Diggaster átrakása a bizniszrendszerbe

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Phoenix Holloway / Shaddy «

Ötleted leírása

» Nagyon sokan vagyunk azon a véleményen, hogy ez a frakció a jelenlegi játékosszámhoz, illetve közösséghez teljesen felesleges. Az ötlet annyi lenne, hogy a benzinkutak feltöltése legyen áttéve a cégrendszerbe, akár a normál kamionos bizniszhez csatolni azt. Nyilván, az lenne a legkézenfekvőbb, hogyha ezek a fuvarok hoznák a legnagyobb bevételt, hogy az összes kút fel legyen töltve. Miért?
- Illegálnak több RP lehetőség lenne rablások terén.
- Az alapjáraton grinder beállítottságú játékosoknak egy újabb pénzszerzési lehetőség.
- A jelenlegi Diggasteresek valószínűleg újfajta RPket próbálhatnának ki, és a többi frakció is fel lenne töltve.


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Credit: @Loco @Cortez «



 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Igen, aztán amikor a bizniszesek nem viszik az üzemanyagot, mit fogsz csinálni? Hogyan magyarázod el a frakcióknak pl, hogy "bocs, lusták vagyunk, nem visszük." ?Csak egy észrevétel... Mert az, hogy admin tölti a kutakat nem megoldás.
Illegálnak több RP lehetőség lenne rablások terén
Most is van lehetőséged rámenni a digassterre, bármikor. Az, hogy senki nem mer, más kérdés. ;)
 

Doctor Juan

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:227
Frank Dudek
Régóta mondogatjuk, hogy az ilyen fajta frakciók csak embereket vesznek el fontosabb helyekről de ugye kinek mi tetszik..
Legjobb az lenne ha ez az egész megszüntetésre kerülne, értem "🎃jó" hogy "rp-s" de valójában semmi extrát nem ad hozzá a játékélvezethez.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:665
Dexter Sosa
mikor bekerült az egész diggaster már akkor se értettem a létjogosultságát a szerveren. Akkor max rá lehetett fogni, hogy "kamionozni jó" de mostmár erre vannak cégek. A céges kamionhoz hozzá kell csapni egy lehetőséget, hogy lehessen üzemanyagot szállítani ha nagyon bent kell maradnia. Ha senki se csinálja majd a GOV megoldja.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Igen, aztán amikor a bizniszesek nem viszik az üzemanyagot, mit fogsz csinálni? Hogyan magyarázod el a frakcióknak pl, hogy "bocs, lusták vagyunk, nem visszük." ?Csak egy észrevétel... Mert az, hogy admin tölti a kutakat nem megoldás.

Most is van lehetőséged rámenni a digassterre, bármikor. Az, hogy senki nem mer, más kérdés. ;)
Öhm... Ne kelljen tölteni? Üzemanyag válságot szeretne bárki is, vagy miért kell töltögetni egyáltalán? Hogy adjunk erre lehetőséget, hátha?
Nem értem...
Ennyi erővel, legyenek frakciók a gyárak, valaki töltse a boltokat és legyen reptér.
 
Utoljára szerkesztve:

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Gondolom, sőt szinte biztos, hogy a "Grinder játékosok" is üzemanyaggal üzemeltetik az összegyűjtött autótömkelegeket, amit természetes tankolni kell ugyanúgy. Ha üres a kút, akkor nem tud tankolni, ergo nekiáll szállítani benzint. Tessék, félig máris megvan oldva. Az pedig, hogy ezek a fuvarok érik meg a legjobban még inkább csak arra sarkallja a játékosokat hogy hordják ezerrel az üzemanyagot, mert ugyebár a könnyű pénz=jó. Egyébként szerintem is teljesen felesleges mint frakció, sőt én még a szerelőkből is bizniszt csinálnék.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó