Digitális speed-o-meter finomhangolása

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Hector «

Ötleted leírása

» A Digitális kilóméter óra jelenítse meg az Öv és a kézifék állapotát is. Eddig is megjelenítette, most sem lehetne másképp. Én speciel nem szeretném látni, hogy az autó X RPM-en pörög, míg azt igen, hogy % értékben hogyan állok üzemanyaggal. Illetve, hogy az autó ajtaja zárva van-e vagy sem. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszi, ha megoldható, hely volna neki. «



 
Utoljára szerkesztve:

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens
Támogatom!
Az öv miatt bele is futottam pár trafiba miatta, mivel agyilag teljesen máshol jártam, hogy most bekapcsoltam-e vagy sem. (Megjegyzem általában azzal indítok, de.. mint az ábrázolt példa mutatja, akadnak kivételek!)
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:689
-
Valószínűleg te kevered a digitálist meg az analógot.
A digitálison nem is mutatja a fordulatszámot, ezzel ellentétben százalékosan írja az üzemanyag és nitró szinted.


Az analóg mutatja az indexet, zárt ajtókat, övet. Százalékos kiírást igényel szerintem az üzemanyagszint és a nitrószint is. Akár az ikonokba el is férne.

1711960720893.png

A digitális ennél "hiányosabb". Szerintem be lehetne sűríteni az öv, index és zárt ajtó ikonokat akár a megtett KM elé.

1711960853220.png

 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Valószínűleg te kevered a digitálist meg az analógot.
A digitálison nem is mutatja a fordulatszámot, ezzel ellentétben százalékosan írja az üzemanyag és nitró szinted.


Az analóg mutatja az indexet, zárt ajtókat, övet. Százalékos kiírást igényel szerintem az üzemanyagszint és a nitrószint is. Akár az ikonokba el is férne.

Melléklet megtekintése

A digitális ennél "hiányosabb". Szerintem be lehetne sűríteni az öv, index és zárt ajtó ikonokat akár a megtett KM elé.

Melléklet megtekintése

Várjál, akkor itt most én írtam butaságot? rosszul írtam meg az 5letet? :O
 

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens
Jól van az megírva. A digitális óra valóban nem jeleníti meg a biztonsági öv csatolási állapotát, sem pedig az ajtók záródását, a fényszórók használatát pillanatnyilag.
Ezekből mondjuk az öv állapota egyedül amit fontos lenne pótolni akár a fentebb írt, tökéletes példa alapján.
Az analóg esetén minden kerek végülis szerintem, legalábbis funkcionálisan. Kinézetileg már...
 

pjdn

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Cynthia Juarez
Igazából köztes opció az lehetne, ha külön kikapcsolható volna a fordulatszám kiírás az órán - engem kifejezetten nem zavar, meg tetszik is ahogy számol. Az én meglátásom a fordulatszámmal kapcsolatban egyébként csak annyi, hogy írhatna valószerűbb értéket is mivel az elég fura, hogy csak 3500 környékén vagyok és már 200 felett megy a kocsi.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó