Droswald Kettnad -> Bailey Jefferson.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
panaszkonyvj.png

Neved: Droswald Kettnad
Játékos(ok) neve: Bailey Jefferson
Panasz oka: RP elhúzása, nulla Fear RP, OOC hazudás.
Panasz kifejtése: Csapatommal elindultunk, egy előRP után, embert rabolni, észleltük a fent olvasható magán bírtok tulajdonosát, a bírtokján, ahova belopóztunk, minden tárva-nyitva volt. Megtaláltuk az illetőt, elkezdtük a rablást és ilyenkor már Bailey Jefferson elkezdte az időhúzást, nulla Fear RP-vel, ami olvasható is lesz a logban, ez mellett rengetegszer elkezdett OOC-zni, a rablás közben, amivel az 5 perces RP elhúzódott, 20 perce, végül pedig ránk tört a BCSO. Mellesleg amikor ránk tört a BCSO, akkor azt mondta OOC chaten, hogy jön egy admin, végül mondta, hogy nincs kedve az adminügyhöz és ekkor berobbant vagy 30 BCSO-s, akikre nem voltunk felkészülve, mivel vártuk az ADMIN megjelenését.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://www.upload.ee/files/12567629/Log.docx.html
Megjegyzés: Ez az esemény eléggé negatívan hatott a játékélményünkre és a további kedvünkre. -Ez mellett, a log az a rabló társamé lesz, mivel a sajátom, az valamiért hibás és az ékezeteket másképp menti. Ez mellett kérelmeznénk az ügy megnyerésével, az elkobzott itemek visszaszolgáltatását. Ez mellett a Rabló társaim hozzászólhatnak az ügyhöz, mivel részt vettek benne.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Elöszőr is érdekelne, hogy hogy jöttetek fel pont a villához? mivel ugyebár régi frakitársakként, ismered a villát már, és csak úgy random nem jössz be egy ilyen helyre, ha nincs előzménye a dolognak.
Illetve miért kéne a karakteremnek megijednie egy fegyveres rablótól, ha már a munkájából kifolyólag is az az egyik feladata, hogy védelmezzen, és ne ijedjen meg a fegyverektől, illetve mivel voltunk régen egy frakcióban, te is tudod, hogy nem igazán az a félős típus.
végig erőltettétek, hogy 50K kell, meg a kevlár, meg a fegyverek, és még ooc-ban is írtátok, mikor mondtam nektek, hogy csak 50K max.
Mielött rabolni indultok, azért a szabályzatot érdemes lenne átolvasni, hogy mit lehet és mennyit rabolni.
Amire az admin dolgot írtam, az az volt, hogy belépett egy BCSO-s és már tüzelt is a társad rá, nem megvárva a 3-4 másodperces cp-spawnolási időt, azért írtam nem azért, hogy admint hívjak.
 

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
1. Attól mert régebben fraki társak voltunk, nem ez volt az indok, hanem csak szimpla rablás lett volna az egész mivel kint volt egy jármű, aztán meg minden tárva-nyitva volt. Nem NON-ozni járok a szerverre, hanem játszani.
2. Szabályzati pontba van foglalva, a Fear RP, erre nem találtam bármilyen jelenleg is élő karaktertörténetet, ami kimondaná, hogy te egy Terminátor vagy és nem félted az életedet, egy ilyen helyzetben, erre nem ürügy a melód. -Ha IRL a fejedhez nyomnak egy Colt Python MK2-est, szerintem a gatya nem maradna szárazon, még akkor sem, ha te egy rendőr vagy.
3. Elismerem, az 50.000$-nál volt egy fennakadásunk, viszont nem történt akkor sem a részünkről szabálysértés, direkt kérdeztünk admint és mellőztük a dolgot, maradt a pénz és a kevlár.
4. Megkérnélek, hogy ne nekünk tanácsold a szabályzat átolvasását, ez mellett a fentebb lévő dolgokat próbáld megmagyarázni, amiket te elismerően RP-nek hiszel.
5. Idézlek: "[23:22:41] Bailey Jefferson: (( szerintem most meg is álhattok, mert admin ügy lesz ))" "[23:24:09] Bailey Jefferson: (( csináld tovább, nem adminozok  ))"
6. Még mindig nem olvastam tőled bármilyen választ arra, hogy miért húztad az RP-t, a 10-20 mp-es afkokkal és folytonos OOC chattel, do-kra való válaszadás hiányával.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
1. Ha valahol kint van ház elött egy jármű, te random fogod magad és bemész a házba rabolni, teljesen valid, főleg egy ekkora villába
2. Nem feltétlen kell telelennie a gatyának, mert egy fegyvert a fejedhez fognak
3. a pénzt megkaptátok, a kevlár meg már túlment volna a 42000 + kevlár, az 50K-n
5. Mint írtam is, spawnolás volt, és egyből lőtt a társad, csak írtam, hogy lehet belőle, utána írtam, neked, hogy nem adminozok,mert elötte se hívtam admin, mikor írtam, hogy ügy lesz
6. Nyilván a lehetőséged megvan rá, hogy minimálisan húzd az időt, ha már tudod, hogy érkeznek a BCSO-sok a helyszínre. Do-kra pedig kaptál választ, és az ooc chatet te is ugyanúgy használtad, mivel arra sem adtál választ, és semmi előzményt nem láttam, hogy mi alapján jöttetek fel, pont véletlen a villához!
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
[22:56:38] Albert Reines mondja: Lehet  van egy buli a hegyekbe.
[22:56:39] *** Droswald Kettnad  levesz egy maszkot.
[22:56:51] *** Andrej Radenovic  levesz egy maszkot.
[22:56:56] Droswald Kettnad mondja: Most nézünk el oda, fegyver legyen nállatok, mivel nálluk is valószínűleg lesz.


Honnan vettétek, hogy a villában van épp egy buli, és hogy fegyver is lehet????
 

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
1. Mivel volt előRP-hogy megyünk, rablunk, ezért igen.
2. Megnézném IRL mi lenne, ha a fejedhez nyomnak egy fegyvert és elsütik a fejed mellett.
3. A kevlárnak nincs mérlegelhető ára, ezért kb 8.000$, ami által elvehettem volna.
4. Megadtuk az illetőnek a 3 másodpercet, ki is ment az intiből a lövéskor.
5. Volt olyan do--m, amire választ sem kaptam, vagy értelmezhetetlen választ adtál, ami után te voltál felháborodva, az RP-m végett. Ez mellett összeadva nem 1-2 perces húzásról volt szó, hanem összesen 20 percről. 06-kor libbentünk be, 26-kor beugrott a BCSO, 36-kor elhaláloztunk. Ha normálisan RP-ztél volna, akkor 5 perc alatt végeztünk volna.
6. A FearRP mellőzéséhez szükségeltetik egy jelenleg is élő karaktertörténet, nem lehet szimplán a munkádra fogni az egészet. -Nem lennél ennyi dolog után, ennyire halál nyugodt és nem mernél csak simán mozogni, ha az életed múlik rajta. Persze ezt a halált a semmibe nézted volna, mivel nem bírod belelátni magad a karakteredbe, mert ez csak egy játék, lehet ha egy CK engedéllyel vonulunk be, akkor már RP-ztél volna rendesen, mert félted a karaktered.
7. Azért használtam az OOC chatet, mivel nem vagyok egy "paraszt" és válaszolok neked, próbállak az RP-re sarkallni. Viszont amit te ott leműveltél, az már az én idegzetemnek is sok.
8. Láttam a házadnál egy verdát, ez mellett tudjuk, hogy egy biztonsági őr kezében van a terület. -Innen feltételeztük a fegyvert, ami be is igazolódott.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Honnan tudjátok,hogy egy biztonsági őr kezében van a terület? erről van valami rp-tek,hogy ezt tudjátok?

Ha látsz egy háznál egy kocsit, akkor te random fogod magad és betörsz oda?

Illetve még mindig nem tiszta, hogy honnan vettétek, hogy pont a villában van egy buli

A 20%-os kevlár információkból 6000dollár, ergo bőven túltett volna az én kevlárom már az 50000 dolláron

Miért vonultál volna be CK engedéllyel? mert nemhiszem, hogy egy ilyen random rablásra ck engedélyt kaptál volna, aminek semmi előzménye nem is volt
 

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
1. Sajnos nemtudom felhozni eme RP szálat, mivel régebben történt.
2. Jelen esetben igen, random betörök, mivel rabolni akartunk, valakit. IRL se gondolkoznak sokat a sima betöréseknél.
3. Gondoltuk csak a bulit. -Mivel láttunk ott egy járművet.
4. Én nemtudok ilyenfajta infót.
5. Ez csak egy feltételezés volt a "komoly" RP-dre.
6. Megkérnélek, az előzőleg felhozott dolgokra válaszolj és ne próbálj engem bármilyen nonos megmozdulásba belekeverni, mivel aki ismer, az tudja rólam, hogy nem szeretek nonozni.
7. Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket.

Mostantól nem fogok itt "HSZ Huntolni", várom az ADMIN-t, aki viszi majd az ügyet.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
1. Azért érdekelne, az a rég, mivel nem olyan rég óta biztonsági őr
2-3. Buli, egy villánál, ahol 1 kocsi áll. Nagy buli lehet. Meg ergo amerikában, nem törsz be csak úgy egy házba, ahol esetleg többen is lehetnek, főleg egy ekkora villába
6. Senki nem kevert bele nonos megmozdulásba

Betörtök egy buliba, úgy hogy tudjátok, hogy lehet fegyver is bent! Nyilván tudtátok, hogy két ember van ott, mert ha buli van nyilván nem 2 ember van, hanem 10-20 ember

Várom a bíráló admint
 

grazzoka

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
1. Ha megbírnám mutatni, akkor már bent lenne. -Sajna nem készültem ilyen féle összetűzésre.
2-3. Tökmindegy. -Betörtünk, kész.
6. Nem így vettem észre, mert eléggé rám akarod húzni az MG-t, a folytonos kérdéseiddel.

Ha huszan lettetek volna bent, az se érdekel, mi felvállaljuk az IC dolgokat, ha sz*punk, akkor ez van, csak ez az esemény már nagyon nem hajazott az Rp-re, a te megmozdulásaid nyomán.
Továbbra is várom a bíráló admint.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Sziasztok, a panaszt én kezelem.[/foadmin]

Következő pontok rád vonatkoznak Cortez:

- Nem szükséges semmilyen indok/előzetes RP ahhoz, hogy ők bemenjenek és betörjenek egy magánterületre, ha ezt megteszik és rosszul sül el saját maguknak kockáztatják a lebukást.

- Mindenesetben kötelező a karaktered félelmét RPzned, mi az hogy miért kéne félnie a karakterednek megijednie ha fegyvert tartanak a fejedhez? Illetve mégis hogy nyomtad meg azt a gyorshivót hirtelen a zsebedben?? Amikor ismétlem FEGYVERT fogtak a fejedhez, ezzel konkrétan kinyírtad a karakteredet.

- Mint látható volt a logban teljesen lerádiózták hogy hol fognak gyülekezni, mit hozzanak és hova fognak menni, így semmilyen kivetni való nincsen, MG még csak fel sem merül.

- Te mint játékos semmilyen körülmények között nem állíthatsz meg RP-t idézem: "[23:22:41] Bailey Jefferson: (( szerintem most meg is álhattok, mert admin ügy lesz ))", nagyon MAXIMUM szólhatsz Adminnak és amikor ő úgy véli, hogy megállítja illetve oda tud menni akkor Ő fogja megállítani az RP-t nem TE. Majd amúgy betolsz egy ilyet amikor valószinüleg nem volt indok arra hogy jöjjön admin és ezért nem is jött, hogy: "[23:24:09] Bailey Jefferson: (( csináld tovább, nem adminozok  ))"

- Nem RPzheted hogy a felső alatt van a kevlár, mert scriptileg és vizuálisan is minden ruha réteg felett található.

- Folyamatosan szándékosan késleltetted, lassítottad az RP-t a folyamatos OOC kötekedéssel, Fear RPvel, a teljesen jogtalan RP megállítással.

Alábbiak Piggy-nek szólnak:

- Valóban hibáztatok az 50 ezres dologgal, de ez messze eltörpül a másik fél hibáihoz képest.

- Illetve megkérlek mert ebben viszont igaza volt Corteznek, hogy ugyanúgy használtad az OOC chatet te is megállás nélkül, hogy ezt mellőzd máskor.

Minden szükséges információm megvan a döntéshez, így ez a következő:
- Cortez annyi ponton megsértette a szabályzatot, hogy ezért egyértelműen BAN jár. Perma ban fog rádkerülni, majd 1-2 hónap után ezt újra tárgyalhatjuk.
- Piggy-ék egy figyelmeztetéssel megússzák, de legközelebb figyeljetek oda az OOC chat használatára és, hogy mennyit rabolhattok egy embertől.

Mindezen felül: Megkérem az SO-sokat, hogy adják vissza az összes elkobzott fegyvert Piggy-éknek ha volt ilyen, illetve ha van a nyomozási anyagokat/körözéseket is töröljétek. Ez az RP meg sem történt, semmisnek van tekintve mert ha szabályszerűen lett volna végig víve messze nem ez lett volna az eredménye.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó