Drogrendszer, apró finomhangolások

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Yana Timurovna / Elisz / .thatalice «

Ötleted leírása

» Henló az ötletet inkább egybe írnám, mivel egy adott rendszer finomhangolásairól szólna.
1: A fűnél komolyabb szerek előállítási költsége a legutóbbi információim alapján rémesen magas. Gondolom droglabor, meg stb költségek még közrejátszanak.
Ezt lehetne harmadára csökkenteni, természetesen az NPCs eladási árral egyetemben, így talán fenntarthatóbb lenne a függőség többek között, plusz könnyebb lenne utcán, bulikban random embereknek elpasszolgatni, akár azzal a lendülettel függővé tenni őket, ha mondjuk tudjuk, hogy még olcsóbb is.

2: Ehhez kapcsolódna, hogy a függőség véleményem szerint eléggé erősen büntet a jelenlegi árak mellett, de az ötletben foglalt költségcsökkentéssel is kissé erősnek tűnik.
Nagyjábóli tippre 3-4 órával a használat után már nekiáll nyomkodni nekem a függőséget (Meth user), és szerintem túl sűrűn is csökkentgeti a HPmat ahhoz, hogy fenntarthatónak tituláljam a dolgot.
A tünetek jelentkezései közti szünetet minimum megdupláznám, így egy hosszabb session alatt elég lenne mondjuk max 2x használni függőként, nem pedig teszem azt, akár négyszer is. Enyhén megvadulnék szerintem, ha napi 4-5 bogyót szedegetnék be a függőség első heteiben is már.
Eddig vártam az ötlettel, mivel ki kellett próbálgatnom a cuccot ahhoz, hogy tisztábban rálássak a függőség részére, hát meg kell hagyni, elég brutális.
Esetleg ha megoldható, akár úgy is lehetne, hogy a függőségi 'szint' nem kerül maxra olyan gyorsan, hanem akár egy teljes hét, vagy kettő, amíg a 100%ost elérjük, majd csak akkor kellene ennyivel sűrűbben nyomkodni magunkba a cuccot, mert a napi 4-5 már az elején elég irreálisan hangzik szerintem. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszönöm a figyelmet, ezen felül, ha van, aki számokkal tudná kiegészíteni (előállítási költségek akármelyik narkóra) az ötletet, azért szintén hálás lennék. «



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Várható egy teljes rework a rendszert illetően, következő nagyobb patch-ben.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó