Dom Carlos- Brian Burke[Claude]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Nyikolaj Vaszilijev

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Dom Carlos
Panaszra tett játékos(ok) neve: Brian Burke
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: Haverommal mentünk PBből kifele az autópályán, láttuk, hogy lövöldöznek a rendőrök egy motorosra. Mi erre vissza fordultunk, mert nem akartunk a lövöldözésbe belekeveredni, pont erre vissza fordult a csávó(illegálos) és felénk jött a motorjával, majd felhajtott a dombra és lelőtt onnan engem, amikor nem volt közünk a lövöldözéshez. (Nem is volt felölünk rendőr meg senki.
Bizonyíték(Kép, log, videó):https://media.discordapp.net/attachments/599877511215579137/720637354775150662/unknown.png?width=1182&height=665
Megjegyzés: aki tudja az ember nevét esetleg rendőr vagy bárki más akkor írjon nyugodtan a pk alá, azzal csak megkönyíteni az admin(ok) dolgát.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Heló, a panaszt én kezelem. Az aki megölt, az Brian Burke volt. Így várom Brian válaszát 24 órán belül.[/adminisztrator]​
 

BrianB

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
HEló. Igen először megvártam míg szépen elhaladtok de a bolt előtt az autópálya túloldalán ti megáltatok. Itt már gyanus(ak) voltatok de nemlőttem rátok gondoltam nem jösztök vissza. Aztán második alkalom volt amikor álltam motorral az autópálya közepén majd jöttetek felém, szépen meg is néztetek. Ezután és felmentem a dombra a sinekhez erre megint jöttetek. Én itt már azthittem civil rendőr jön lövöldözni mert még ki is szálltál és ebből azt következtettem le hogy előfogod venni a fegyvert és elkezdesz lőni. (civileket nem szoktam megölni boltrobon)
 

RekkyS

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Csak azért szólok, mert ott voltam én is, illetve enyém a piros motor. A szabályzat első pontjára hivatkozva, miszerint a józan ész elvét követjük a szerveren azt mondom, hogy boltrablás közben (mert kiírja tudtommal mindenkinek, hogy boltrablás folyik) akkor nem megyek oda, és ülök fel a kocsi tetejére mozizni.
 

Ivaylo

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Én is azért írok ide, mivel részt vettem a boltrabláson. Több rendőrkocsi is a bolt körül volt, illetve lövöldöztek is a rendőrök, ahogyan említetted. Ha a józan eszünket használjuk, akkor ha a rendőr elkezd lőni, akkor valószínűleg már lőttek rá, így egy tűzharc kellős közepén álltál meg, majd leültél a kocsid tetejére, plusz volt is nálad fegyver, így nagyon könnyen fenyegetésnek vehette a dolgot, ezért simán nézhetett civilrendőrnek.
 

Nyikolaj Vaszilijev

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Idézet tőle: RekkyS:
Csak azért szólok, mert ott voltam én is, illetve enyém a piros motor. A szabályzat első pontjára hivatkozva, miszerint a józan ész elvét követjük a szerveren azt mondom, hogy boltrablás közben (mert kiírja tudtommal mindenkinek, hogy boltrablás folyik) akkor nem megyek oda, és ülök fel a kocsi tetejére mozizni.
Szia, amikor mentünk paletóba akkor nem volt semmilyen rablás. Bár ott voltunk egy 20 percet ez idő alatt afkoltunk haverommal 10-10 percet. Valőszinű akkor írtak ki amikor én afkoltam és akkor valszeg elpörgöt a chat haveromnak meg a korházi rp volt és ő is néha be be akfolgatott.
Edit: nem filmezgettünk, ahogy megláttuk, hogy lövöldözés van akkor egyből vissza forultunk.
Nyílván ha tudtok volna, hogy ott rablás van akkor nem megyünk oda.

Idézet tőle: BrianB:
HEló. Igen először megvártam míg szépen elhaladtok de a bolt előtt az autópálya túloldalán ti megáltatok. Itt már gyanus(ak) voltatok de nemlőttem rátok gondoltam nem jösztök vissza. Aztán második alkalom volt amikor álltam motorral az autópálya közepén majd jöttetek felém, szépen meg is néztetek. Ezután és felmentem a dombra a sinekhez erre megint jöttetek. Én itt már azthittem civil rendőr jön lövöldözni mert még ki is szálltál és ebből azt következtettem le hogy előfogod venni a fegyvert és elkezdesz lőni. (civileket nem szoktam megölni boltrobon)
elkezdtünk egyből menekülni (vissza fordultunk mivel nem keressük a bajt), nem álltunk ott, probáltunk menekülni erre ránk tüzet nyitottatok és akkor én animba estem. Amikor kb 15 mpt voltunk ott (ez idő alatt, folyamatosan mentünk, probáltunk elmenekülni ahogy megláttuk a lövöldözést) és ti is látatok, hogy mi menekülünk, nem akarunk semmit.

[globmod=Gergő]Hozzászólásod összefűztem, a könnyebb olvashatóság érdekében. Legközelebb használd az előző hozzászólás szerkesztését, és oda írj, így olvashatóbb marad a téma.[/globmod]
 

RekkyS

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Idézet tőle: Dom:
Idézet tőle: RekkyS:
Csak azért szólok, mert ott voltam én is, illetve enyém a piros motor. A szabályzat első pontjára hivatkozva, miszerint a józan ész elvét követjük a szerveren azt mondom, hogy boltrablás közben (mert kiírja tudtommal mindenkinek, hogy boltrablás folyik) akkor nem megyek oda, és ülök fel a kocsi tetejére mozizni.
Szia, amikor mentünk paletóba akkor nem volt semmilyen rablás. Bár ott voltunk egy 20 percet ez idő alatt afkoltunk haverommal 10-10 percet. Valőszinű akkor írtak ki amikor én afkoltam és akkor valszeg elpörgöt a chat haveromnak meg a korházi rp volt és ő is néha be be akfolgatott.
Edit: nem filmezgettünk, ahogy megláttuk, hogy lövöldözés van akkor egyből vissza forultunk.
Nyílván ha tudtok volna, hogy ott rablás van akkor nem megyünk oda.

A képen látszik amit felraktál, hogy IC beszéltétek konkrétan:
Jacob Baker mondja: Rám is rám löttek
Camelot Henrick mondja: Hát joan
Ez alapján csak leesett volna, hogy lövöldözés van.
A beszélgetés és a halálod között HÁROM perc telt el, ez alatt állításod szerint ha visszafordultál, simán el lehetett volna tűnni a helyszínről. De a kép alapján Camelot leállította még a járművet, és FELÜLTÉL a motorháztetőre.
A PK-t meg úgy kezted, hogy láttad, lőnek a rendőrök egy motorosra. Akkor azt mondanám én is, mint Brian: Miért követed a motorost, akire a rendőrök lőttek?
 

BrianB

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Egyáltalán nem tünik menekülésnek az hogy visszafordultok nem egyszer a végén pedig felálltok a fűre, kiszállsz majd felülsz a motorháztetőre a fegyverropogások hallatán és a szirénázó rendőröktől nemmessze.
 

Nyikolaj Vaszilijev

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:105
Idézet tőle: BrianB:
Egyáltalán nem tünik menekülésnek az hogy visszafordultok nem egyszer a végén pedig felálltok a fűre, kiszállsz majd felülsz a motorháztetőre a fegyverropogások hallatán és a szirénázó rendőröktől nemmessze.
akkor már vége volt a lövöldözésnek amikor haverom felült, akkor meg már animba voltam esve amikor a füvön voltam.

Idézet tőle: RekkyS:
Idézet tőle: Dom:
Idézet tőle: RekkyS:
Csak azért szólok, mert ott voltam én is, illetve enyém a piros motor. A szabályzat első pontjára hivatkozva, miszerint a józan ész elvét követjük a szerveren azt mondom, hogy boltrablás közben (mert kiírja tudtommal mindenkinek, hogy boltrablás folyik) akkor nem megyek oda, és ülök fel a kocsi tetejére mozizni.
Szia, amikor mentünk paletóba akkor nem volt semmilyen rablás. Bár ott voltunk egy 20 percet ez idő alatt afkoltunk haverommal 10-10 percet. Valőszinű akkor írtak ki amikor én afkoltam és akkor valszeg elpörgöt a chat haveromnak meg a korházi rp volt és ő is néha be be akfolgatott.
Edit: nem filmezgettünk, ahogy megláttuk, hogy lövöldözés van akkor egyből vissza forultunk.
Nyílván ha tudtok volna, hogy ott rablás van akkor nem megyünk oda.

A képen látszik amit felraktál, hogy IC beszéltétek konkrétan:
Jacob Baker mondja: Rám is rám löttek
Camelot Henrick mondja: Hát joan
Ez alapján csak leesett volna, hogy lövöldözés van.
A beszélgetés és a halálod között HÁROM perc telt el, ez alatt állításod szerint ha visszafordultál, simán el lehetett volna tűnni a helyszínről. De a kép alapján Camelot leállította még a járművet, és FELÜLTÉL a motorháztetőre.
A PK-t meg úgy kezted, hogy láttad, lőnek a rendőrök egy motorosra. Akkor azt mondanám én is, mint Brian: Miért követed a motorost, akire a rendőrök lőttek?
nem követtem, csak bevágott elénk és felment a dombra és tüzet nyitottatok ránk.
Akkor már rég menekülésben voltunk. Akkor most ha ott beszélnek azzal mi baj van? Benne van a szabályzatban is, hogy attól, mert, hogy admint hívnak vagy pkt akarunk tenni, hogy nem szabad ilyennel megállítani az rp szitut "állj hívtam admint ne iczünk stb"

[globmod=Gergő]Ezt is összefűztem, kérlek figyelj oda, mert így teljesen olvashatatlan a téma. Módosítsd utólag az előző üzenetet. [/globmod]
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Kedves Dom!
A panaszodat többen tudják megtámadni, több sebből is vérzik. Az olvasottak alapján és bizonyítékok hiányában a panaszt jogtalannak ítélem meg.
Jó játékot kívánok a oneRP szerverén![/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó