Connor's Car Service -> [Szerelő frakciópályázat]

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
a5ba18M.png

Connor's Car Service



IC rész:

Lewis E Connor önéletrajza:

Személyes adatok:
Név:                            Lewis E Connor
Születési hely és idő:          Los Santos, 1990.07.11.
Mobil:                          1025600
E-mail:                        lewis.e.connor@onemail.com


Tanulmányok:
-Avalon International Primary School
-Zachary Taylor High School
-Secondary education of car mechanics -> Autószerelő, Autótechnikus, Gázautószerelői képzések másodfokú megszerzése.


Tapasztalatok:
- Szakképesítés befejezése után a Connor's Car Service dolgozója. Autószerelő, Autótechnikus, Gázautószerelői tudományok tapasztalata. Cégvezetői tapasztalatok megszerzése.

Nyelvtudás:
- Német nyelv, alapfok írásban és olvasásban.

Képességek:
- Gyors tanulás, folyamatos gondolkodás, tudásának megfelelő és gyors használata.

Hobbi:
- Horgászás,
- autóbütykölés,
- olvasás,
- fotózás,
- videófeldolgozás.


Kelt: 2019.12.08.



Műhely története:

1958-at írunk, amikor David E Connor napvilágot látott Los Santosban. David gyerekkorát a várostól nem messze lévő faluban, Palominoban élte le. Gyermekkora elég hiányos volt, az akkori anyagi helyzetek nem engedték meg számára a dőzsölést. David több évet késett az iskolából, aminek a legfőbb oka az volt, hogy már az óvodában kerülték őt a társai ezért mentálisan sokat romlott állapota. 1966-ot írunk, amikor szülei beíratták az iskolába. Iskolás évei elég sablonosan teltek, minden nap ugyan azok a cselekmények jellemezték napjait. Egyik nap, amikor édesapja vitte iskolába őt, akkor valamiért, teljesen érthetetlen dolgok miatt másik útvonalon kísérte el őt iskolába. Kikanyarodva az egyik utcán David látott egy hatalmas házat, hatalmas udvarral. Az udvaron rengeteg szétszerelt autó volt, kerülte a tekintetét, nem foglalkozott vele. Az édesapa onnantól kezdve minden nap arra kísérte őt az iskolába. Minden nap, amikor arra mentek, mindig csak a rengeteg szétszerelt autót látta. Egyik délutánon a ház előtt szereltek egy autót, mindenhol olajfoltok voltak, villáskulcs, csavarhúzó, stb. Davidnak felkeltették az érdeklődését a történések. Befejezte az utolsó évét az iskolában, majd el kellett döntenie, hogy mit szeretne csinálni. Hosszú időn keresztül gondolkodott az autószerelésen, mást nem tudott elképzelni, ami lekötötte volna. Jelentkezett egy iskolába, ahol több szakon is tanultak a gyerekek, autószerelőtől a fuvarozóig. David beadta a jelentkezését autószerelői szakra, izgatottságtól dúlva teltek napjai majd hatalmas meglepetés akkor érte Davidet és a családját, amikor az első nap az iskolában értesítették a szülőket és a gyereket, hogy a papírjai elkeveredtek a gyereknek, ezért nem sikerült arra a szakra bekerülnie, amit ő szeretett volna. Közlekedés szakra irányították át, ahol David 2 évet húzott le, majd tizennyolcadik életévét töltötte, amikor elhatározta, hogy nem neki való az a hely, ezért kiiratkozott az iskolából. Édesapja és Édesanyja nem tudta elviselni, hogy folyamatosan otthon ült, nem csinált semmit, ezért arra utasították, hogy valamilyen munkát vállaljon be. 1977-ben került első munkahelyére David ahol még nem is teljes állásban dolgozott, úgymond foglalkoztatták. Városukban egy mélygarázsban működő szervizben dolgozott, ahol eltöltött 4 évet, viszont amikor elérte azt az időszakot, hogy élettársa lett, aki később felesége is, a pénz, amit keresett már nem volt elég arra, hogy eltartsa a családját. 1982-ben határozta el, hogy szeretne szakképesítést szerezni ebből a szakmából, szeretne hivatalosan dolgozni. Édesapja hívta fel a figyelmét, hogy a legjobban akkor jár, ha saját maga által vezetett szervizben dolgozik. Elvégezte a képesítést, majd 1984-ben megalapította a Connor’s Car Service-t, ahol egy időben egyedül dolgozott édesapjával és csak kisebb, úgymond rutin munkákat vállalt el. A cég elég nehezen akart elindulni, aminek több oka is volt, közé tartozik, hogy mivel ketten dolgoztak csak, ezért lassú volt a teljesítés ideje. Pár évvel később viszont David több barátja is csatlakozott segítségként, akiket szintén ő is csak foglalkoztatott, mint őt régebben. Teltek-múltak az évek, a cég egyre jobban felpördült, fejlődött a szerviz területe, mint technikailag, mint rutin szerint. Ekkoriban már teljes állásban dolgozó alkalmazottjai voltak Davidnak. 1990-ben megszületik fia Lewis E Connor. Apjával ellentétben tehetősebb életet élt, köszönhetően annak, hogy apja egy remek céget alapított. Lewis iskolás évei után szintén nem tudta eldönteni, hogy melyik irányt válassza. Ekkor édesapja David mondta, és határozta el, hogy belőle is autószerelő lesz. Elsősorban beíratták a közelben elhelyezkedő Zachary Taylor High Schoolba, amit sikeresen elvégzett. Iskolás éveit követően apja egyből saját kezei közé vette kisfiát, és a munka világába eresztette, ahol először, ahogyan maga David is kezdte, csak foglalkoztatták Lewist, látszott benne az édesapától örökölt gén, szinte minden cselekménye az apjához hasonult. Pár évvel később, amikor Lewis betöltötte a 18. életévét édesapja beíratta szakképesítésre, ahol megkapta a megfelelő papírokat. 2010-et írunk, amikor Lewis már teljes állásban dolgozik édesapja műhelyében. Ketten hatalmas sikereket értek el a szervizzel, nekik volt a környéken a legnagyobb a hírnevük. 2012-ben Lewis édesapjánál egy halálos betegséget diagnosztizáltak. Ennek tudatában mindent megtett annak érdekében, hogy édesapja a lehető legtöbbet pihenjen. Ennek a pozitív oldala, hogy Lewis mindent megtanult, ami elengedhetetlen egy megfelelő cég vezetéséhez. 2017-re édesapja állapota csak rosszabbodott, majd 2019 év végén David E Connor elhalálozott, utóiratában fiára Lewis-ra hagyta mindenét közte a céget is.



Cég felépítése:

Owner:
Ez a rang gyakorlatilag a cég feje. Munka ellenőrzése a néhai feladata, illetve papírmunka valamint a cég pénzügyével foglalkozik. A cég által szervezett események intézése. 

Director:
Ő foglalkozik a szerződésekkel. Cégekkel ő tárgyal esetleges Casco szerződés létrehozásával kapcsolatban. Ő az, aki részben figyeli az alkalmazottak által nyújtott munka minőségét. Rangfokozatok szabályozásával is foglalkozik.

Deputy Director:
Director helyettese, vagy segítője. Az ő véleményei alapján is születhetnek változások a cégnél. Legfőbb feladata a Director segítése és/vagy helyettesítése. Munkaköre nem sokkal különbözik a Directorétól.

Workshop Director:
A Workshop Director aki a cégen belüli szükségletek kielégítésének megvalósítását intézi. Ide értendő az igények kielégítése megfelelő körön belül, valamint munka szervezése. Gyakorlatilag a Group Leader felettese. Ők közösen irányítják a cégen belül dolgozókat.

Group Leader:
Group Leader legfőbb feladata a cégnél dolgozó emberek irányítása, feladatok kiosztása. Kettő Group Leader van a cégnél akik külön-külön foglalkoznak mint az autómentéssel illetve autó szereléssel foglalkozó dolgozókkal. Alktarészek berendelésével is foglalkozik, amit a dolgozók nyújtanak be hozzá.

Examiner:
Az Examiner feladata a vizsgák szervezése és lebonyolítása. Mint a Learnernek mint pedig az Experienced Auto Mechanicknak ( utóbbinak csak ha igénye tartja) kérvényeznie kell egy vizsgaidőpontot, ahol hivatalosan is a pozíciójuknak megfelelő rangot megkapják.

Experienced Tow Truck Driver:
Ennek a dolgozónak a feladata nem különbözik a sima Tow Truck Drivernál, szimplán hierarchiai szinten van magasabb pozícióban. Ő már bizonyított, hogy megfelelően végzi a munkáját.

Tow Truck Driver:
Tow Truck Driver főbb feladata az autómentés. Ezen dolgozók számára mindig előtérbe kell helyezni a riasztásokat. Erre a rangra egy vizsga által kerülnek fel a dolgozók amit az Examiner ad ki nekik.

Experienced Auto Mechanic:
Nem különbözik feladat elvégzése szempontjából az Auto Mechanictól, ezen a rangon igényelhető vizsgaidőpont az Examinertől, hogy Tow Truck Driver lehessen.

Auto Mechanic:
Az ő feladata szimplán az autó szerelése, karbantartása, vagy rutinellenőrzés elvégzése. Feladata még többek között a Learner segítése, tanácsok illetve rutintevékenységek oktatása.

Learner:
Learner feladata a tudás eltulajdonítása az Auto Mechanictól vagy az Experienced Auto Mechanictól. Céghez való bekerülése után 1 héttel igényelhet időpontot az Examinertől, hogy hivatalosan is Auto Mechanic rangba kerüljön.



Műhely felszerelései:



-A telep megalakulása után kis idővel David E Connor már elektromos kapukat rakatott kevés bevételből. Azóta ezeket a kapukat folyamatosan karbantartották, így tökéletesen működnek a mai napig. Elkezdtek elterjedni a számítógépes technológiák, ekkor már a vállalkozás elég jól működött. Így David felkeresett egy számítástechnikai, illetve egy programozó céget olyan kéréssel hogy az egész telepet modernizálni szeretné, számítógépeket elhelyezni és egy egyedileg készített programmal ellátni a gépeket, hogy az alkalmazottjai könnyedén meg tudják mondani az autók szervízelésének a költségét. A telep modernizálásának és kedvező árainak köszönhetően több ügyfél érkezett. Ezért David úgy döntött, hogy vontatókat vesz a telepre és alkalmazottjait továbbképzi. Így a szerelőtelep már autómentéssel is foglalkozott/foglalkozik.

-A telepen több műhely is található melyeknek megvan a számozása és különböző célja, illetve felszereltsége.
Az egyik műhelyben megtalálhatóak az alábbi szerszámok: hidraulikus emelő a személygépjárművek számára, és egy szerelőakna. Ebben a műhelyben találhatók még szerszámkocsik, szerszámtálcák, műhelyasztalok, egy kompresszor, abroncs cserélő, kerékcentírozó, satupad, poroltó, oxigén palack, acetilén palack, hegesztőpisztoly, hegesztő, hegesztő pajzs, hegesztő kesztyű, hegesztő pálca, motorkiemelő zsiráf, légkulcs, flex, olajgyűjtő, olajleeresztő, krokodilemelő stb...

-A szerszámkocsikban találhatóak: csavarhúzókészletek, krova hajtószárak, krovák, menetmetszők, kalapács, fázisceruza, bitkészlet, clic-R fogó, sniccer, hónoló, nyomatékkulcs, csapágylehúzó, fékmunkahenger visszanyomó, villáskulcs, dugattyúgyűrű fogó,imbuszkulcs stb...

-A műhelyasztalon megtalálható: szerszámtálcák,kuplungszerelő készlet, fékszerelő készlet, szeleprugó összenyomó, szilent behelyező, szélvédő kivágó, gömbcsukló kinyomó,levegőpisztoly, stb...

-A műhelynek a falán vannak még szerszámok felrögzítve, például: villáskulcsok, fogók, gyertyakulcs stb..

-A telepnek van még egy műhelye itt elektronikai dolgok vannak például: feszültségmérő, blankoló, vezetékek, forrasztó, kábelcsatlakozó szerelő, zsugorcső, kábelcsatlakozók stb..

-A telep 3. műhelye egy karosszéria műhely, amiben megtalálhatóak olyan szerszámok is mint például az 1. műhelyben és van egy fényező fülkéje is.




Tervek:

Tervem a céggel kapcsolatban a falvakra történő kiterjeszkedés. A cég a városban egylőre elég szűkös hellyel rendelkezik. Ez takarja azt, hogy mivel már rengeteg felszereléssel rendelkezünk, ezért szeretném az egyik részét Blaine Countyba terjeszteni. Másik fontos célom rövidtávra szólóan, hogy a cég számára vidéken is egy megfelelő csapat építése, illetve a megfelelő eszközök megteremtése. Ezek után középtávra gondolkodva szeretném, ha a cég Blaine Countyba lévő része is fejlett és híres lenne. Hosszútávra nem merek még semmilyen információt sem kiadni, mivel nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő.
Középtávon gondolkodva terveim között szerepelnek olyan események/cselekmények ami a cég hírnevét növeli. Gondolva itt cég által rendezett események. Pl.: Autós szépségverseny, gyorsulási verseny amit vagy saját fedezetből, vagy kormányzati segítségből valósítanánk meg.






Tisztelt Önkormányzat. Szeretném lapommal igényelni a cégünk Blaine Countyba történő terjeszkedését. Indokokat az előző pontban vázoltam. Cégünk fejlődöttsége miatt szeretném bővíteni a vállalkozásomat és erre megfelelő helyszínnek Blaine County területét találtam. Remélem, hogy a szervíz bemutatásával elnyerte tetszésüket a lap, remélem sikeresen közös megegyezésre juthatunk.

Lewis E Connor, Kelt: 2019.12.09.




a5ba18M.png




OOC rész:



Magunkról:

Kristóf:  Sziasztok. Becses nevem Tóth Kristóf. 2000. December 30-án láttam napvilágot Borsod-Abaúj Zemplén megyében, azon belül is Ózdon. Jelenleg egy közgazdasági szakközépiskolába járok, ahol már sikerült megszereznem az érettségi bizonyítványomat, jelenleg +1 évemet töltöm el logisztikai szakon. Ha minden jól megy, semmi sem tesz keresztbe, akkor logisztikai mérnöknek szeretnék majd tovább tanulni. B tervnek kitűztem magam elé a könyvelést, mint másik lehetőség, amit vagy szakképesítéssel, vagy egyetemmel szeretnék megszerezni. 2015-ben, amikor bekerültem középiskolámba, akkor elkezdtem járni konditerembe, ahol elsődleges célom a megfelelő testalkat kialakítása volt, viszont ez egy „füstbe ment terv”. Amikor elkezdtem járni kiderült, hogy nekem gyakorlatilag megfelelő testalkatom van, hogy erőemelő lehessen belőlem. Elkezdtem komolyan csak erre edzeni, majd 2015 Augusztusában részt vettem egy Siófokon megrendezett Muscle Beach eseményen. Ekkor még csak 14 éves voltam kevés tapasztalattal. Junior csoportba versenyeztem, 12 versenyzőből  7. helyet értem el. Egy évvel később 2016 májusában Szerencsen megrendezett magyar bajnoksáon is részt vettem. Itt 14 versenyzőből második helyezést értem el mellette pedig magyar csúcsot döntöttem kor és súlycsoportban. Még van Világ és Európa szereplésem viszont ott komolyabb eredményt HIVATALOSAN nem értem el. Ha beszélnem kellene az RP tapasztalataimról, referenciámról, akkor itt is elmesélnék néhány dolgot. 2014-ben ismerkedtem meg úgymond az RP-vel GoodLike videóin keresztül. Ebben az időben még nem  otthon játszottam, hanem egyik barátomnál toltuk együtt a játékot. Semmit nem tudtam még róla mélyebben, annyira nem is foglakoztatott, úgymond vérbeli nokedli voltam. 2015-ben töltöttem le elsőnek a saját számítógépemre az MTA-t. Első szerverem a SeeMTA V2 volt. Itt saját magam kezdtem el játszani és tanulni az RP-t. Ezen a szerveren rengeteg frakciót megjártam, sosem vezetett ererdményre egyik frakcióban lévő tevékenységem sem. 2017-ben, amikor megnyitott a SeeLV akkor ott folytattam pályafutásom. Számomra ez volt a fénypont az MTA pályafutásom részében. Ebbe a szerverbe rengeteg időt fektettem bele köszönhetően annak, hogy hatalmas feelingje volt. Itt jelentkeztem elsőnek SGH-nak majd lettem admin (3-as adminig jutottam). Időhiányban leadtam az admint, viszont egyik barátommal bevállaltam egy frakció vezetését is, ami a Yakuza volt. Több hónapig Alleaderként tevékenykedtem, viszont nem voltak számomra megfelelőek a körülmények ezért távoztam. Ekkor jött egy időszak, amikor AVRP-n játszottam. Itt az egyik barátommal, akivel ezt most is megtesszük egy frakciót pályáztunk a szerver nyitása előtt és szintén a szerelő frakciót. Sikeresen elfogadták a pályázatot majd hosszú hónapokon keresztül vezettük együtt a frakciót. Amikor leadásra került a fő indok az volt, hogy nekem teljes mértékben nem volt annyi időm a szerverre mint előtte, ezért úgy döntöttünk, hogy békésen távozunk. 8 hónappal ezelőtt tértem vissza SeeMTA V2-re. Itt unaloműzésből bekerültem egy Brazil Maffiába ahol 2 hónapig aktív tagként tevékenykedtem, majd 2 hónap után a frakció vezetősége úgy döntött, hogy a frakciót rám hagyja. Ekkor átvettem a szervezetet majd egy hosszas újraszervezés után sikerült elérni azt, hogy egy úgymond félig kész csapatot teremtettem magam köré. Ez alatt az időszak alatt SGH lettem, viszont playerszám csökkenése miatt kevesebbet játszottam a szerveren, ezért leadtam.
Magamról még néhány szót ejtve jelenleg a jogosítványt csinálom, most megyek majd KRESZ vizsgára, szeretnék elkezdeni hobbi szinten a fotózással foglalkozni aminek az előkészületei már elkezdőttek. Lassan megérkezik a fényképezőgépem és kezdhetem a fotózást. Pozitív tulajdonságom, hogy megfelelő kommunikációs képeségekkel rendelkezem. Csapatépítésben is jónak tartom magam. Elég közvetlen embernek tartom magam, elég hamar ismerkedek meg másokkal. Negatív tulajdonságaim közé azt tudnám sorolni, hogy viszoylag gyorsan kiborul a bili. Itt arra gondolok, hogyha egy általam meghatározott dolgot kell csinálni, ahol elmondom, hogy mit és hogyan, ha ezt nem teljesítik megfelelően akkor elég gyorsan fel lehet idegesíteni. Ide sorolnám, hogy rendkívül szókimondó vagyok, meg van a véleményem a dolgokról és ezt néha hangoztatom is. Más tulajdonságot felsorolni nem tudnék. Magamról ennyit, köszönöm, hogy elolvastad.




Márk: Márknak hívnak, 16 éves vagyok. Békés megyén belül Békéscsabán élek és tanulok. Jelenleg egy szakgimnáziumba járok ahol üzemvitel ellátást tanulok. A szakgimnázium elvégzése után szeretnék még valamit tanulni, mert nem ebben a szakmában szeretnék dolgozni. Nagyon sok minden érdekel, így még nem tudom milyen irányba akarok menni.Körübelül 4 éve játszok roleplay szervereken. A kezdetekben még nem értettem a játék lényegét de ahogy telt az idő szépen tanulgattam. Megtanultam rp-zni olyan szinten hogy bele tudjam élni magam a helyzetben, és jobbnál jobb rp-kben vettem részt. Elég sok szerveren játszottam ez idő alatt, így rengeteg frakcióban voltam. Szerelő frakcióban is elég sokat voltam már, és AVRP-n egy ideig alleader ként tevékenykedtem még le nem adtuk a frakciót barátommal.


Aktivitásunk:
Kristóf:   OOC aktivitásom az amiről jelenleg a legbiztosabban tudok beszélni, mivel gyakorlatilag egy héten 5 napot vagyok suliban, ebből csak egyszer van 7 órám az összes többi napon 8, ezért a frakcióval csak délután tudok foglalkozni. Ez azt jelenti, hogy hétfőtől péntekig olyan 5 óra körül tudnék csatlakozni a szerverre és szinte minden időmet tudnám erre fordítani. Mivel jelenleg az edzéseim is szüneteltetve vannak a KRESZ miatt, ezért többet vagyok itthon.
Leegyszerűsítve hétköznapokon olyan 3-4-5 órát tudnék a szerveren lenni és a frakcióval foglalkozni, hétvégén olyan 7-8 akár 9 órát is. Ez természetesen függ attól, hogy bármilyen dolog közbe jönne.



Márk: Mivel iskolába járok ezért érthető hogy a délelőttök kiesnek nálam, de délután és este elég aktív tudok lenni. Hétköznap átlagosan 4-5 órát tudok foglalkozni a frakcióval. Hétvégén pedig ha nem kell csinálni valami fontosat akkor 8-9 órát tudnék fent lenni.


Terveink:
Igazából a tervem a frakcióval legelső sorban maga a frakció működésének ismerete. Ezután szeretnék egy csapatot felépíteni, akikben meg lehet bízni. Egy nagyobb pozitívum, hogy már magával a vezetőséggel nem kell törődnöm, hiszen mint a Leader és AlLeader is meg van már. Szeretnék sikereket elérni a szerveren a frakcióval. Szeretném a lehető legtöbb ideig elvinni, bizonyítani, hogy meg lehet bennem bízni. Mivel én is rengeteget voltam szerelő frakciókban és vezettem már, ezért úgy gondolom, hogy megfelelő tapasztalattal rendelkezem, ezáltal vannak olyan dolgok, amiket mindenképpen szeretnék megvalósítani a frakcióval. Mivel gyakorlatilag a szerveren nekünk lesz a legtöbb közünk a kocsikhoz, ezért tervemben van a lehető legtöbb önköltségből, vagy városirányítási segítséggel úgynevezett eventeket rendezni (pl.:autós szépségverseny). Ennek az lenne a lényege, hogy az emberek megismerjenek minket IC. Szeretném, ha a frakció neve mindenhol ott lenne, és mindenki tudná, hogy a legmegbízhatóbb frakció vagyunk. Mivel azért a frakcióban mégis csak rendes játékosok lesznek, akik dolgoznak, szeretném őket mindig valamilyen bónusszal díjazni a munkájukért. Ezalatt gondolok arra, hogy a héten a legaktívabb tagok valamilyen juttatásban részesülnek. Amivel szeretném a frakció hírnevét terjeszteni például a következők: Amikor megfelelő tőkével rendelkezik majd a frakció, akkor szeretnék egy olyan „eventet” szervezni a játékosok számára, amivel ők is nyerhetnek. Ennek a lényege, hogy egy értékesebb autó kerül kiállításra a telepen, amit önköltségből áll a frakció. Megadott időszakon belül a (tegyük fel, hogy egy hét) szerelőnek majd fényképeznie kell a napi szereléseit, amiben benne van az adott személy, aki szereltetett. Leegyszerűsítve, hogy én se írjak felesleges dolgokat. Egy autó nyereménysorsolás, aminek a nyerteseit a következő módon határozzuk meg: Lewis E Connor egy nap bemegy 10x szereltetni a kocsiját, akkor az adott szerelőnek 10x kell lefényképeznie, hogy ő ott járt, ezáltal 10x nagyobb esélye van, hogy kihúzzuk őt abból a láthatatlan kalapból.
Ezzel csak az lenne a célom, hogy a szerveren tartózkodó játékosok nagy része hozzánk járjon szereltetni. Rengeteg tervem van és elgondolásom, ha leírnám, talán ki sem férne.




Megjegyzés:

Sziasztok! Köszönöm szépen, hogy ideáig elolvastátok a lapomat. Aki ideáig eljutott, annak néhány dolgot tisztáznék a lappal kapcsolatban, ami talán zavarokat okozhatott olvasása közben. Alap történetnek az pattant ki a fejemből, hogy ne legyen ez az átlagos, silány története a frakciónak, hanem legyen benne valami csavar. Ha ez nem is a történetnél jön ki, akkor az IC rész utolsó bekezdésénél. Fejemben az a gondolat alakult ki, hogy ezt a pályázatot egy úgymond "kérelemként" írom meg IC, aminek a lényege, hogy ez a cég jelenleg működik, csak nem a falvakban (tudomásom szerint összefoglaló nevében Blaine County) hanem a városban és szeretném a cégemet kiterjeszteni Blaine Countyba. Igazából tényleg csak megköszönni tudom, ha eddig elolvastad, remélem a vezetőségnek is elnyeri a tetszését. Amennyiben valamilyen hibát észlelsz, vagy esetleg támad valami ötleted, akkor kommentben, normális megfogalmazással, építő jellegű kritikaként tedd meg. SZIASZTOK.
 

DoubleB10

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Ismerem mindkét embert akik a lapot csinálták. Minimum  3 napon keresztül hallgathattam, ahogy a lapot csinálták és ahogy látom a munka gyümölcse megérett. Remek lap lett, a történet egyszerűen magával vitt ez a tipikus hosszú szöveg ami magával ragad és azért olvasod el mert érdekel a vége (pedig utálok olvasni). Amit még kiemelnék, hogy Kristóf és Márk  remekül kiegészítik egymást, lassan 4 éve ismerem őket és ez a lapból is meglátszik, hogy számukra nem ismeretlen az egymással való csapatmunka. Kristófot eléggé maximalistának ismertem meg, mindig törekszik arra, hogy amit csinál abban a legjobb legyen, soha nem hagy félbe munkát amit elkezd azt addig nem adja ki a kezei körül amíg az nincs kész. Márk a korához képest érett gondolkodású, sokszor olyan dolgokat is észrevesz egy adott szituációban amin egy "átlag" ember átsuhan. E frakció táján mindketten tájékozottak van tapasztalatuk egy szerelő frakció vezetésében (lásd AVRP-n fél évig vitték a frakciót). A vezetőség szemébe ők lennének a legjobb választás, hiszen nem 0 tudással kezdenék el ezt az egészet. Örülök, hogy vettétek arra a fáradságot, hogy ne egy összedobott kesze-kusza lapot adtatok be, hanem igenis napokat ültetek fölötte. Nem lehet nem támogtni és sok sikert kívánok kedves barátaimnak
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Botikáám😍 köszi a szép szavakat.
Darell neked is köszi, reméljük a legjobbakat!😊
 

T4kk0121

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Kristófot már régóta ismerem, vezettünk is együtt frakciót, így első kézből tudom mondani, hogy a szervezet irányításhoz nagyon is ért. Megvan benne az a plusz törekvés a kiválóságra elég sok téren. Márkot nem ismerem olyan régóta, de eddig nem igazán tapasztaltam vele kapcsolatban említésre méltó negatív dolgokat. A lap maga szerintem teljesen rendben van, elég bő és kreatív. Kifejezetten tetszik ez a vizsgáztatós ötlet, úgyhogy erre a posztra Kristóf van is egy jelentkeződ, ha megkapod a frakciót. Azért, hogy ne tűnjek teljesen elfogultnak kiemelném Kristóf egy rossz tulajdonságát, amiről igazából nem teljesen tehet, mert mindent megtesz annak érdekében, hogy ez ne legyen feltűnő. Ez a tulajdonság, vagy inkább készség maga a fogalmazás része lenne, a szóismétlések vagy esetleges elírások, konkrétan a stilisztikai hibák. Nekem volt szerencsém elolvasni a még "nyers" változatát ennek a pályázatnak és ahhoz képest ég és föld magának a szövegnek az egész természete, tömérdek hibát kijavított, rengeteg átfogalmazás van benne, amit az elején említett maximalizmusnak tudok be. Összefoglalva nekem kifejezetten bejövős ez a lap, nem is nagyon van amibe bele tudnék kötni, így én teljes szívemből kívánom, hogy kapjátok meg ezt a frakciót.​
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Júúú Takkóó😍!
Köszi szépen a szavakat. Igen, nem minden pályázat lehet tökéletes. Holnapi nap még MO-n tartózkodok, ha addig sikerül valamit kigondolni, akkor majd javítom rajta. Köszi mégegyszer!
 

Dapsz

Újonc
Játékos
Üzenetek:7

Sziasztok!
Mind a két úriembert évek óta ismerem, csakis elismeréssel szólhatok mindkettőjükről. Kristóf igazi vezető egyéniség, leadernek született, minden bizonnyal ez volt a jele óvodában is. Márk pedig több évet töltött autószerelő RP-vel, illetve egy időben legjobb tudomásom szerint autószerelőnek is készült, mivel mindig is oda volt az autókért, így rendkívül nagy tapasztalattal rendelkezik ezen a téren. A pályázat nyers verziójához nekem is volt szerencsém, örömmel látom, hogy a tanácsainkat megfogadták és kiegészítették azokkal a dolgokkal, amik így még színesebbé, még változatosabbá, így még jobbá tették. Biztos vagyok benne, hogy a frakciót/céget komolyan vennék, és legjobb tudásuk szerint vezetnék. Remélem kapnak lehetőséget a szerveren, hogy megmutassák, mire is képesek. Sok sikert, szurkolok Nektek!  :-*
 

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Köszi szépen Dapsz. Igyekeztem a legjobbat kihozni belőle, majd kiderül, hogy mit hoz a jövő :p
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Szervusz!

A lapod átolvasásra és megbeszélésre került a vezetőségen belül.
Sajnos a pályázatodat el kellett utasítanunk.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó