David Stewart kontra LifeInvader (Shaddy)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
panaszkonyvj.png

Neved: David Stewart
Játékos(ok) neve: LifeInvader egyik szerkesztője, ismeretlen.
Panasz oka: MG: OOC készült képek felhasználása IC posztban.
Panasz kifejtése: A helyszínen lévő személyként, lehet hogy elkerülte a figyelmemet, de senkit nem láttam rajtam kívül felvételt készíteni, így érdekesnek találom, a LifeInvader által kirakott képeket.
Bizonyíték (kép, log, videó): Screenshot_14.png
Megjegyzés: Kíváncsiak lennénk az informátorral való beszélgetés logjára is, nem szeretnénk, ha nem előzte volna meg RP, a poszt alapjául szolgáló információk átadását.
 
Utoljára szerkesztve:

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
Szia-, az információkat IC kaptuk "Damien Estrada" nevezetű személytől, aki ott volt az esetnél, Jennifer Decker szerezte őket, aki az én secondary karakterem, az egész le volt RPzve, biztosíthatlak.
Mint utólag kiderült, a PK -ban említett képek miatt vállalom a felelősséget, az illetővel elbeszéltünk egymás mellett, félreértés történt.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Szia-, az információkat IC kaptuk "Damien Estrada" nevezetű személytől, aki ott volt az esetnél, Jennifer Decker szerezte őket, aki az én secondary karakterem, az egész le volt RPzve, biztosíthatlak.
Mint utólag kiderült, a PK -ban említett képek miatt vállalom a felelősséget, az illetővel elbeszéltünk egymás mellett, félreértés történt.
Szomorúnak tartom, hogy egy adminisztrátor került ki végül bűnősnek, mindazonáltal mivel elismerted a bűnödet, így a szavahihetőséged számomra nem túl meggyőző. Szeretnék logot vagy képet, esetleg valami kézzel fogható bizonyítékot, az adott esetről.
Bűnösséged elismerését köszönöm, ugyanakkor javaslatra bocsájtanám a bíráló adminisztrátor számára a poszt, de minimum a kép letörlésének elrendelését.
Adminisztrátori mivoltod súlyosbítja az MG szabálysértés elkövetését véleményem szerint, ha szükséges, a téma áthelyezését kérem a Panaszköny - Adminisztrátor(ok) ellen-i alfórumba.
 

Shaddy

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:94
Phoenix Holloway / Shaddy Leonhart
LOG továbbítva is lett a bíráló személynek, majd ő bemásolja neked, ha úgy érzi, hogy szükséges. Ettől függetlenül, mint írtam, egy őszinte baklövés volt a részünkről, a posztot pedig letöröltem, és felraktam a kép nélkül.
Edit: Témát is átraktam az admin panaszok közé.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó