DIVINITY

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bencev4

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
ick-sz.png
2.png
2-5.png
3.png
Köszönöm mindenkinek aki végig olvasta, azt meg főleg ha megosztod velem a véleményedet. :)
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Szia. Szeretnék veled őszinte lenni.
Ez egy kib***ott jó ötlet, viszont ez a rész, hogy játékosok bankszámláját törögetnék fel a tagok random, ez elég durva. Itt csak belegondolva abba, hogy valaki bekerül, majd ki lesz mindene a frakival ezért feltörögetek már random bankszámlát.
Egyrészt ehez kellene egy külön script....hát nem tudom.
Egyébként ötletnek mem rossz, de egy kicsit még átgondolnám.
Néhány elírás és helyesírási hiba van benne.
Összefoglalva nem egy rossz ötlet, csak át kellene gondolni még szerintem.
 

Darell

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Szia.

Szintén egy őszinte vélemény. Szerintem a rendszer amit felakarsz építeni már kidolgozatlan, és egy kicsit irracionális számomra. Ez egy kicsit olyan mintha a bandák/maffiák már luxus autókkal , tonna számban gyártott fegyverekkel és drogokkal kezdene. Miért?

Egy akkora fegyver lenne a kezetekben amivel egy egész rendszert letudtok rombolni. A világunkban azért sokkal veszélyesebb már egy hacker csoport mint egy zsoldos csapat, vagy bármi más akik fegyverrel hadonásznak. Igen hozzátok képest ez fegyver hadonászás lenne.

Na de most tényleg rá térek a lényegre..Szóval először is szerintem nem az lenne a legjobb hogy ha mini gamekre lenne CSAK kötve.
Magában lenne egy training rendszer is mert nem úgy kezdd a programozó bűvészkedni a kódokkal, hogy egy csettintésre megold mindent. Legyenek a szerveren program nyelvek amiket nektek először el kell sajátítanotok. Nem kell bonyolult assembly, C++ meg CMD teljes tudása. Legyen például...OneCode és legyen hozzá egy kézi könyv. Például kitudod tanulni egy olyan 1-2 nap alatt de max 1 hét alatt. Azután pedig nyilván az egész egy hacker opcióra lenne felépítve. Például a megadott parancsokkal és a program logikájával ami kb = egy kis 5 éves óvodáséval (azért mondom hogy ilyen szintű legyen mert ez még mindig csak egy játék DE törekedjünk a realisztikusságára) . És amúgy őszintén. NEM is annyira nehéz ezt megvalósítani. Ha például egy PD adatbázisára akarsz rá törni akkor beírod a parancsot és AZTÁN jöjjön ki az a minigame. Egy minigame meg változó legyen, hogy mennyi idő alatt tudod feltörni. Egy bankszektor védelmi rendszerét nem fogod egy 4 lépéses kis mini gammel feltörni. Van amikor sokkal bonyolultabb mint ha egy katonai bázisra akarnál betörni. Szóval egy bankrablás során legyen pl fél óra akár hogy feltöröd.

Tényleg nem belekötni szeretnék de ez hatalmas előny lenne a számotokra. Ezt nagyon ki lehet használni a szerveren, és neveket, telefonszámokat is tudtok szerezni. A civil bankszámlás dolgot én sem támogatom. Ha már rabolni nem lehet gyakorlatban fegyverrel stb, akkor nem hiszem hogy ezzel a szürke zónába érsz. Figyelj oda szerintem, és módosítsd egy kicsit.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
Szia, a pályázatod és a koncepciód tetszik, viszont sajnálattal közlöm, hogy elég nagy a valószínűség arra, hogy nem fog egy frakció külön egy ilyen komplikált scriptet kapni.
 

fuego

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
Hali.
Először is. Szanaszét adom a soundcloudon lévő cuccokat! Nyomjátok,fejlődjetek!
A frakciópályázatot, a témát is adom, de ebben a formában így nem igazán támogatnám. Gondolok itt a játékosoktől/cégektől való pénzlopásra leginkább. Rendőrségi aktákban sem biztos, hogy balanszos lenne ilyen formában nyúlkálni. A bankrablásos/térfigyelős téma viszont jó ötlet, és ha jól emlékszem jelzavarókrol és egyebekről már volt szó a szerver kapcsán úgyhogy az még megvalósíthatónak is tűnik. Mindenesetre én a DIVINITY-t egy fasza non-script szervezetnek eltudnám képzelni akik valamilyen IC/OOC módon jobb helyzetben vannak "hackelés" terén mint a többi szervezet ezért érdemes őket megbízni/felkérni egy-egy melóra.
 

Benzo

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Legutoljára Fezenben láttalak még 19 elején, Baxter settje alatt, nem gondoltam volna hogy legközelebb, vagy akár valaha is egy ilyen felületen látlak, lol.
Egyébként a koncepció maga kurva jó, a megvalósítással lenne probléma szerintem. Hajrá attól függetlenül.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Ha frakcióként akarod megpályázni, akkor a minimumot tedd bele: http://game.onerp.hu/fk.pdf
Ha meg meggondoltad és inkább ötletként akarod, akkor kérj meg egy moderátort, hogy helyezze.

A civilek bankszámlájának feltörése biztos, hogy nem kerül be.
Nincs olyan, hogy "frakció fegyver", szóval biztos, hogy ezt a speciális laptopot meg kellene vásárolni.
Az fk számla hackeléssel az a bajom, hogy nem teremt interakciót a játékosok között. Tehát egy játékos csinálja és vagy bejön, vagy nem. Nem kell hozzá segítség, vagy bármi, amitől nem csak 1 ember szórakozna.
Rendőrségi rendszer feltörésével ugyanez.

A bankrablás (és egy másik rablás) segítésére mi is hasonló ötleteket találtunk ki (csak nem frakció formájában), így azt még átgondoljuk. De egyelőre nem látom az értelmét annak, hogy ez frakcióként kerüljön be.
Talán ha kitalálsz a fentebb leírtakra valamit, akkor meggyőzőbb lenne.

Idézet tőle: Darell:
Ha már rabolni nem lehet gyakorlatban fegyverrel stb, akkor nem hiszem hogy ezzel a szürke zónába érsz.
Ki mondta, hogy nem lehet rabolni?
 

Darell

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
[quote author=undefined]Ki mondta, hogy nem lehet rabolni?[/quote]

Nem pontosan fejeztem ki magam. Reggel volt és még nagyon letyepetye voltam. Úgy értettem, hogy ha alapvetően sem lehet rákényszeríteni egy playert hogy bankból kivegyen pénzt akkor ebből kikövetkeztetve az sem lesz biztosan , hogy te meghackelj egy bankszámlát. Rabolni lehet bár tényleg furán jött ki, hogy még pályázatomban gyakorlatilag erről regények vannak. :D
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

A lapod átolvasásra és megbeszélésre került a vezetőségen belül.
Sajnos a pályázatodat el kellett utasítanunk. Ennek legfőbb indoka az volt, hogy nem sikerült meggyőződnünk arról, hogy egy ilyen fajta frakció aktívan tudna működni. Az általad leírtak egy részét (civil számla hackelés, fk számla hackelés) semmiképpen nem szeretnénk bevezetni, míg önmagában a rablások segíteni nem adna egy frakciónak elég lehetőséget.

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó