Donut Faraon -> Krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

faraon01

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név:Donut Faraon.
Adminisztrátor neve:Krekor.
Indok:Ez itt nem megtűrt.
Tiltás időpontja:2020.04.22.
Meddig tart a ban:Örökös kitíltás.
Hányszor voltál tiltva a szerverről:Ez az első kitíltásom.
Miért kérsz unbant:Első sorban szeretnék elnézést kérni Krekor a viselkedésem miatt, és az egész Admin teamtől bocsánatot kérnék azért, hogy gond volt velem a szerveren!Nagyon megfogott a szerveren, szeretnék a közösség része lenni és jókat RP-zni!Át néztem alaposan a szabályzatot, nem lenne gond velem, igyekeznék mindig a legjobb tudomásom szerint cselekedni és RP-zni és hogyha esetleg valamivel nem lennék tisztában, segítséget kérnék egy Adminisztrátortól!Nagyon sajnálom, hogy nem voltam képes még be illeszkedni, de azon leszek, nem játszottam nagyon rég hasonló színvonalú RP közösségben, át kell szoknom, hogy nagyon komolyan kell venni a szervert!Szeretnélek kérni titeket, hogy adjatok nekem esélyt arra, hogy tudjak bizonyítani!
Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre:Nem lenne több probléma a játékstílusommal, megfontolt és előrelátóan cselekednék minden esetben a szerver szabályzatnak megfelelően!
Összességében jogosnak érezted a tiltást:Igen!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Faraon!

Mivel nem csak nekem címezted az unban kérelmedet, hanem az összes többi adminisztrátornak, ezért kikértem az Ő véleményüket is a kérelmed kapcsán. El kell, hogy szomorítsalak, de egyhangúan arra szavaztak, hogy nem adnának neked még egy esélyt a szerveren.

Nagyon elrontottad az esélyed a már nem létező élőközvetítéssel, ahol az egyik adminisztrátorunkat IQ fighternek nevezted és megkérdőjelezted az alkalmasságát, mert Te nem voltál tisztában a szerver szabályzatban. Elrontottad azzal is, hogy mennyi problémát generáltál szinte pár nap alatt és mennyi ügyet csináltál pusztán azért, mert neked ahhoz volt kedved.

Sajnálom, de nem tudom elfogadni a kérelmedet.[/foadmin]​




[globmod]Helyeztem az archívumba. #Szkep[/globmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó