Derek Moore - Tracy Turner. Nasir Jones

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Derek Moore
Panaszra tett játékos(ok) neve: Tracy Turner. Nasir Jones.
Panasz oka: MG
Panasz kifejtése: A mainap Nasir elszállította a motoromat a Sandy Shoresi rendőrség elől és lefoglalta. Az elszállíás megkezdése után (kb 5-10 méterrel) megállítottam Jones-t és rákérdeztem, hogy ezt miért is teszi pontosan, elmondta az Ő oldalát közben kértem tőle az igazolvány / jelvényszámot, ezt nem tudta megadni mivel offduty volt jelen a trailerrel. Azt mondta, hogy nekik ez engedett. Folytatódott az rp elvitte a motoromat majd bementem panaszt tenni a Sandy önkorihoz. Behivatták Jonest szépen folyt az rp azt mondta, hogy valószínűleg leeshetett a Grapeseedi városháza előtt a jelvénye és ezért nem tudta nekem felmutatni.
Ezzel még nem is volt semmi probléma, hárman becsüccsentünk az autóba és nekieredtünk, hátha megtaláljuk a jelvényt Grapeseedi vh előtt. Ahogy megérkeztünk elindult irányunkba Tracy Turner aki elméletileg megtalálta Jones jelvényét a városháza előtt és át is adta Jonesnak.
A problémás rész itt történt, mikor megérkezett Tracy és Jones kezébe nyomta a jelényt, kértünk Randy McCheneyvel előzetes rp-t mert eléggé érdekesre sikeredett Tracy érkezése, erről sajnos nem kaptunk semmi bizonyítékot.. annyit mondott Tracy oc, hogy '[16:32:04] Tracy Turner: (( /do-ba irta akkor mikor itt volt ))"
Első találkozásom Jonesal és Tracy érkezése között majd pont 1 óra telt el. (a lenti képeken és a log részletekből is látszik) A feltételezésem alapja: Ha valóban történt jelvény elhagyás rp és ezt Tracy látta akkor miért csak (legalább 1óra) akkor került elő az a jelvény amikor visszamentünk megkeresni? Miért hagyta jelvény nélkül rohangálni a beosztottját ha látta, hogy Jones rpzi a jelvény elhagyását?(addig nem volt fontos?)
Bizonyíték(Kép, log, videó):

https://imgur.com/a/y4DlVxK

[16:08:49] !{efefef}Randy McCheney mondja: Nasir, szolgálatban volt, miközben a műveletet végezte?
[16:10:21] !{efefef}Nasir Jones mondja: Igen csak leesett a jelvényem ahogy kijöttem a Grapeseednél a Városházánál
[16:28:14] !{efefef}Nasir Jones mondja: Pont most hívott a felettesem
[16:29:15] !{efefef}Randy McCheney mondja: Merre lenne az a Jelvány.
[16:29:17] !{C2A2DA}*** !{bc9ad6}Nasir Jones !{C2A2DA} kiszáll az ajtón
[16:29:32] !{efefef}Nasir Jones mondja: Szerintem a bejárat körül
[16:29:55] !{C2A2DA}*** !{bc9ad6}Nasir Jones !{C2A2DA} elindul a bejárat felé keresve a jelvénye után
[16:29:55] !{efefef}Randy McCheney mondja: Akkor, hajrá.
[16:29:59] !{efefef}Tracy Turner mondja: Nasir
[16:30:03] !{efefef}Nasir Jones mondja: Igen?
[16:30:10] !{efefef}Tracy Turner mondja: Jelvényével mi lett?
[16:30:18] !{C2A2DA}*** !{bc9ad6}Randy McCheney !{C2A2DA} kalapot emel
[16:30:30] !{FF2850}*** !{f43055}Kezében Nasir jelvénye !{FF2850}[Tracy Turner]
[16:30:43] !{efefef}Tracy Turner mondja: Ezért majd elbeszélgetek önnel
[16:30:47] !{efefef}Nasir Jones mondja: Jól látom hogy az ott az enyém?
[16:30:52] !{efefef}Tracy Turner mondja: Pontosan
[16:31:01] !{efefef}Tracy Turner mondja: Irodában várom
[16:31:02] !{efefef}Nasir Jones mondja: Megmentette az életem
[16:31:22] !{efefef}Nasir Jones mondja: Rendben csak még az urakkal elintézni való dolgom van
[16:31:28] !{efefef}Tracy Turner mondja: Rendben
[16:31:45] Randy McCheney: (( Volt előzetes RP? ))
[16:31:46] Derek Moore: (( előzetes rp volt? ))  <--( nem beszéltünk össze, ennyire érdekesen jött le az egész)
[16:31:51] !{C2A2DA}*** !{bc9ad6}Nasir Jones !{C2A2DA} átveszi a jelvényt Tracytól
[16:31:52] Tracy Turner: (( volt ))
[16:31:54] Derek Moore: (( és placedo arról, hogy a földön hagytad a jelvényed? ))
[16:31:58] Derek Moore: (( láthatnánk? ))
[16:32:04] Tracy Turner: (( /do-ba irta akkor mikor itt volt ))
[16:32:06] !{efefef}Randy McCheney mondja: Egy képet kérhetünk Discordra?
[16:32:09] !{efefef}Randy McCheney mondja: (())
[16:32:15] !{efefef}Nasir Jones mondja: Nos urak merre tovább?
[16:32:17] Tracy Turner: (( miről? ))
[16:32:21] Derek Moore: (( az rp ről ))
[16:32:25] Derek Moore: (( hogy megtörtént ))
[16:32:39] Tracy Turner: (( hát arról nehézlesz mert crashem volt azóta nem egy ))

Megjegyzés:

Tracy érkezését követően megtorpant az rp ehez hozzásegített, hogy mindenkinek volt egy kör crash, de maga a szituáció normálisan lezajlott.
Abból semmiféle előnyöm/hátrányom nem származott volna, ha Jonesnak nincs meg a jelvénye.
Nem bosszúból nyitottam a pk-t hisz nincs rá okom... inkább segítségkérés egy számomra érthetetlen véletlen/őrangyal jelenésének tisztázásában.Valóban van-e alapja Tracy érkezésének.
Kérésre a bíráló adminnak küldöm a teljes logot.
 

Goaboy

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Szia moore!

Sajnálo, hogy loggal szolgálni nem tudok, meg bizonyitani.

De mivel bizonyitani nem tudjuk ezért a szankciót vállaljuk, legyen az Ban, AJ vagy figyú. Vállalom, mert bizonyitékom nincs erről. Ahogy emlitettem Saját szeron funoltunk

Számomra a PK zárható, nem szólok hozzá többet!
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Sziasztok!
Mivel a panaszra tett felek nem tudnak bizonyítékot mutatni előzetes RP-ről, illetőleg ahogy olvastam bevallás is történt, ezért a panaszt Jogosnak minősítem. Ennek fejében Tracy Turner-t és Nasir Jones-t 60 perc AJ-ben részesítem MG indokkal. Továbbá, felszólítom a GSMO dolgozóit, hogy OFFDUTYban TILOS trailerezni, illetőleg bármilyen szolgálati dolgot csinálni, Popektől tudom, hogy ez nektek nincs megengedve.[/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó