 35 éves
Anyja neve : Shui Sya
Apja neve : Heung Shan
Születési hely : Peking
Születési idő : 1988.03.24
Magasság : 190 cm
Súly : 90kg
Ismertetőjegy : jellegzetes tetoválás bal karon, és a háton
Kína elhagyásának időpontja : 2008 augusztus 16.
Utoljára látták : Panjilayuan street


Nos, Shan kiskora koránt sem mondható átlagosnak, a Pekingben uralkodó viszonyok egyáltalán nem könnyítették meg egy kínai kisfiú életét. Akkor pedig pláne nem ha valaki bűnszervezetek kereszttüzébe születik bele. Shan mindig is szakács akart lenni, rengeteg időt töltött anyai nagyapjánál, és az időt főzéssel, vagy történetek hallgatásával ütötte el. Apja erősen ellenezte, ezt a tevékenységet, tudván a rengeteg ellenségük miatt a fia egyáltalán nincs biztonságban a szerelme családjánál. Igaz, erre éppenséggel nem sok ideje volt gondolni, mivel napról napra egyre rosszabb helyzetben voltak. Az apa odáig süllyedt, hogy a helyi srácokat is bevetette a harcokban, szállást adott nekik és egy minimális kiképzést. Az apa legnagyobb reménye a fia volt, akit ezért szint úgy ebben a csoportban tartott. Az eredményes kiképzés azonban nem járt túl sok apai szeretettel, vagy bármiféle rokoni szeretettel, ugyanis Shan itt ismerte meg az unokatestvérét Dant. „Kiemelkedően jó volt a srác már akkor is” – emlékezik vissza Shan Az emberek elég gyakran cserélődtek ebben a csoportban, de Dan, és Shan fix ponttá vált a csoportban. Shan neheztelt az apjára, mert az ő egyetlen szenvedélye a főzés volt. Az évek alatt sok barátot szerzett, és a belső harcok végeztével egy teljesen más ember lett. Miután átköltöztek Amerikába, nagyapja hirtelen távozása nagyon megérintette, ezért úgy döntött egy pár évig kimarad a maffia dolgaiból. Elutazott, egy vidéki házba és nagyapját gyászolta két éven keresztül. Hazatérése után egy éttermen járt az agya. Elkezdett dolgozni, és pénzt gyűjtött, hogy megnyithassa az éttermet, de apja halála közbe szólt. Az utolsó szavai látszólag felzaklatták Shant, majd kilépett az épületből és elhajtott. Innentől már egész más célok vezérelték…

Bejegyzések Shan naplójában a kiképzés alatt :
2002.03.11. Ma apám különböző hullákon mutogatta a tetoválásokat, nem értem miért nem lehet sima papíron.
2002.04.25. Borzalmas itt az étel, remélem nem embereket eszünk. Bár a fűtés is egy álomnak tűnik itt.
2002.05.10. Oké, a mai lövésgyakorlat tetszett
2003.07.14.Ma Lee egy elég súlyos sérülést szenvedett, szóvá tettem ezt apámnak valamint azt is hogy ez így nem biztos hogy helyes. Apám azt mondta, ha akarom véget vethetek a szenvedéseinek, sőt kiélhetem rajta a főző tudományom. Kinevetett majd kisétált a szobából.
2003.07.16. Lee szerencsére túl élte a sérüléseit, titokban tartottam azokat amiket apám mondott, csak dan tud róla. Amint tudom igyekszem megszöktetni innen Leet.
2003.07.24.Lee sikeresen megszökött, adtam neki egy kis pénzt is, remélem már nem találják meg apámék.
2003.08.01.Dan ma hibázott, ezért apám fegyvert fogott rá, és én semmit sem tudtam tenni, szerencsére semmi baja nem lett, de soha többet nem akarok ilyet átélni. Innentől az összes gyakorlatunkon a legjobbnak kell lennem.
 

feketeszellem

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:38
Hazatérésem után, összefutottam Dannal a tetőn. Az előző napról mesélt nekem, ami hamar átcsapott egy kis nosztalgiázásba.

A történetek látszólag sosem fogytak el, amikor is felvetettem Dannak, hogy indulni kéne a választásokon. Lehet hogy csak a fáradtság beszélt belőlem, bár ebben még még mindig nem vagyok biztos. Mindenesetre Dan jót nevetett az ötleten.


shan5 (1).png
 

feketeszellem

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:38
Egy nagy lehetőség, vagy csak időpazarlás?

A hétköznapjaim teljesen felfordultak, amióta rátaláltunk erre a cégre. Pár hete sikerült vásárolnunk egy fuvarozó vállalatot, remek alkalmat biztosít egy pár dollár legalizálásához. Na meg aztán manapság nem mennek rosszul a fuvaros üzletek. Kíváncsi leszek mire tudom még felhasználni, mert hát nem volt egy olcsó mulatság.
jjfhfhfhfg.png
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Kedves @feketeszellem ! Ismét több, mint két hete nem frissítetted a karakterlapodat. Kívánod még folytatni ?
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó