Dr. Kyle Richardson --> Xi Ling Pin

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Márkusz

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Kyle Richardson
panaszkonyvj.png

Neved: Dr. Kyle Richardson
Játékos(ok) neve: Xi Ling Pin, Benjamin Jager
Panasz oka: Non RP, RP megtagadás, Nem RP szerverre való viselkedés/karakter alakítás mind IC-OOC
Panasz kifejtése: Hívást kaptunk a városházára egy ittas személyhez, kiértünk a helyszínre jó magam és Ryan Taylor. Próbáltunk RP-zni a fent említett úriemberrel, /do kérdésekre semmi válasz, e közben ő bilincsben részegen 2,5ezrelékkel szalad el a rendőrök elől. Ezekután leteperték ismét vagy 10-en a rendőrök Xi Ling Pin-t és a mentőautóhoz hozták, ahol levették róla a bilincset, hogy beszálljon a kocsiba, de ő itt a vezető ülést választotta gondolom szándékosan, no para ki lett rángatva egyhamar. Ezekután megadta magát és beült hátra. Bent a kórházban ellátása közben /do-kra értelmetlen /me válaszokat kaptunk minősíthetetlen stílusban. Benjamin Jager karaktertörténetét szeretném látni, ic stílusa alapján ő egy európai román családból származik és nem beszél angolul. Folyamatosan megpróbált bejönni a kezelőbe mikor nyitva maradt az ajtó és oda nem illő dolgokkal zavarta a kezelést mikor legalább 6 PD-s volt körülötte(PG). Mindezek felett OOC chatbe közli az alany, hogy neki RL jobb dolga akadt siessünk már a kezeléssel, jó rendben kérésnek eleget téve haladtunk a dolgainkkal, erre bejött az egyik LSPD-s hogy levegye róla a bilincset nem akartak már vele foglalkozni, ha úgy is megy le a szerverről majd legközelebb. Ahogy alkalma akadt rá abban az 1 másodpercben míg nyitva volt scriptesen az ajtó amíg levették róla a bilincset, hogy kiléphessen és menjen az RL dolgára az illető, ő kirohant a kórházból, az újonc MD-s kollégának esélye sem volt az adataid felvenni a kezelés után. Ezután még fent volt bő 10-15 percet a szerveren a társával.
Bizonyíték (kép, log, videó):

pk1.png
pk2.png
pk3.png
pk4.png
Megjegyzés: Ennek a két embernek nem itt van a helye, ez egy RP szerver.
 
Utoljára szerkesztve:

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
Adminisztrátor hozzászólás
Amint látható volt, a PK-t én fogom kezelni. Várom az érintettek válaszát.
 

fish

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Xi Ling Ping
Bocsanat a rossz RP-ert ez az elso RP szerver amin jatszok, nem nagyon tudom mit csinalok nehezen kovettem a /do /me kereseket es a tobbi uzenetet, annyian kommunikaltak korulottem
az "elszokes" a korhazbol egy felreertes volt, azt hittem el vagyok engedve, Kyle Richardson asszisztense (nevet elfelejtettem) elengedett, azt hiszem azzal hogy "koszonjuk mehet" vagy valami ilyesmi uzenet
a szokes utan nem maradtam 10-15percet online, ez egyszeruen nem igaz. elsetaltam par metert a korhaztol, egy kocsi leszolitott 1-2 percet beszeltem, elsetaltam es leptem.
a surgetes pedig azert volt, mert tenyleg volt jobb dolgom irl es ugy tunt nagyon huzzak az rpt azzal hogy kipakoljak az orvosi kellekeket, rpzik a kikepezest.
a furcsa viselkedesemet pedig azert csinaltam mert ahogy mondta dr.Kyle, Xi ling karakterem sokat ivott es halucinogen gombat fogyasztott, oszinten sajnalom ha ez kenyelmetlenseget okozott nem volt szandekos
 

ThePrime

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Benjamin Jager
Benjamin Jager karaktertörténetét szeretném látni, ic stílusa alapján ő egy európai román családból származik és nem beszél angolul. Folyamatosan megpróbált bejönni a kezelőbe mikor nyitva maradt az ajtó és oda nem illő dolgokkal zavarta a kezelést mikor legalább 6 PD-s volt körülötte(PG).
Helló. Benjamin Jager lennék. Elsősorban szeretném megjegyezni, hogy nekem elsőre félreérthető volt a PK szövege, több részt is csak akkor értettem rendesen, miután többször átolvastam, másképp nem rám vonatkozó részek is rám érthetőek voltak. A fent beidézett részre a következő a válaszom:

A karakterem németországi, egy német férfi. Azt, hogy román családból származok, nem tudom honnan lett leszűrve, mivel románia tegnap este egyszer volt említve, a következő szavakkal: "Egyszer voltam romániában, ott egy részegre ki se jönnek a rendőrök vagy mentők". Sehol nem volt szó arról, hogy a karakterem romániai lenne. 2x próbált a karakterem bemenni a kezelőbe, és megkérni az urakat, hogy csipkedjék magukat, egy részeget nem kell ennyit simogatni, persze ezt a karakterem a saját stílusán. A 6 PD-s rész is enyhe túlzás, 2 rendőr állt az ajtón kívül miközben kezelték Xi Ling Pinget, az egyik ezek közül az, aki a bilincset is leszedte ugye.

Ez az én meglátásom, várom a bíráló admin válaszát.
 

fish

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Xi Ling Ping
a logban [23:45:41] - kor latszik, hogy Ryan Taylor (dr.Kyle asszisztense) elengedett, azt hittem a nyitott ajto nekem volt (RP-sen vagy sem a doki atment az ajton, gondoltam RP-ben is nyitva van)
((ha az ido nem stimmel azert van mert mas orszagban vagyok, 1 oraval elorebb vagyok magyarhoz kepest))
 
Utoljára szerkesztve:

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:690
-
Szóval. Kaptam logot és jó pár infót.

@fish aka Xi Ling Ping folyamatosan RP-t tagadtál és ha használtad is az adott parancsokat, akkor rosszul. Olyan szituációkat kerültél ki, amiket nem lehetett volna. Például mikor rajtad térdelnek a rendőrök RP-vel, majd te felkelsz és elfutsz. Volt sok hasonló eseted. Szimpla NonRP.

@ThePrime aka Benjamin Jager-ről nem nagyon van dolog. Miért is lett beleírva a PK-ba? Végig RP-zett az MD-sekkel és más - más játékosokkal.

@Márkusz aka Dr. Kyle Richardson. El vagyok keseredve, hogy ilyen módon kellett megnyilvánulnod az OOC chaten. Nem tudom mire volt jó. Mit is gondoltál?

Összesítve:

Adminisztrátor hozzászólás
Xi Ling Ping-re a PK jogos! NonRP, RP tagadás miatt szankcióban részesül! Benjamin Jager kiesik ebből a Panaszkönyvből, nem kap szankciót. Dr. Kyle Richardson pedig Nem megfelelő OOC stílus miatt részesül szankcióban!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó