Dominic Thomson -> Krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Snake0451

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név: Dominic Thomson.
Adminisztrátor neve: Krekor.
Indok: Ez itt nem megtürt.
Tiltás időpontja: 2020.04.22. 4:00 körül.
Meddig tart a ban: Örök.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez előtt egyszer sem.
Miért kérsz unbant: Igazából át gondoltam amit tettem, és be látom a hibámat, belátom hogy ez a kis idő alatt volt pár olyan helyzet amit nem melfelelően kezeltem. Nagyon megkedveltem a szervert és szeretnék rajta tovább játszani, mellesleg most csajozott be a karakterem nehogy már most legyen vége.  :D
Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre: Nem szúrnám le a haverom amiért ő megüt baltával. A szerverhez mért színvonalon rpznék.
Összességében jogosnak érezted a tiltást: Nagyrészt jogosnak érzem, de egy picikét bennem van az is hogy egy AJ-val és szóbeli figyelmeztetéssel is el lehetett volna érni ugyan ezt a belátást nálam.




 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
[foadmin]Kedves Dominic Thomson!

Nálad látok potenciált arra, hogy visszakerülj a szerverre és tovább játszhass.
Ehhez az szükséges, hogy a legutolsó büntetésednek a kétszeresét kell letöltened adminjailben. Kérlek jelezz vissza ezzel kapcsolatban elfogadod-e.

Az unban feloldását követően nem akarom többet azt látni, hogy véletlenül leszúrod azt aki baltával fejbe vert téged véletlenül.[/foadmin]​
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
[foadmin]Ezesetben a kérelem elfogadva.
120 perc adminjailt kell letöltened az unban feloldását követően. Jó játékot!

(Amíg a büntetésedet töltöd, olvasd át a oneRP hivatalos szerverszabályzatát!)[/foadmin]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó