Doctor Juan kontra Brownie

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
panaszkonyv.png

Neved: Doctor Juan
Adminisztrátor(ok) neve: Brownie (fórum moderátor)
Panasz oka: Tájékoztatás elhanyagolása, túlzó indoklás.
Panasz kifejtése: Egy barátunk pár napos kitiltásakor a fórumon komment formájában kifejeztük a véleményünket, és kértük a szabadon engedését. (freelaci eset). Természetesen értem, és elfogadom azt, hogy az akkori kommentem törlésre került. Viszont azt nem, hogy nem kaptam sehol semmilyen formában írásos figyelmeztetést arról, hogy 1/Büntetést kaptam, 2/Megfigyelésre kerültem, 3/Kitiltással járhat a következő figyelmeztetés.

A kommentem törlését követően újból kommentáltam az adott fórum témát, ezúttal egy teljesen értékelhető és komoly hangvételű véleménnyel. A hosszasabb véleményem végére beillesztettem a "freelaci" írást végül zárásként. Semmiféle "fun" nem volt benne. Nem érzem azt, hogy bármilyen vétséget elkövettem volna ezzel.
Discordon való megkeresésemre sajnálatos módon nem kaptam kielégítő választ, hiszen miután megkérdeztem tőle, hogy nem-e érzi hiányosnak a munkáját azzal, hogy elhalasztotta a kitiltás előtti figyelmeztetést nem kaptam választ már egy hete.
Bizonyíték (kép, log, videó):
image.png

Megjegyzés: Szervernyitás óta vagyok jelen a fórumon, a témáimmal és az általam megírt ötletekkel/kommentekkel mindig arra törekedtem, hogy a szerver fejlődni tudjon. Soha egyetlen alkalommal sem voltam figyelmeztetve, éppen ezért érzem erősen túlzásnak a "fun kommentek sorozata" indoklást Brownietól.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Szia! Sajnálom, hogy a válaszom nem volt kielégítő számodra. Ahogy a panaszban is kifejtetted, tudtál a kommented törléséről. Véleményem szerint ezen szankció, illetve hogy a kapott figyelmeztetés következtében moderáció lépett életbe a profilodon, elegendő felhívás kellett hogy legyen számodra azt illetően, hogy mit nem kellene csinálni. Ehhez képest nem álltad meg, az értelmes komment végére ismét odailledztetted ezt a bizonyos megszólalást.
Tájékoztatás képpen hozzátenném, hogy a szabálytalanságra Cortez hívta fel a figyelmemet, illetőleg a szankciót a Lacával történt egyeztetést követően osztottam.
A továbbiakban nem kívánom a panaszt kommentálni.
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
[fmod]Sziasztok!

A panasz több szálból áll, ezért szeretném pontról pontra bírálni:

Természetesen értem, és elfogadom azt, hogy az akkori kommentem törlésre került. Viszont azt nem, hogy nem kaptam sehol semmilyen formában írásos figyelmeztetést arról, hogy 1/Büntetést kaptam, 2/Megfigyelésre kerültem, 3/Kitiltással járhat a következő figyelmeztetés.

A moderátornak nem feladata írásban figyelmeztetni a szankció kiosztása után (a ,,megfigyelésről" pedig végképp nem, ez a moderátorok egyik eszköze), a fórum mindenezek esetén értesítést küld.
@Brownie az első közösségbomlasztó, felesleges hozzászólásod törlésével figyelmeztetést is osztott neked, melynek célja volt felhívni a figyelmed arra, hogy a továbbiakban mellőzd ezt a magatartást. Ellenkező esetben evidensnek tartom, hogy a következő esetben súlyosabb szankció kerül kiosztásra.
Ha már a figyelmeztetéssel sem értettél egyet, érdemes lett volna rögtön felkeresni egy moderátort a későbbiekre való tekintettel.

A kommentem törlését követően újból kommentáltam az adott fórum témát, ezúttal egy teljesen értékelhető és komoly hangvételű véleménnyel. A hosszasabb véleményem végére beillesztettem a "freelaci" írást végül zárásként. Semmiféle "fun" nem volt benne.

Semmi szükség nem volt ismét erre a tárgytalan, közösségbomlasztó sorra.

Soha egyetlen alkalommal sem voltam figyelmeztetve, éppen ezért érzem erősen túlzásnak a "fun kommentek sorozata" indoklást Brownietól.

A kitiltást figyelmeztetés előzte meg, ezért jogosnak, hosszúságát megfelelőnek, indokát viszont enyhén túlzónak találom.

A panasz ennek fényében részben jogos.[/fmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó