Dimenzió bugg.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Lawiet#6720 «

Ötleted leírása

» Valami alternatíva a dimenzió buggolásra. Mivel gyakori eset tud lenni és sokszor esti órákban nincs fent se as se admin aki tud segíteni, te meg nem tudsz semmit se csináni. Esetleg valami parancsot létrehozni ami detektálja hogyha valóban másik dimenzióba vagy és kigetel téged normális helyre. Mert jelenleg egy embernek megkell várni akár órákat hogy legyen valaki fent. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Szerintem "detektálásra" nincs semmilyen módszer. Illetve a dimenzióból kikerülés egyedül az alap dimenzióra való teleportálás után sikeres.
Szóval erre megoldást találni nem nagyon lehet, szóval sajnos kikell várni az admint ilyenkor.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
Csak ugye ez olyan hiba ami nem tudom hogy alapból a szerver hibája vagy alt:v, de elrontja addig a játékodat mert semmit nem tudsz tenni.
Szerintem "detektálásra" nincs semmilyen módszer. Illetve a dimenzióból kikerülés egyedül az alap dimenzióra való teleportálás után sikeres.
Szóval erre megoldást találni nem nagyon lehet, szóval sajnos kikell várni az admint ilyenkor.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Ha lenne reprodukálási lehetőség, már javítottuk volna, de nálunk soha nem jön elő. :/
 

Colin_Colbert

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:56
Számtalanszor előfordul.
Velem olyan is volt, hogy valahol pl biznisz telepemen parkoltam, kézizve. Hazamentem, be a garázsba, majd később ki és nem a garázs kinti cp-be dobott, hanem az előző biznisz telepen lévő pozíciómra, de reprodukálni nem tudom viszont már 2x előfordult legalább velem.
 

Amadeus

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:56
Carlo Visconti
Ha lenne reprodukálási lehetőség, már javítottuk volna, de nálunk soha nem jön elő. :/
Általában azoknál fordul elő akiknek picit gyengébb a gépük vagy csak épp valami történt és nem tölt be az interiorban a textura. Álltalában az interior elé dob vissza de mostanában nagyon sokszor Grapeseedbe vagy ha paletoba történik a város közepére dob a játék egy másik dimenzióba
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Sajnos nem találtunk rá megoldást.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó