Edward Maygren --> Andris

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Vörös

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Antonia Heyner
unban.png


Név: ( Edward Maygren )
Adminisztrátor neve: ( Andris )
Indok: ( Többszörös DM+Freezelés bugoltatás )
Tiltás időpontja: ( 2021-10-02 09:37:57 )
Meddig tart a ban: ( Örök ban. )
Hányszor voltál tiltva a szerverről: ( Egyszer voltam tiltva. )
Miért kérsz unbant: ( A szerveren szeretnék játszani, valóban hibát követtem el mert nem megfelelően viselkedtem. Hiányzik a szerver, hiányzanak azok akikkel játszottam, nagyon szeretném meglátni hogy mit fog változni a szerver a nyitáskor. A szervernek elismerem hogy valóságosan ártottam, így vissza szeretném szolgáltatni a játékommal illetve azzal hogy szerepjátékozni fogok rajta és nem követek el hibákat. Sok emlék köt a szerverhez, ami legtöbb inkább pozitív. Elnézést kérek, hogy ezzel rosszat tettem, és sajnálom hogy semmibe vettem Andris-t. Abban az időben mikor jaileket szereztem, nem vettem komolyan a szervert, megtanultam hogy azzal nem tudok javítani magamon ha a más játékát tönkre vágom. Discord felületen, privátban, innentől felelőségteljesen fogok beszélni más játékossal és elnézést kérek hogy megzavartam őt. )
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: ( Nem szereznék több Ajailt, megfelelően illeszkednék a szerver szabályzatának és betartanám azt. Megválogatnám a cselekedeteim, garantálom hogy a viselkedésemben nem fog a kitiltást osztó admin, és az admin társai problémát találni. )
Összességében jogosnak érzed a tiltást: ( A tiltásom jogos. )
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó