Daniel Sharp panasza John Othen-re.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Márk

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved:Daniel Sharp
Panaszra tett játékos(ok) neve:John Othen
Panasz oka:Halál után nem veszik le a körözést.
Panasz kifejtése:Tegnap volt két boltrablásunk ami ezerszer túl lett tárgyalva már ezért itt nem is részletezném. Amikor vissza mentünk a legyártott fúrószárral akkor meghalltam. A kórháznál megkérdeztem John Othen-t hogy levenné e a körözést a járműről mivel most hunytam el a többi látható lesz a logba. Nem teljesen értek vele egyet mivel a motorért én adtam pénzt, csak nekem van hozzá jogom. Szimplán azért van a frakción hogy mikor kilépek ne bugoljanak egymásba.
Bizonyíték(Kép, log, videó):
[14:53:37] Daniel Sharp: (( John, le tudod kapni a motoromról a körözést? Most haltam meg vele. ))
[14:53:45] John Othen: (( tudjuk ic? ))
[14:53:53] Daniel Sharp: (( az előzőz boltrablásba halltam meg. ))
[14:53:56] John Othen: (( Oh, oké ))
[14:54:12] John Othen: (( tied a motor? ))
[14:54:15] Daniel Sharp: (( FrakciĂłn van. ))
[14:54:17] John Othen: (( vagy jack hall gangé ))
[14:54:23] John Othen: (( akkor nem vesszĂĽk le ))
[14:54:26] John Othen: (( felsőbb utasítás ))
[14:54:28] Daniel Sharp: (( Miért? :D ))
[14:54:38] John Othen: (( felsőbb utasítás ))
[14:54:49] Daniel Sharp: (( Tehát meghalltam vele és nem veszik le a körözést. ))
[14:54:57] Claire Shay: (( Nem, mert nem a tiéd ))
[14:55:07] Daniel Sharp: (( Akkor ezen örökké körözés lesz? :D ))
[14:55:22] John Othen: (( meg nem csak nem emiatt van rajta körözés. ))
[14:55:52] Daniel Sharp: (( Tehát meghalltam vele, akkor hogyan lehet leszedni róla a körözést ? ))
[14:55:58] Daniel Sharp: (( Megöltek abban az rpben. ))
[14:56:21] John Othen: (( Figyelj, ez van. Körözés marad. ))
[14:56:37] Daniel Sharp: (( Hogyan lehet akkor róla leszedni a körözést, ezt már elmondtad. VAgy akkor örökké rajta marad? ))
[14:56:42] Daniel Sharp: (( Egyszerű a kérdés. ))
[14:56:48] Claire Shay: (( Azt a körözést nem most raktuk rá ))
[14:56:52] Claire Shay: (( Nem lesz leszedve ))
[14:56:57] Daniel Sharp: (( Soha többet akkor? )
[14:57:00] Claire Shay: (( Frakció buktatásáig ott marad ))
[14:57:02] Daniel Sharp: (( Így fog maradni örökké? ))
[14:57:06] Hayden Chapman: (( Melyik az a motor? ))
[14:57:07] Daniel Sharp: (( Aha, világos. ))
[14:57:30] Daniel Sharp: (( Grapeseedben van ott lőtték ki a kerekét aztán meghalltam. ))
[14:57:34] Daniel Sharp: (( egy barna hexer. ))
[14:57:42] Claire Shay: (( Ez minket nem Ă©rint, Amigo ))
[14:57:46] Lewis Dixon: (( gondolom full ck kell, akkor talán leveszik rólad ))
[14:57:55] Claire Shay: (( FrakciĂł motorrĂłl van szĂł ))
[14:58:05] Claire Shay: (( Az ő CK-ja nem szedné le róla a körözést ))
[14:58:29] Claire Shay: (( Ami nem lehetséges 10 perc alatt ))
[14:58:36] Lewis Dixon: (( tyűű barát ))
[14:58:38] Lewis Dixon: (( az rip ))
[14:58:42] Claire Shay: (( Az ))

Megjegyzés: A log minőségért bocsi, nem rég lett újra rakva a gépem és nem foglalkoztam a jegyzettömbbel, a bíráló adminnak el tudom küldeni a napi logot ezeket találtam lényegesnek az egészből. Nincs kedvem nagy vitába állni az elmult napokba elég volt a lekezelő stílusból, szimplán egy értelmes választ szeretnék várni egy adminisztrátor részéről hogy miért nem kerül le a körözés. Akik ott voltak az ügyön hozzászólhatnak a dologhoz.
 

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Részese vagyok az ügynek, jelen voltam, valamint én is frakciótag vagyok.
Nem pontosan értem mit akarnak ezzel az örök körözés looppal kezdeni a rendőrök, azon kívül, hogy miután az ember feléledt, vagy kijött az X órás IC jailből is ugyanúgy utánamehessenek. A másik meg, hogy ha céges a motor, és nem veszik le a körözést, akkor logikusan akkor is céges lesz a motor, amikor félreállítanak. Ha ilyenkor IC szankcionálnak, az instant MG, kivéve ha látták az arcunkat. Azon a céges motoron a cég bármely alkalmazottja ülhetett... ugye?
 

Gamer1303

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Szia!
Elsősorban a körözés olyan indok miatt van rajta, amit nem oszthatok meg.

Idézet tőle: Márk:
[14:54:12] John Othen: (( tied a motor? ))
[14:54:15] Daniel Sharp: (( FrakciĂłn van. ))
[14:54:17] John Othen: (( vagy jack hall gangé ))
[14:54:23] John Othen: (( akkor nem vesszĂĽk le ))
[14:54:26] John Othen: (( felsőbb utasítás ))
[14:54:28] Daniel Sharp: (( Miért? :D ))
[14:54:38] John Othen: (( felsőbb utasítás ))
[14:54:49] Daniel Sharp: (( Tehát meghalltam vele és nem veszik le a körözést. ))
[14:54:57] Claire Shay: (( Nem, mert nem a tiéd ))
[14:55:07] Daniel Sharp: (( Akkor ezen örökké körözés lesz? :D ))
[14:55:22] John Othen: (( meg nem csak nem emiatt van rajta körözés. ))

Megemlítettem neked is, hogy felsőbb utasítás miatt nem vettem le. Elmondtam azt is direkt, hogy nem amiatt van rajta, ami miatt szerintetek ráraktuk.

Idézet tőle: Blaise:
akkor logikusan akkor is céges lesz a motor, amikor félreállítanak. Ha ilyenkor IC szankcionálnak, az instant MG, kivéve ha látták az arcunkat. Azon a céges motoron a cég bármely alkalmazottja ülhetett... ugye?

Ebben nem tudom mi az mg.
 

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Nem tudod mi az MG abban, ha a céges motorral félreállítotok valakit körözés miatt, aki a motoron ül, aztán IC jailezni akarjátok? Például az, hogy IC nem tudhatjátok, hogy azt a motort épp melyik céges alkalmazott, főnök, vagy akárki használta akkor, amikor a körözést ráraktátok?
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Idézet tőle: Blaise:
Nem tudod mi az MG abban, ha a céges motorral félreállítotok valakit körözés miatt, aki a motoron ül, aztán IC jailezni akarjátok? Például az, hogy IC nem tudhatjátok, hogy azt a motort épp melyik céges alkalmazott, főnök, vagy akárki használta akkor, amikor a körözést ráraktátok?

Random félreállítottunk már mert körözés volt a motoron és jaileztünk miután kijöttél jailből?
*Edit* Vagy azzal van probléma, hogy valaki bemegy  a Yellow jackbe aki a motorral érkezett, majd nemsokra rá egy másik játékos belogol és szintén azzal a motorral menekülni kezd célirányosan amivel a másik táskás figura érkezett? (sajnos volt már rá példa)
 

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Olvasd el az első hozzászólásomat légyszíves, és megérted, hogy egy szóval sem írtam ilyet. Egy kérdést tettem fel, valamint próbáltam rávilágítani, hogy ezzel a céges dologgal mi a probléma, ha azt a lapot akarjátok kijátszani, amire itt gondolni lehet.
 

Gamer1303

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Egy körözött járművel utazik, abban nincsen semmi mg tudtommal, ha lekapcsoljuk. Lehet nem láttuk IC, hogy ki volt rajta a bűntény elkövetésekor, attól függetlenül is kikérdezhetjük, hogy miért azon a motoron utazik, hogy kerülhetett az oda stb. De valaki más javítson ki kérem, ha rosszul tudom.
Nyílvánvalóan ha elkövetünk valami hibát, feleslegesen kapcsoltuk le vagy akármi, akkor azért a szankciót megkapjuk.
 

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Körözött járművön utazik... de ki? A cég egyik tagja. Lehet, hogy a takarító ugrott el egy Pepsi-ért. Nem tudni. Kivétel persze, ha van infó róla, hogy hogy nézett ki pontosan az illető, vagy esetleg megvannak az adatai stb. De örülök, ha akkor nem fog ilyesmi történni a jövőben sem, hogy véletlenszerűen az lesz lekapcsolva, aki épp a céges körözött motoron ült, csak azért mert rajta ült. Viszont az a körözés rajtahagyás ebben az esetben is érdekes, csak azért mert JHG-hez tartozik a motor. Ha Daniel meghalt abban az RP-ben, akkor nem igazán értem, hogy miért nem veszitek le a motorról a körözést. Teljesen úgy jön le, ahogy ti is írtátok egyébként, hogy a frakcióhoz tartozó motorokon örökre marad a körözés. Ami tök jó, csak tudjátok IC bizonyítani, hogy a motoron a tényleges elkövető ült.

Ebből az olyan esetek lesznek az érdekesek, amikor valakit rögtön halál/szabadulás után akartok igazoltatni/lekapcsolni, mert rajtahagytátok a körözést.
 

Gamer1303

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Idézet tőle: Blaise:
Ebből az olyan esetek lesznek az érdekesek, amikor valakit rögtön halál/szabadulás után akartok lekapcsolni, mert rajtahagytátok a körözést.

Megtörténik az, hogy elfelejtjük levenni a körözést, emberekből vagyunk, hibázhatunk. Többnyire ilyenkor bocsánatot kérünk, meg alapjáraton próbálunk figyelni erre.

Idézet tőle: Blaise:
Körözött járművön utazik... de ki? A cég egyik tagja. Lehet, hogy a takarító ugrott el egy Pepsi-ért. Nem tudni. Kivétel persze, ha van infó róla, hogy hogy nézett ki pontosan az illető, vagy esetleg megvannak az adatai stb. De örülök, ha akkor nem fog ilyesmi történni a jövőben sem, hogy véletlenszerűen az lesz lekapcsolva, aki épp a céges körözött motoron ült, csak azért mert rajta ült.

Körözött járművet használ. Ha nincs személyleírásunk, akkor is bevihetjük. Már csak kérdezősködni is, de ezt már megemlítettem. Ezért nem értem, hogy ezzel mi a bajod. Hogy céges autó, az már nem nagyon izgat minket.

Idézet tőle: Blaise:
Viszont az a körözés rajtahagyás ebben az esetben is érdekes, csak azért mert JHG-hez tartozik a motor. Ha Daniel meghalt abban az RP-ben, akkor nem igazán értem, hogy miért nem veszitek le a motorról a körözést. Teljesen úgy jön le, ahogy ti is írtátok egyébként, hogy a frakcióhoz tartozó motorokon örökre marad a körözés. Ami tök jó, csak tudjátok IC bizonyítani, hogy a motoron a tényleges elkövető ült.

Itt is csak ismételni tudom magam: nem mondhatom el, hogy miért van rajta a körözés.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Sziasztok, BCSO tagjaként, a körözésekben illetékesként írok ide.

Megerősítem, hogy általam kiadni tiltott, nem publikus indokból van a jármű körözve. Köze sincs ilyen meghalásos szituációkhoz, ezt engedjétek el. Frakciójárműről is lekerül a körözés, ha le kell kerülnie, de ismétlem nem véletlenül van rajta. Az, hogy milyen járműre, milyen körözés kerül, és ki lesz érte megállítva, vagy felelősségre vonva teljes mértékben IC ügy. Ha valakit sérelem ért, nálam, vagy bármelyik feletessemnél panaszt tehet bármelyik megbízottunkra In Character.
 

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Idézet tőle: John Othen:
Idézet tőle: Blaise:
Ebből az olyan esetek lesznek az érdekesek, amikor valakit rögtön halál/szabadulás után akartok lekapcsolni, mert rajtahagytátok a körözést.

Megtörténik az, hogy elfelejtjük levenni a körözést, emberekből vagyunk, hibázhatunk. Többnyire ilyenkor bocsánatot kérünk, meg alapjáraton próbálunk figyelni erre.

Ezt arra az esetre írtam, hogyha ti 0-24 körözést hagytok a motoron, és épp hogy szabadul az ember, már mentek is rá újra. De gondolom akkor ilyen például nem állt szándékotokban, ezt jó hallani. Kérdezősködni lehet nyilván, azzal senkinek nincs problémája szerintem. Igazából erre voltunk kíváncsiak, mert nekünk nagyon úgy jött le, hogy ti a célból hagytok körözést a motorokon, hogy megállás nélkül elkapjatok minket csak úgy - ha pl. teszem azt 1 hete került a motorra egy gyilkosság körözés, azóta a tettest lelőttek/lecsuktátok, de mivel a körözés rajta van hagyva, ezért még mindig érvényesnek tekintitek, csak azért mert a frakcióhoz van köze a motornak. Ez így finoman szólva is logikátlan lenne, de akkor azt veszem ki a szavaidból, hogy nem erről van szó.
 

Gamer1303

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Ha arra gondolsz, hogy tegyük fel, mi nagyon utálunk egy frakciót OOC és mi ezért szándékosan beköröztetjük a frakció összes járműjét semmi IC indokkal, nagyon rosszul gondolod. Bocsi ha nem, de ez jön le nekem abból, amit írtál.

Edit*: Az utálás szó az erős, inkább úgy mondanám, hogy "bajunk van egy frakcióval OOC"
 

Márk

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:32
Nekem teljes mértékben ez jött le abból amit te írtál. Ha kicsit jobban megfogalmazod mint például Gergő és nem csak annyit írsz hogy felsőbb utasítás akkor világos lett volna a dolog.
Zárható.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó