crash elek egy feszt

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Marta6412

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Itsuki Miller

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» SzenszeiAtya#1819 «

Hiba megnevezése

» Chrash «


Hiba bővebb leírása

» hát az hogy en akkartam meni veni cserepet meg földet az uj automal es ki fagyok bár hol megyek voltam az auto palyan minden hol probálok meni sokkszor ki crhaselek nem tudom milyert«

Csatolmányok

» Videoba meg mutatnam kb 5-2 percenként fagyok ki de lehet az uj autom miat is sentinel sg4 custom ez az autom neve «

Egyéb megjegyzések

» /dl be meg ilyen model neve van 0x7f kezdődik «

 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Amiket meg tudsz próbálni: bezársz minden felesleges háttérben futó alkalmazást; SSD-re teszed az altv+gtat; átnézed a grafikai beállításaidat és az MSAA-t kikapcsolod. Kérdésem az, hogy milyen géped van?
 

Marta6412

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Itsuki Miller
i3-9100f 1050 ti 16 gb 500 hdd 500 ssd gb

de edig jó volt csak most mikor meg vedtem az uj autot es mennek piac hoz es ugy fagyok ki
 

Marta6412

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Itsuki Miller
ugy vagyok de még is ki chrashelek egy autoval megyek egy Sentinel SG4 Customal es mindik ki fagyok ha palo fel megyek
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
nézd meg hogy más kocsival is crashelsz-e. Ha nem, akkor írj a vezetőségre és szerintem kicserélik a kocsidat.
 

Bounty

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Az nem feltétlen a kocsi baja lesz hisz akkor többen is írtak volna ezzel kapcsolatban. Bár egy adminnal megnézeted akkor sikerrel jársz szerintem. Bár ha Paletoban fagysz ki mindig az lehet megint egy utánfutó is például, erre volt már példa a közel múltban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó