Clementine Maulet

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Clem2.png
Neve: Clementine Maulet
Születési idő,hely: 2000.dec.19. , Plaisir
Magasság: 171cm
Testtömeg: 61kg
Testalkat: Vékony
Szemszín: Mogyoróbarna
Beszélt nyelvek: Francia, Angol
Diagnosztizált betegség: Mitrális Prolapsus
Mentális betegség: GAD
Fóbia: Demofóbia
Vértípus: 0, Rh+

Clementine 2000.december.19.én született egy kis városkában, Franciaországban Párizs mellett. Jó módú családként a lány kiskorában már megtanult angolul és franciául is, emellett zongoraórákra járt már 5 éve korától, bár ezt hamar abbahagyta mivel nem kötötte le. Csecsemőkorában megállapított Mitrális prolapsus-a miatt úgy kezelték mint egy hímes tojást, nem volt szabad sokat szaladjon, többi gyerekkel fogócskázzon, alig játszhatott másokkal. Emiatt az emberekkel történő kommunikációja nehezen alakult ki és nem is lett tökéletes, tömegekben mai napig szorong.
Az iskolát magántanulóként kezdte, leginkább szülei aggodalma miatt, hogy a betegsége miatt baja lesz, ezért otthon édesanyja valamint egy tanár segítségével végezte el az első 8 osztályt, viszont így 10 évbe telt neki. Középiskolát már normálisan végezte, viszont minden nap édesapja autóval vitte és hozta a suliból. Clem egy visszahúzódó lány volt az iskolában, nem azért mert ilyen akart lenni, csak egyszerűen nem tudta hogy kellene barátkozni mivel előtte csak Lydia, az unokatestvére volt az egyetlen barátnője. Osztálytársai eltűrték de nem nagyon barátkoztak vele emiatt, ami őt nagyon zavarta, egyre erősödött a szorongása. Lydia kipróbáltatta vele a marihuánát amitől ideiglenesen csökkent a szorongása, ezután ha nagyon sok ember elé kellett kiálljon, vagy tömegbe kellett menjen előtte elszívott egy füves cigit és máris könnyebb volt.
Miután befejezte az iskolát, kiélte az utazás és fotózás iránti vágyait, elutazott sok olyan helyre ahol még nem volt, elkezdett természetfotókat készíteni ami nagyon megtetszett neki.

2022ben eldöntötte hogy egyetemre megy, mint unokatestvére Lydia, így kötött ki az ULSA-n Art & Humanity szakon.

Első nagyobb buli, fotók a cikkhez

Clem hallotta hogy lesz egy nagy buli Cayo Perico-n amin Lydia is ott lesz ezért úgy döntött kinéz, hátha jól tudja érezni magát. Egy szélsőbb asztalnál ültek hárman: Lydia, Jimmy(akit akkor ismert meg) és Clem. Egyszer csak felfigyeltek arra hogy valakit a rendőrség épp megbilincsel, ekkor Clem-nek beugrott amit egyik oktatója mondott: Írjanak egy cikket és akkor arra kapnak jegyet vizsga helyett. Odafutott, és megfelelő távolságból csinált pár képet a letartóztatásról, valamint a gyanúsított elszállításáról. Nagyon felpörgött, végre össze tudta kötni a fotózást az egyetemi tanításokkal.


boatkép.pngboatkep.png
 
Utoljára szerkesztve:

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Hazaúton összefutott unokatestvérével, egyben újdonsült szomszédjával Lydiával. Hazaérve áthívta magához ahol régi szokásukhoz híven megbeszélték mik történtek egy üveg bor és pár cigit társaságában.
elmenykep-minta (2).png
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
karitori3.png

*Bekapcsol a kamera, Clem elhúzza előle a tenyerét amivel eddig takarta, szobájában ül, kicsit feszengve, otthoni ruhájában*

Sziasztok! Clem vagyok, egyik tanárom tanácsára csináljam ezt a videóblogot! Igazából, kicsit fura így beszélni a kamerába, de azt mondta jobb lesz és segíteni fog az emberekkel is. Kezdenék mesélni, ha nem gond. Kocsikáztam épp az új kocsival amit apu végre megvett nekem, akkor pillantottam meg az ULSA előtt Lydiát és egy srácot. Kicsit féltem odamenni, mert hát nehogy épp randi legyen vagy ilyesmi, de mint kiderül a srácot Ben-nek hívják, ő is ULSA-n tanul és nagyon kedves. Kár hogy van barátnője, pedig tök helyes. Na de miről is beszélek...

*Megrázza a fejét, legyint egyet a kamera felé*

Hát ott van nekem Theo minek nézek én más srácokra... Hát igen Theo. Elvitt a hegyekbe, nagyon aranyos volt meg minden csak elkezdett ordibálni... Nagyon fura volt, ordibált a szakadékba mint valami bolond. De végülis.. lehet hogy normális még emiatt, ki tudja.
Ja amúgy beszéltem egy pszichológussal, milyen érdekes pont tőle van a kocsi is, Dr. Hathaway. Kedves embernek tűnik, ide jött az albimba és itt beszélgettünk. Valahogy olyan könnyű vele beszélni, könnyebb mint a többi emberrel. Gondolom a szakmája miatt. Na igen, ő Theo felettese , ugyanott dolgoznak a Medical Towerben. Alig várom már hogy újra talizzak vele, jót tesz a beszélgetés, érzem.


*Vakargatni kezdi a nyakát, kínos arccal néz a kamerára*

Hát.. nem tudom mit beszéljünk még, szerintem ennyi volt ez az első videó, majd jelentkezem. Pusz-pusz *küld egy puszit a kamera felé majd odanyúl és kikapcsolja*
 
Utoljára szerkesztve:

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
karitori4.png

*Bekapcsol a kamera, Clem elhúzza előle a tenyerét hasonlóan mint legutóbb, vigyorogva néz, kicsit kócos hajjal*

Sziasztok újra! Végre sikerült! Összehoztam egy találkát az officerrel, tudjátok aki Cayon elkapta azt a bűnözőt. Képzeld Ben-nek, tudod a srác akivel ULSAnál taliztam, nem az orvos hanem a másik, aki ott tanul. Na övé ez a Santee Alley Wok. Na de mondom is a storyt *közben előveszi a jegyzetfüzetét és elkezd olvasni belőle*
A és C típusú kábítószer birtoklása, fegyverrel és lőszerrel való visszaélés, A és C típusú kábítószer kereskedelme. Ilyen vádakkal kapták el, még jó hogy bevittek egy ilyen embert az utcáról. Sokat nem mondhatott mert azt mondta még nyomozás van, szerintem a bár tulajdonosa is benne volt mivel mikor rákérdeztem arról nem mondhatott semmit.
Na de legalább elfogták, egy bűnözővel kevesebb veszélyezteti Los Santos lakosságát. Gondolkodom hogy beszerzek egy pisztolyt hogy megvédjem magam. Csak olyan sok herce-hurcával jár, de ha kelleni fog akkor jó ha van nálam. Utánakérdezek majd a rendőrségen, hogy pontosan mi ennek a menete. Remélem születésnapomra már meglesz, úgyis már csak másfél hónap.


*Feláll a székből, kamera mellé rakja a jegyzetfüzetet majd kisétál a szobából. Pár perc múlva egy pohár borral tér vissza, újra leül a kamera elé majd picit megemeli*
Santé *belekortyol a borba* Ja igen, ha nem tudjátok akkor ezt szoktuk otthon Plaisirben mondani mikor iszunk valamit. Kicsit amúgy fura volt az officer... megkérdezte hogy van-e barátom. Biztos bejövök neki de lekoptattam, nem az esetem meg hát .. csak egy rendőr.
Na de ennyi is volt a mostani blog, vagyis technikailag ez egy vlog. Na ennyi volt a mostani vlog, majd jelentkezem!


*Peace jelet mutat a kamerába majd lekapcsolja*
 
Utoljára szerkesztve:

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
karitori5.png

*Bekapcsol a kamera, Clem arcán látszik hogy másnapos, haja kócos, szemei karikásak*

*Clem belekortyol az előtte lévő vizes palackba, majd nekilát a beszédnek*

Sziasztok. Ezt most el kell meséljem mert nagyon fura dolog történt velem. Tudjátok Theo, akiről meséltem, hogy orvos és talizgattunk... Na hát tegnap találkoztunk a Cockatoosos bulin amikor megláttam hogy zöld karkötővel van. Zölddel! Érted? Mint egy szingli... Én pedig ott ültem a piros karszalagommal mint egy marha... *kortyol újra egy nagyot a vízbe*

Na mindegy is, lefagytam, de Lydia elküldte melegebb éghajlatra, elkezdett ott szitkozódni és kiment. Annyira szégyelltem magam, inkább hazajöttem átöltözni. Bevallom, nagyon rosszul esett, el is sírtam magam amikor eszembe jutott.. Ha nem változtatok akkor csak egyedül fogok itt sírni, ezért inkább visszatértem a bárba. Lydia nagyon részeg volt, gondoltam én is iszok párat. Iszogattunk, ott volt egy lány Vió, ő hazavitte Lydiat aztán nem sokkal később én is hazaindultam Ben-nel együtt. Hazajött hozzám dumcsizni, nagyon jót beszélgettünk, közben megbontottunk egy üveg bort. Ez volt a gond. *elneveti magát*

Borozgattunk, aztán mint szoktunk Lydiával, Ben-nel is bementem a szobába, az ágyra filmezni. Emlékszem hogy még iszogattunk, de nagyon homályos az egész. Nem tudom hogy került le róla a póló, de reggel arra ébredtem hogy a meztelen felsőtestét ölelgetem. *megdörzsöli az arcát, újra belekortyol a vízbe* Azt hittem megáll a szívem mikor megébredtem, hirtelen azt se tudtam hol vagyok. Szerencsére meg tudtuk beszélni a dolgokat, még picit ölelkeztünk és képzeld.. megadta a számát! Azt mondta majd még talizhatunk, remélem hogy az is jó lesz, csak.. kevesebbet kellene inni. *újra elneveti magát* Van egy tetoválása képzeld.. a hátán. Én is lehet csináltatok egyet mert nagyon tetszenek.

Őszintén... nekem nagyon bejön a srác. Olyan kedves és értelmes, látszik hogy nem csak ágyba akar vinni. Csak hát itt a gond... van egy barátnője aki elutazott pár hónapra. Nem tudom mit kellene tenni. Na de.. majd megválik mi lesz, lehet tényleg csak barátkozni akar. Na de megyek is mert még rendbe kell hozzam magam, Lydia is biztos nagyon szét van esve.


*Nyomogatja a kamerát, nem sikerül lezárja a felvételt, de mint aki jól végezte dolgát feláll és kimegy a szobából, nyitva hagyva az ajtót*

*Háttérben látszik hogy párszor elsétál, aztán megjelenik a "Battery Low" ikon és kikapcsol a kamera*
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[HC]Kedves @Shawky !

Már egy ideje figyelemmel kísérjük a karaktered életét és karakter alkotásodat. Úgy gondoltuk, hogy a HCRP karakter elvárásoknak megfelel Clementine Maulet, így ellenőrzött státuszt nyert.
A továbbiakat In-Game tudod intézni. Küldd be a karaktered, azt pedig egy adminisztrátor fogja jóváhagyni.[/HC]
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
karitori6.pngkaritori7.png

*Bekapcsol a kamera, Clem szokásos módon eltakarta, majd elhúzta a kezét előle.*

Sziasztok! Ezt a napot inkább több részben mesélném el, de ki tudja, lehet holnap még több dolog fog történni. Tudjátok, Los Santos nem a legbiztonságosabb hely, néha esténként félek sétálgatni ezért elmentem a rendőrségre megérdeklődni a fegyvertartás feltételeit. Ott egy officerrel beszéltem de szerintem fogalma nem volt a dologról, a kórházba küldött, hogy valami papír kell onnan. Leülök a kórházban, mint egy jó kislány, szólok a portásnak aztán várom hogy jöjjön egy orvos, amikor bejön Theo az ajtón. Azt hittem felrobbanok a dühtől. Leült mellém és bocsánatot kért! *nagyra nyitja szemeit* Igen, tudom, hogy hihetetlennek hangzik de bocsánatot kért. Szeretett volna újból találkozni, nem is kell mondjam, hogy mennyire örültem ennek, de hát csak nem mutathatom... Csak lazán mondtam neki, hogy majd meggondolom, közben pedig alig bírtam komoly arcot vágni. Legszívesebben ott helyben a nyakába ugrottam volna.

Na de mindegy is, haladjunk kicsit mert nincs olyan sok hely az SD kártyán. *piszkálgatja picit a kamerát* Hazajöttem, akkor összetaliztam Ben-nel, dumcsiztunk kicsit erről. Meséltem arról, hogy megegyeztünk abban, hogy segítünk egymásnak ? Én vagyok a nő felügyelő *kuncog egy picit* elzavarom a csajokat akik be akarják hálózni, nehogy megcsalja a barátnőjét, cserébe ő pedig segít nekem a pasikat jobban megérteni. Na de hol is tartottam? *picit dörzsölgeti a halántékát* Megvan! Igen, dumcsiztunk mikor írtam Theonak, hogy adok neki egy utolsó esélyt... Reméltem, hogy kicsit visszavesz a stílusából ezután de nem így lett.. *nyel egy nagyot* Olyan választ kaptam amire nem voltam felkészülve... Azt írta, hogy nem fog utolsó esélyre kapcsolatot alapozni, tehát dobott... Gondolom nem is kell mondjam, hogy mennyire rosszul esett, szerencsére Ben ott volt és megvígasztalt .. óh Ben.. *elmosolyodik* Na de mikre is gondolok, *elneveti magát közben* neki barátnője van és ezt tiszteletben tartom.

Miután elment Ben, kicsit elszundítottam. Minden furcsa dolgot álmodtam, nem tudtam hova rakni mikor felkeltem. Kimentem a teraszra elszívni egy cigit mikor megláttam, hogy Bembe és Ben lent beszélgetnek. Lementem aztán megbeszéltük Bembével, hogy megcsinálja a tetoválásom. Felcuccolt hozzám és nekikezdtünk. Nem akarok dicsekedni, de megdícsért, hogy milyen jól bírom érzéstelenítő nélkül. *vigyorogva* Jó.. az igaza megvallva a végén kent rá egy kis érzéstelenítőt, de így is jobban bírtam mint sokan. Szerintem szuper lett, mármint ami látszik belőle jelenleg... még fóliázva van, most este-reggel kenegetni kell. Remélem találok valakit aki majd bekenje mert én nehezen érem el. Na de Lydi majd biztos segít.


*Csippan egyet a kamera, Clem hirtelen közelebb hajol hozzá, leolvassa az üzenetet.*

Na zárom is ezt a vlogot, most telik be a kártya. Legyetek jók, majd jelentkezem!

*Mosolyogva int egy aprót a kamera felé , elkezdi nyomkodni majd hirtelen abbahagyja.*
Óh, majdnem elfelejtettem. Tegnap volt autóverseny, ahol mindenkit lealáztam!

*Kacsint egy utolsót a kamerába majd lezárja a felvételt.*
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
karitori8.png
*Bekapcsol a kamera, Clem szokásos módon eltakarta, majd elhúzta a kezét előle.*

Sziasztok újra! Hát igen.. eltelt pár nap, sajnos nem volt időm erre. Na de vágjunk is bele! Egyre közelebb kerülök Ben-hez... már elég sokat alszik nálam, ha értitek mire gondolok. *kacsint egyet a kamera felé* Lényeg.. anyu rám bízta, hogy vezessem az új kávézóját, Crucial Fix néven fut. Nagyon sokat kell még tanuljak, elküldött egy online kurzust, de már rosszul vagyok tőle. Na de legalább valahol lehet majd fincsi kávét kapni a városban.

De kicsit visszatérve Benre... elárulta hogy ő füvet árul, kicsit fura volt nekem de nem ítélem el. A fű nem is drog igazából, csak valamiért illegális. Lényeg hogy besegítettem neki tekerni elég sokat, azt hittem sose jutunk a végére, de legalább együtt voltunk.

Na igen, nem sokat tudok mesélni, jött egy új csajszi ide a társasházba, Ella. Elég fura de szerintem nem akar ő rosszat csak barátkozni, bár kicsit furán.

Majd legközelebb dumálok még neked... vagy nektek? Sose tudom hogy most kinek kellene itt beszéljek, hiszen ezt úgyse fogja senki látni. Na de azért szió!

*Peace jelet mutat a kamerába majd lekapcsolja*
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
*Bekapcsol a kamera, Clem szokásos módon eltakarta, majd elhúzta a kezét előle.*

Sziasztok! Fú mennyi minden történt a napokban, azt se tudom hol kezdjem.
Autóverseny, az jó lesz. Vasárnap voltunk Beny-vel autóstalálkozón az obszervatóriumnál, tudjátok ugyanazok tartották mint az első két versenyt. Na de a lényeg hogy nagyon szupi volt, végén mondjuk eléggé féltem. Rendszámok nélkül bementünk a városba, azt hittem kiugrik a szívem a helyéről, de szerencsére nem jött ki a rendőrség. Végül betértünk a Crucial Fix-be, beszélgettünk kicsit. Aztán tegnap megjelent az egyik szervező srác, talán Ramon? Nem tudom pontosan a nevét de azt hiszem Ramon-nak szólították. Megkeresett engem és Beny-t hogy vasárnap csinálnak egy nagy-nagy versenyt. Részleteket nem nagyon tudok, csak annyit mondhatok hogy 8an leszünk, akik válogatva vannak. Beválogattak a város legjobb 8 sofőrje közé!! Óh bocsánat.


*Clem kisétál a szobából, majd pár perc múlva egy dobozos Cólával tér vissza, kortyolgatja*

Na hol is tartottam... Ja igen, autóverseny. Beny is és én is meg vagyunk hívva, valami pénznyeremény is lesz, de engem az nem izgat, csak biztonságban érjünk vissza. Már az is elég hogy meghívtak, ha valamelyikünk győzne az már csak hab a tortán.
Beny... *ahogy kimondja a nevet elmosolyodik* most már teljesen köztudott, hogy együtt vagyunk, már nem is tagadjuk inkább. Kicsit azért megkönnyebbültem mikor mondta, hogy már elmondhatjuk akárkinek.
Ja és levágatta a haját végre, nagyon fura volt neki az a hosszabb haj, régebbi képén láttam hogy a rövidebb jobban áll neki és sikerül rávennem. Így sokkal férfiasabb az arca, tegnap azt hittem már a fodrásznál rámászok. *kuncogva*

Crucial Fix, majdnem elfelejtettem dicsekedni. Szerződést kötöttünk az új szerelőteleppel, most már mi szállítjuk nekik az ételt, holnapra is rendeltek egy közepes adagot. Szerencsére Beny besegít, így sokkal könnyebb csinálni. James, az egyik infós srác az egyetemen egy kisebb összegért segített csinálni egy weboldalt is, nagyon menő lett.

Hát igen.. most ennyi, egész héten a versenyre próbálok készülni egyetem után, mert úgy érzem ez kemény lesz, mindent bele kell adni. Nincs még egy ilyen lehetősége az embernek. Most megyek, edzek egy kicsit, mert a végén még meghízok aztán elhagy a szerelmem. *nevetve*


*Peace jelet mutat a kamerába majd lekapcsolja*
 
Utoljára szerkesztve:

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
karitori9.png

*Bekapcsol a kamera, Clem szokásos módon eltakarta, majd elhúzta a kezét előle.*
Sziasztok! Újra jelentkezem, igaz már egyre ritkábban, de töretlenül csinálom ezt a videóblogot. Fúh, nagyon sok dolog történt, azt se tudom hol kezdjem el. Kezdem a versennyel, ugye mondtam hogy készülök rá, na az elmaradt, szerintem már nem is lesz megtartva így hogy leszakadt a hó. Mondjuk kicsit sajnálom, de legalább nem kell aggódnom végig hogy elkapnak engem... vagy Benyt.

Óh igen.. ránk lőttek a legutóbbi vlogom után. Csak nyugodtan kocsikáztunk Benyvel amikor egy kék Dubstával ránk lőttek... hát ez maga a téboly! Nagyon megijedtem, Ben otthon egyből nyugtatgatott, sőt adott egy sokkolót is hogy azzal megvédjem magam. Kicsit tartottam elsőre a dologtól, de ez ilyen szükséges dolog. Nálam tartom mindig, mert a napokban is itt szaladgált valaki a házunknál, valami kakashajú ember. *Előveszi a sokkolót és lerakja maga mellé az ágyra.*

Az egyetem.. sajnos nem olyan mint gondoltam. Elég kevés időt fordítok rá sajnos, de nem is érzem a motivációt rá. Inkább a Crucial-el foglalkozom, és most már Ben-nek is be fogok segíteni a munkájában. Most egy nagy projekten dolgozik, nem mondhatok el sokat belőle, de elég fontos szerepem lesz, szerencsére nem lesz az én részem veszélyes, inkább csak csali leszek. Alig várom, igazából tetszik az ötlet, főleg hogy Beny szerint elég sok pénz lesz benne.
Ha ez meglesz akkor tuti jelentkezem!


*Peace jelet mutat a kamerába majd lekapcsolja*
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Clementine hazautazott szülei kérésére és családi okok miatt Franciaországba, viszont megígérte szerelmének hogy visszatér.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó