David Thompson - Esteban Velasco[Zalánovics]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

FenderBender

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: David Thompson

Panaszra tett játékos(ok) neve: Esteban Velasco

Panasz oka: RP elhanyagolása egy ütközés folyamán.

Panasz kifejtése: Esteban Velasco egy Sanchez motorral belehajtott egy Dominator GTX-be és a GTA V fizikának köszönhetően nem esett le a motorrol, hanem oldalirányba lepattant és ezt követően /me vagy /do használata nélkül tovább hajtott, mintha semmi se történt volna az ütközéssel kapcsolatban, így elhanyagolva az RP-t egy ütközés folyamán. Megkérdeztem a körülöttem lévő játékosoktól OOC chat-ben, hogy csak nálam látszódott-e, hogy belement-e Esteban Velasco a Dominator GTX-be és Franklyn Jefferson-tól és Jessica Hart-tól is azt a választ kaptam, hogy náluk is úgy látszódott, hogy belement Esteban Velasco a Dominator GTX-be, ezzel számomra megerősítve, hogy nem csak én láttam a történteket. Tovább

Bizonyíték(Kép, log, videó):
Videó: https://youtu.be/QXf5dF8PgBU

Megjegyzés: Panaszomat a szerver szabályzat "Ütközés" pontjának első bekezdése alapján tartottam úgy, hogy a panasz megírása jogosnak vélhető, mivel ezt az ütközést nem tartom egy olyan ütközésnek, ahol nem szükséges a /me vagy /do használata.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Helo, egyszer már kaptam ezért jailt, pont Zalánovicstól, nála olyan volt mintha belementem volna a falba miközben nem! Ott meg is beszéltem Zalánovicsal képpel küldte a kocsiról, hogy biztos nem történt olyan! Sajnos ha TV-zel valakit akkor sokszor láthatsz ilyet.
Arról hogy a GTA5 szinkronja nem jó, arról nem tehetek!
Hidd el ha én is észre veszem hogy valakinek neki/bele mentem akkor le fogom Rp-ni!
Néztem a videót és erre emlékszem ott próbálgattam a crossmotort amit frissen vettem előtte 10perce!
1000% hogy nem mentem neki, motorom is /dl-ben 1000/1000 volt! Mostanság mindig így megyek hogy be van kapcsolva DL pomt az ilyen esettek miatt!
Nézd meg a videót pontosan! Szerinted ha belemegyek a kocsiba izomból akkor olyan ívbe be tudok fordulni?!
Videóban aki készítette 44fps-e van ami marha kevés nekem átlagba mindenhol 130, szóval okozhatta ez is hogy neked úgy mutatta hogy neki megyek! Viszont az internetem az-az a Pingem meg magas 100+ nem rég költöztem ide párommal és még nem volt időnk jobb netet oda venni, Magyarország déli részén vihar volt tegnap, még most is így okozhatta az is hogy ti/te úgy láttad/látátok!
Szerintem felesleges a PK és kis stílű is, hogy rögtön PK mikor TS-Discordon is elérhető vagyok!
Nyugodj meg ha ütközök akkor le fogom RP-ni!!!
Mivel szerelő vagyok ha beléd is mentem volna akkor megcsináltam volna vagy álltam volna a szerelést! Miután a mentősök végezték a dolgukat, mivel ismétlem 1000% hogy nem mentem beléd így ez tárgytalan!
Videó alapján a kocsidnak se lett semmi baja, akkor hogy mehettem neki?!
Kérlek máskor ha PK-ra teszel akkor normális dolog miatt és ne az én “hírnevemet” rontsd avval hogy alaptalan PK-t teszel, látszik egyértelműen, hogy lagg/fps dropp vagy maga csak a szinkron által láttad vagy láttak egy azon helyen lévő emberek!
Aki ismeri a gta-t az tudja milyen, de most dolgozom így csak ilyen kis rövid választ tudtam írni!
Stílus miatt bocsánat elégé fel kurta az agyam a PK és hogy valaki hogy lehet ilyen rossz indulatú!
 

Zalánovics

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
[adminisztrator]Esteban Velasco-t felszólítottam, hogy kezdjen valamit a ping problémáival, mivel ez már nem az első eset volt. A panaszt zárom.[/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó