Digasster raktár változtatás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Marc#5290 «

Ötleted leírása
» Az volna az ötletem, hogy jelenleg ha beakarnánk raktározni egy készletet akkor intiben lévő szekrényekbe kell pakolni, nos abból úgy kaptam meg, hogy van 45 db szekrény és rengeteg idő mire átnézzem mibe mi van, mert elfelejtem :D
Szóval szeretnék egy olyan npc-t amiben tudunk pakolni, mint a szerelő rendszernél van, annyi változtatással, hogy ne rontsuk el a játékmenetet legyen limitálva, hogy mennyi itemet tudunk betenni összesen. pl.: 1500db. Sokat segítene ez a rendszer berakása nekünk. «


Csatolmányok

» --- «

Egyéb megjegyzések
» Köszönöm előre is! Nem megoldható ez a megoldás akkor várom a további lehetőségeket, mert ez a szekrényekbe pakolás nagyon durva :D «



 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Van benne kihívás. Leltározni kell, nyomokövetni mi merre van. :)
Sosem lehet unatkozni! ❤️

Szekrény 40 item, úgy építettük fel, hogy ellehessen rakni 6 típusú alkatrészt. Nem ekkora kapacitásra lett tetvezve, de nem is kellett soha mindenből 100nál több. :) 2,5 szekrény :)

Edit : Az intit tudod szerkeszteni. Válaszd el fallal a 19 típust. Én ezt kihagytam, hisz nem építettem készletet.
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,553
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Ha tárolgatnátok NPC-nél, akkor nem lenne értelme az ár rendszernek. Tároljátok, ahogy eddig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó