Dúge unban kérelme voice discordról

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

MartinIgnac

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Od8wJk0.png





[size=12pt]Discord neved és #szám: dúge#6642
Miért kaptad a szankciót: Admin kifigurázása
Tiltás időpontja: 2022.02.26 
Meddig tart a némítás/ban: Örök
[size=12pt]Miért kérsz unbant: Mert adminügyenél eléggé hasznos lenne a discord.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél: Igazából mivel Fuentes szövegét toltam discordon "Te felelsz a karakteredért", ami ezen a szerveren egy admin szájából el nem hangzott így nagyon semmin.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a büntetést: Nem, mert Fuentes szövegét mémeltem, aminek köze nincsen az one voice admincsapatához. Ezután pedig megkérdeztem teljesen viccből Philips Johnt, hogy hívott e admint vagy írt e pkt. (ő is egy kitalált random dolgot írt be, hogy mi történt vele azt hiszem)
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Hali. Valamilyen szinten egyetértek a "nem értek egyet" résszel de érzem, ha megkapod az unbant ugyan ezt a magatartást fogod képviselni.

Magával a szöveggel nincs probléma. Azzal van inkább probléma, hogy mikor és hogyan tetted ezt. Ha történik egy diszkurzus és abban építőjelleggel leírod ezt a szövegrészt azzal nincs probléma. Azzal van, ha kontextus nélkül, minden kérdésre (kérdéstől függetlenül) beírod ezt mint válasz.

[operator]Minden esetre az unbant megadom, de a legkisebb problémánál is visszakerül rád a ban.[/operator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó