Crash dashboard bezárása esetén

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Enzo//Reno

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Enzo De Luca

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

Enzo De Luca / Rénó//Enzo#6695

Hiba megnevezése

Crash dashboard bezárása esetén


Hiba bővebb leírása

-

Csatolmányok





Egyéb megjegyzések

» Válasz «

 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Hello. Le tudod írni, hogy pontosan mit csináltál a dashboardon, mielőtt kicrasheltél volna?
 

Enzo//Reno

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Enzo De Luca
Próbáltm előidézni a bugot, most buli is van, szóval vannak is playerek itt, megint crasheltem, biznisz/adminisztráció fülnél. Benne álltam a telephely kezelése CP-ben.
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Nekem sikerült a bahamasban előidézni a bugot, bezártam a home gombot és crash. Ezt ma többször csinálta, lehet, hogy túl gyorsan nyomom a váltogatást.
 

Enzo//Reno

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Enzo De Luca
Igen, de pontosan nem tudom mi hozza elő, néha jó ha bezárod a dasht, néha nem. Szóval még rejtély, hogy pontosan miért crashelek.
 

Colin_Colbert

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:56
Mondták is többen, most nekem is sikerült, ha a cégen belül, adminisztrációnál zárod be (vagy veszel ki és zárod be) néha ott crashel ki a kliens
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Mi úgy tapasztaltuk, hogy a home gomb gyors nyomogatása crasheltet, tehát várni kell x másodpercet, különben crashelhet.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Engem szintén Crasheltetett, pedig nem nyomkodtam semmilyen fület gyorsan, valamint a bezárás előtt is eltelt kisebb időintervallum.
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Nálam is ugyanez a jelenség. De ha utolsó kattintás után várok 4-5 másadpercrt nem crasheltet.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó