Darryl Chandler - Lázár.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
unban.png


Név: Darryl Chandler
Adminisztrátor neve: Lázár
Indok: Játékos szidás, rasszista megjegyzések.
Tiltás időpontja: 2021-03-13 22:05:23
Meddig tart a ban: Örökké
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Eddig egyszer sem.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Úgy gondolom, hogy kaptam azt amit megérdemeltem, részegen írtam valamit fórumra, amit nagyon nem kellett volna, azonban erre a permát sokallom. Lázár, a válaszod az volt, hogy mivel csak 2 hét múlva írtam rád DC-n, ezért nem kapok unbant. Nem lett volna szerintem korrekt, ha már másnap írok az unbannal.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Korrektebb lennék az emberekkel szemben, nem szidnék senkit, jóval nyugodtabb lennék.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljes mértékben.

Megjegyzés:Mivel Wanted ( Darryl Chandler ) kitiltásban részesült fórumról ( is ), ezért én küldtem be a kérelmet.
A fent leírtak kizárólag az Ő gondolatainak a szüleménye.

 

BenG

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Mivel én vagyok az akire a megjegyzéseit tette, ezért jogosan írok ide a témához. Ha tőlem bocsánatot kért volna, nyugodt szívvel kértem volna Lázárt, hogy oldja fel a kitiltását. Viszont mint kiderült a mai privát beszélgetésünkből, semmit sem bánt meg, mindent ugyanúgy gondol, mint akkor mai napig. Tehát az (bár eddig sem volt) nem mentség, hogy "részeg" volt, hiszen józanul is ugyanezt gondolja. Ez az UB kérelem így nagy álszentség, aki nem bánja meg a bűneit, 1000%, hogy ugyanúgy elköveti, tehát nem érzem úgy, hogy UB-t kellene kapnia, hiszen semmit nem tanult az esetből.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Továbbra sem tűrjük a rasszizmust, nem változott a döntés.
Ezen felül vessünk véget ezeknek a másik által beküldött unban kérelmeknek, ezek az illetők nem hiába vannak kitiltva fórumról. Köszönöm.

Elutasítva.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó