Daniel Park ---> Marvin Campbell és egy ismeretlen személy.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
panaszkonyvj.png

Neved: Daniel Park
Játékos(ok) neve: Marvin Campbell és egy ismeretlen "dilkesz".
Panasz oka: NONRP
Panasz kifejtése: Incidensbe keveredtük egy bizonyos "Marvin Campbell-el", ütköztünk a lényeg az hogy hosszas szájkarate után megfenyegetett minket. Körülbelül 30 perc után, újra találkoztunk "5 bank" előtt. Itt vettük a bátorságot, felkérdeztük Marvin-t hogy mégis mi volt ez? Egy újabb hosszas szóváltás után érkezett egy rádiózás, hogy a tömegbe kéne lőni mert "2v1-ben van". Az ismeretlen személy megérkezik és ötös bank melletti sikátorból az emberekre lő.
Bizonyíték (kép, log, videó):
[22:17:51] *** Marvin Campbell a rádiójához nyúl.
[22:18:03] Marvin Campbell mondja (rádióba): halo, gyere mar 5 bank dilkeszem
[22:18:21] Marvin Campbell mondja (rádióba): ne ketten kemenykedjenek egy ember ellen *nevet*
[22:20:50] Marvin Campbell mondja (rádióba): jah, közénk eressz be egyet
Megjegyzés: A kamerának logolnia kellett a lövést, PD-sek ki is érkeztek a helyszínre.
 

Bendyyy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Lena Argenti
Hello!
Ennyivel hozzátudok járulni a dologhoz.

[22:20:09] [CCTV] A Los Santos Bank 5 - 1 kamera lövést érzékelt!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
Mellékelj minden érdemleges logot és bizonyítékot ami a PK-hoz tartozik.
 

roland1337

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Ha kell elküldöm az egész logom hogy át tudjátok nézni!
 

Mellékletek

  • client_23-07-2023_17-25-41.txt
    220.5 KB · Megtekintések: 35

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
Remek, most pedig a saját szavaiddal reflektálj a felhozott vádakra, a társad megnevezésével együtt.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Sziasztok! Én lennék az "ismeretlen személy" aki lőtt a sikátorból!

Az én szemszögemből úgy nézett ki a dolog, hogy rádión szólt a Marvin, hogy baj van arra most pontosan nem emlékszem, hogy fogalmazott viszont én egyből odasiettem a helyszinre és láttam, hogy két csávó körül állja megkérdeztem rádióba "kell lőni?" (logba látszik) kaptam a választ "jah, közénk eressz be egyet" nekem se kellett több lőttem 3 golyót az elektromos tőltőállomásnak és elhúztam közben beszóltam rádión "csak figyelmeztető" és eljöttem.

Bármi kérdés van szivesen válaszolok!
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
Az lenne a probléma hogy miért lőtt közétek
Igen, ez lenne a probléma. Mivel semmi interakció nem volt köztünk a szódobáláson kívül. MÉG kést se rántottunk ahogy te tetted, semmit nem csináltunk ordibáláson/beszélgetésen kívül. Szóval nem értjük az okot, hogy miért láttátok jónak meglépni azt a döntést hogy a szerver egyik legforgalmasabb helyén belőttök két ember közé. Mellesleg a te életed is kockáztatva.
 

roland1337

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Az én szemszögem!

Nekem jöttek vh előtt az autójukkal egy kicsit és én elkezdtem nekik csúnyán mondva pofázni, hogy még is, hogy képzelik stb. , utánna hagytam őket elmentem még egy kört aztán 5. banktál találkoztunk megint és egy kisebb szóváltás történt, az egyik srác megrugta a kocsimat amire én egyből kipattantam és kést vettem elő, ilyenkor vissza száltak és elhajtottak, követtem őket és lenéztem a rendszámot mikor megálltak, közben vita alakult ki ismét közöttünk, de elmentem és a pd megfogott és elkezdtek a rendőrnek hablatyolni (logba látszik) a rendőr elengedett aztán őket is megállitották én szintén oda mentem ugyan azt csináltam amit ők előtte velem, és elhajtottam. Megálltam 5 banknál átöltözve ugyan azzal az autóval, de nem mellette álltam egy pár méterrel arrébb. Megálltak az autómnál, majd odajöttek és leszólitottak és elkezdtek inzultálni közben én gúnyosan nevettem alig szóltam vissza (logba látszik), de ők azért is folytatták én meguntam, szóltam rádión hogy jöjjön 5 bank és hogy ketten vannak és "keménykednek" nem is kellett sok alig 1 perc megérkezett Mateo és rádión megkérdezte, hogy lőjön e esetleg erre én azt mondtam, hogy " jah, közénk eressz be egyet" mint figyelmeztető lövés hátha elszaladnak, mert közben egy párszor már mondtam nekik csúnyán hogy ezt megbánják! És mivel nem levegőbe beszélek és nem vették komolyan muszáj volt tenni valamit, erre az egyik csávó elővette a fegyvert és rohangált vele néha rám tartotta. Közben megérkeztek a rendőrök és ic bemószeroltam őket a pd nek, hogy fegyver van nála és lőtt, utána azt mondták a rendőrök, hogy hadjam el a helyszint közben folyamatosan mondtam nekik, hogy fegyver van nála és ő lőtt. Távolról néztem végig ahogy elviszik a pasast.

Befejezésképpen: Ha valakibe beleköttök a következményeket tudjuk már viselni ic, főleg hogy direkt csak mellétek lett lőve.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
Head of Staff hozzászólás
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását a témához.

Gondolom nem kell részleteznem, hogy ez amit leműveltetek ketten a banknál sehol nem állja meg a helyét. Még egy placedo-t sem sikerült lepakolni, nem beszélve arról, hogy a józan ész elve és a védett terület megsértése mellett még a nem megfelelő interakció is ide sorolható.

Befejezésképpen: Ha valakibe beleköttök a következményeket tudjuk már viselni ic, főleg hogy direkt csak mellétek lett lőve.
Ha ilyet viszel véghez a szerveren, akkor Te is vállalod remélem a következményeit. Ne vicceljetek már, hogy ilyen forgalmas területen Ti egyből lövöldöztök. Lehet, csak nem ezen a szerveren.

Mindketten eljátszottátok az utolsó esélyeteket a szerveren.

A panasz egyértelműen jogos.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó