Daisy Wood - Tanci

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
bolondmike
unban.png


Név: Daisy Wood
Adminisztrátor neve:
Tanci
Indok: Bugoltatás, Macró használata
Tiltás időpontja: 2021-08-07 18:57:49
Meddig tart a ban: Örökös kitiltás.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Evvel az egy kitiltással az első.
Miért kérsz unbant: Hát szeretnék ennyi idő után újra RP-zni egy minőségi szerveren.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Befejezném a sok butaságot amiket eddig csináltam, normálisan venném az "szerepjáték" kijelentést és társait.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljesen jogosnak érzem, habár nem így fejeztem ezt volna ki, de IGEN.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Szia!

Engem továbbra is érdekelne, hogy amit nyitottál rám PK, milyen indíttatásból született.
Ha Te nem bíztál bennem, akkor én most miért bízzak benned? :)
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
bolondmike
Szia!

Engem továbbra is érdekelne, hogy amit nyitottál rám PK, milyen indíttatásból született.
Ha Te nem bíztál bennem, akkor én most miért bízzak benned? :)
Hűha, na most tényleg megfogtál. Természetesen erre nem tudok válaszolni, valami hülyeségnek indult az egész hátha sikerül megjátszani ezt a hülyeséget, szerintem ez a 2 év bőven sok volt ezért a hülyeségért, mert ugyebár utána elvileg kész lett az AC így egyből lebukhattam volna, és szerintem meglehetett volna beszélni ezt ilyen kitiltást nélkül is.. Természetesen mivel te nagyobb posztban vagy itt, így te dolgod a döntés, meg a bízalom elv is szerintem én most kivételesen őszintén megírtam ezt az ízét hátha össze jön, de nyilván megértem ha nem is sikerül.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Megadom Neked a unban-t.

Ellenben Rád kerül az "utolsó esélyes" státusz.
Ez azt jelenti, hogy a következő legkisebb hibánál (akár) vissza is kerülhet a tiltás.

Vállalod?
 

Bolondmike

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
bolondmike
Megadom Neked a unban-t.

Ellenben Rád kerül az "utolsó esélyes" státusz.
Ez azt jelenti, hogy a következő legkisebb hibánál (akár) vissza is kerülhet a tiltás.

Vállalod?
Oho, hogyne vállalnám. Köszönöm szépen. De előtte szeretnék erről az egészről beszélni, mert tiszta lappal szeretnék kezdeni etc..
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó