Cortez Washington----> Fenderbender(Helyette irom )

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zsolti

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
unban.png


Név: Cortez Michael
Adminisztrator neve: Fenderbender
Indok: Folyamatos fun és non
Tiltás időpontja: 2020.08.25
Meddig tart a ban: Örökre
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Sohasem

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Azért mert túlzásnak érzem,föleg egy kezdő embert.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A mentösökkel szemben nagyobb türelmem lesz,illetve nem lesz fun mint a bankba a haverommal.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Egyáltalán nem érzem jogosnak a kitiltást,2 nap alatt 3 jail egyáltalán nem tartom soknak,föleg nem egy kezdő játékosnak,a 3 jailemböl 1-et tartott jogosnak illetve a harmadiknak a fun részét ,mert haverommal tényleg funoltam,egymásra teszegettük a maszkokat,viszont a vhnál random kocsibaülés részét,amiböl azonnal kiszálltam ,illetve az irreális közlekedéses részét nem tartom jogosnak utóbbira folyamatban van egy adminpk,mert bizonyiték nem volt.Na mindegy de mindegyik admin csak jailbe tett egyiksem mondta volna önként hogy segit mi az az rp ,vagy elvisznek oktatóba (Nem tudom hogy itt van-e ilyen vagy csak mtaba van) ,mert ott már láttam, direkt a kezdöknek,erre szerintem ez a ban túlzás ezért szeretnék unbant kérni,mert jogtalannak tartom,ellehett volna vinni oktatóba vagy elmagyarázni a dolgokat nem pedig örökban 3 ajval,kezdöként. 
 

FenderBender

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Kedves Zsolti meg Michael.

Az a probléma, hogy a [KEZDŐ] jelölés egy név mellett vagy akár IRL is egy teljesen új játékos RP terén az nem mentesít fel a büntetések alól, ugyanúgy szankcionálva lesznek tettei, ha olyat tesz, ami a szabályzat ellen szól, viszont meg lehet beszélni ezeket az adminisztrátorokkal, ugyanis szoktunk tartani körbevezetést, ahol megkérünk egy Adminsegédet, hogy segítse ki a kezdő játékost, viszont én nem kaptam és láttam semmi olyat, hogy ti ezzel éltetek volna. A többi ban-hoz nem tudok én hozzászólni, mivel azt nem én osztottam ki, csak az utolsóhoz, ahol ,,Nem ülsz random kocsiba VH-nál + FUN'' indokkal került be az illető AdminJail-be. Az is meg lett beszélve részemről, mivel az előző pár napi tetteitek miatt természetesen azt gondoltam, hogy direkt ül be a járműbe, ahogyan te is korábban aznap. Számos alkalmatok lehetett volna felkeresni egy Adminisztrátort vagy egy Adminsegédet az előző pár nap folyamán a büntetésetek ellenére is. Továbbá azt állítottad OOC Chat-ben, hogy 6 éve RP-zel, szóval valószínűleg rendelkezel annyi tapasztalattal, hogy te is betudd mutatni mit NE csináljon valaki egy RP szerveren.

Log:
[21:46:11] Dr Trixi D Valente: (( elmúlt 3 napba folyamatosan ezt csináltátok az admin szerint. ))
[21:46:25] Dr Trixi D Valente: (( Nem nektek való ez a szerver. ))
[21:46:50] Cortez William: (( Képzeld attól hogy még nem szeretem a seriousrpt ))
[21:47:18] Dr Trixi D Valente: (( jól van. ))
[21:47:18] Cortez William: (( 6éve rpzem ))
[21:47:22] Cortez William: (( nem  ma kezdtem ))

[adminisztrator]Többen is panaszkodtak rátok az elmúlt pár napban és valósan, ahogyan én látom. Ezért van az a döntés meghozva bennem, hogy elutasítom a kérelmed/kérelmeteket.[/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó