Cody Zayn

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

WhiteCastle

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Cody Zayn
unban.png


Név: Cody Zayn
Adminisztrátor neve: AntiCheat
Indok: Makró használata (fel-le nyilas minigame) Képernyőkép 2022-07-27 122612.png
Tiltás időpontja: 2022-07-27 09:44:10
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer
Miért kérsz unbant: Mert nem tudtam hogy ezért ban jár és most átnéztem a szabályzatot és egyik oldalon se találtam
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Aktív és tisztességes, makró nélküli játékosa lennék a OneRP GTA5 Roleplay szervernek
Összességében jogosnak érzed a tiltást: A kitiltást jogosnak érzem de, a kitiltás időtartamát nem és mint ahogy már mondtam én nem találtam a szabályzat között egy oldalon se makrórol szóló szabályzatot
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Szia!

Pedig nem kellett volna sokat görgetni a szabályzatban, hiszen az "Előszó" pont alatt, annak is az utolsó bekezdésében megtalálod. "A szerveren minden fajta segédprogram [kivéve, ami hang/videórögzítésre szolgál] használata szigorúan tilos."

Nem toleráljuk a segédprogramok használatát semmilyen téren, ami nem hang és/vagy videórögzítésre szolgál. A ban időtartama teljesen jogos.

Utolsó esélyesként visszajöhetsz a szerverre, viszont tájékoztatlak, hogy a legkisebb szabálytalanság esetén is visszakerül rád a kitiltás és nem oldjuk fel többé!

Elfogadod?
 

WhiteCastle

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Cody Zayn
Szia!

Pedig nem kellett volna sokat görgetni a szabályzatban, hiszen az "Előszó" pont alatt, annak is az utolsó bekezdésében megtalálod. "A szerveren minden fajta segédprogram [kivéve, ami hang/videórögzítésre szolgál] használata szigorúan tilos."

Nem toleráljuk a segédprogramok használatát semmilyen téren, ami nem hang és/vagy videórögzítésre szolgál. A ban időtartama teljesen jogos.

Utolsó esélyesként visszajöhetsz a szerverre, viszont tájékoztatlak, hogy a legkisebb szabálytalanság esetén is visszakerül rád a kitiltás és nem oldjuk fel többé!

Nagyon szépen köszönöm. elfogadom
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó