Drogskill csökkenés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Alfonso Angel Diaz «

Ötleted leírása

» A drogskill akkor is csökken, hogyha aktívan gondozod az ültetvényeket: locsolod vagy leszeded. Az ötletem az lenne, hogy az aktív ezzel foglalkozó személyeknek a drogskill-je ne csökkenjen, mivel effektíve folyamatosan "képzik" vagy "szinten tartják" a tudásukat a palánták gondozása során. Ez nem befolyásolná a maffia és banda közti kapcsolatot, mivel a maffiának így is bandásra van szüksége ahhoz, hogy palántát tudjon lerakni, mivel a bandások állítják azt össze. Viszont ez nagy segítség lenne mindenki számára, mivel akik aktívan ezzel tevékenykednek, azoknak valóban nem is kellene, hogy csökkenjen a skilljüknek a fentebb felsorolt tényezők miatt «


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» A skillekre/könyekre az új belépőknek, vagy azon tagok számára akik nem foglalkoznak ezzel scripttel, továbbra is szükségük kell, hogy legyen. Csak azok számára tartaná meg a már addig elért szintet akik foglalkoznak vele. «



 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Ha jól tudom civilek nem is tudnak ültetvényt kraftolni, de ahhoz, hogy letudják szedni róla a gumót skillre van szükségük. Már pedig kraftolás nélkül jelenleg folyamatosan fogy az xp, ami nem igazán logikus, mivel a növénnyel foglalkozik közben.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Ha jól tudom civilek nem is tudnak ültetvényt kraftolni, de ahhoz, hogy letudják szedni róla a gumót skillre van szükségük. Már pedig kraftolás nélkül jelenleg folyamatosan fogy az xp, ami nem igazán logikus, mivel a növénnyel foglalkozik közben.
Tudtommal füvet tud civil is craftolni már, de lehet rosszul emlékszem.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Vezetőségen belül egyeztetve marad a mostani felállás. Akkor nem csökken ha craftolsz.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó