David Blackwell - Dani

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

RobertDavidson

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
panaszkonyv.png

Neved: David Blackwell
Adminisztrátor(ok) neve: Dani
Panasz oka: Indokolatlan végleges kitiltás a szerverről.
Panasz kifejtése: Felmentem a szerverre, hogy kipróbáljam mivel már régóta megy és úgy gondoltam részese lennék a közösségnek. Felmentem körbenéztem, talán 2 kört ha futottam és aztán leléptem mivel pár napot nem voltam gépközelbe az ünnepek miatt. Tegnap értesültem róla, mikor géphez kerültem, hogy kaptam egy bant. Az indok magáért beszél. Semmi rosszat nem tettem a szerveren sőt semmi mást sem azon kívül, hogy futottam két kört és megdícsértem a tűzoltók karácsonyfáját meg néhány animot kipróbáltam.
Bizonyíték (kép, log, videó):
unknown.png

Megjegyzés: Alá kell írnom, hogy nem vagyok hibátlan ember, de Danival AVRP óta nem "találkoztam" és ott is egy komolyabb nézeteltérésünk volt talán, úgy gondolom, hogy az MTA-s dolgokat nem kellene ide áthozni, vagy elkönyvelni engem bármilyen féregnek vagy, hogy én nem lennék ilyen közösségbe való. Ha közösségbomlasztáson kívül mást sem csináltam volna akkor egyetértek (de semmi hasonló nem volt se itt se máshol), de amik ügyeim voltak azokat egy kézen meg lehet számolni (Hangsúlyozom, hogy nem ezen a szerveren és még csak nem is GTA V RP-n)itt pedig semmi rosszat nem csináltam.

Ui: Bízok benne, hogy sikerül megoldást találni a problémára ami nem a PK-m esetleges törlésében fog megnyilvánulni, mint ahogy a szerverről is el lettem távolítva.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Kicsit kihagytad, hogy előtte privátban végigszidtál, vagy az már annyira nem lényeges?

[admincontroller]Nem fogsz itt játszani.[/admincontroller]

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó