DensonTwins - Mafia pályázata

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

w3nax

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
John Denson
0.png

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png
7.png



Kattints ide a PDF fájl online megtekintéséhez.
 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
Szia! Szívesen olvastam volna még arról, hogy mit csinálnátok illegálisan abban az esetben, ha megkapjátok a scriptet. Terveztek-e rablásokat, túszejtéseket, bármit? Mit takarna az illegális tevékenységek finanszírozása és a bandákkal való üzleti szituációk? A scripttel járó lehetőségek közül mit használnátok ki? Az üdülőkomplexumért pacsi, egyedi az ötlet.
 

w3nax

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
John Denson
Szia! Szívesen olvastam volna még arról, hogy mit csinálnátok illegálisan abban az esetben, ha megkapjátok a scriptet. Terveztek-e rablásokat, túszejtéseket, bármit? Mit takarna az illegális tevékenységek finanszírozása és a bandákkal való üzleti szituációk? A scripttel járó lehetőségek közül mit használnátok ki? Az üdülőkomplexumért pacsi, egyedi az ötlet.
Helló! Valóban nem tértem ki, arra hogy tervezünk e rablásokat, túszejtéseket csupán érintőlegesen ahogy te is felfedezted a szövegben, átfogólag beszéltem róla "illegális tevékenységek finanszírozása" mondattal, nyílván ide értendő a robbanómellény, robbanóanyag, fúró, fegyverek mert amennyiben ez kivitelezhető hogy más frakciók által szerezhessük be ezeket addig szívesen fordítanánk a vásárlására időt, mint ezek craftolására ezzel is színesebbé téve az illegális kereskedést (ide tartoznak a bandás illetve maffia kapcsolataink.) Persze, elengedhetetlen számunkra hogy mi is eltudjuk ezeket készíteni, hisz ha inaktívak a kapcsolataink a szerveren akkor is szeretnénk hozzáférni ezekhez az itemekhez. Mint láthattad a történet során, igyekeztünk IC kiépíteni ezeket a kapcsolatokat, hogy ha frakcióvá nőjjük ki magunkat ne akkor kelljen keresni kivel lehetnénk jóba. Köszönöm válaszod.
 

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]Szia, a pályázatod összességében szép, igényes. Viszont a játékosközösség felénk irányított véleménye alapján elkell utasítsam a lapodat. A kedveteket ne vegye el ez a döntés, a következő frakciópályázaton ugyan úgy esélyesként indultok ismét.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó