Ciprian Stefanescu, Motshan Draghicescu - Art

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
panaszkonyv.png

Neved: Ciprian Stefanescu
Adminisztrátor(ok) neve: Art
Panasz oka: Jogtalan Adminjail.
Panasz kifejtése: Motshannal egy sikeres rablás után elmentünk városházára, hogy meghosszabbítsuk az íratainkat. Aztán tudtam, hogy van nálam bilincs, és szóltam a Benjinek, hogy hadd próbáljam már ki, hogy mükődik rajta. Azért, hogy ne élesbe kelljen majd kínlódni vele rablásnál.  Gyorsan rá is jöttünk,aztán levettem róla a bilincset, majd kiléptünk mert már késő volt. 
Bizonyíték (kép, log, videó): [02:23:55] [oneRP] A célszemélynek nincs feltéve a keze, vagy nincs lesérülve!
[02:24:01] *** Ciprian Stefanescu  megbilincseli Motshan Draghicescu-t!
[02:24:10] *** Ciprian Stefanescu  megragadja Motshan Draghicescu-t!
[02:24:34] *** Ciprian Stefanescu  kinyitja a jármű egyik ajtaját.
[02:24:41] Használata: /berak [id]
[02:24:43] [oneRP] A játékost jelenleg épp valaki vezeti!
[02:24:48] [oneRP] A játékost jelenleg épp valaki vezeti!
[02:24:50] [oneRP] A játékost jelenleg épp valaki vezeti!
[02:25:06] [INFO-error] Te már vezetsz épp valakit, így nem tudsz senkit sem a hátadra venni!
[02:25:09] [INFO-error] A játékosnak nincs karakter leírása!
[02:25:11][Warning] Timer at one_life:client.js:1 was too long 11ms
[02:25:11][Warning] Resource one_life tick was too long 11 ms
[02:25:22] *** Ciprian Stefanescu  elengedi Motshan Draghicescu-t!
[02:25:26] Használata: /berak [id]
[02:25:34] *** Ciprian Stefanescu  megragadja Motshan Draghicescu-t!
[02:25:37] *** Ciprian Stefanescu  elengedi Motshan Draghicescu-t!
[02:25:39] *** Ciprian Stefanescu  berakja a járműbe Motshan Draghicescut.
[02:25:44] *** Ciprian Stefanescu  kirángatja a járműből Motshan Draghicescut.
[02:25:49] *** Ciprian Stefanescu  leveszi a bilincset Motshan Draghicescu személyről!
Megjegyzés: Szerintem az, hogy éjjel fél3kor hétköznap kipróbáltuk a bilincset, amit 2 perc alatt le is tudtunk, úgy hogy senki nem volt körülöttünk nem tartom nagy bűnnek.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[szuperadmin]Sziasztok Geri és Benji!

Benjivel és ArTtal átrágtuk a panaszt Discordon, illetve volt segítségünkre egy videó is, amin jól látszott az egész szituáció.

A felvételen tisztán látszik, hogy egy sor IC nincs köztetek az automata /me-ken kívül, melyeket a Városháza bejáratánál eszközöltetek. Minden IC nélkül történt egy bilincselés, megragadás, kocsiba rakás. - Még itt sem történt egy sor IC sem kettőtök között.
Ezt követően egy kirángatás és egy bilincslevétel. - Továbbra se volt IC.
A bilincselt kiszállt a kocsiból, arrébb futott, míg a másik el is ütötte. - Itt sem történt egy árva IC se arról, hogy bármi baja esett volna az elütöttnek.

A fentieken kívül történt még egy pofon is az egyik fél részéről, ami a másik fél "kiütéséhez" vezetett. Ez OOC-zva lett, azonban az előzményeket tekintve jogosan merülhet fel, hogy ez sem a véletlen műve volt. Leszögezném, hogy nem ez volt a mérvadó, csupán a tisztánlátás tényeként említem meg.

A beszélgetés során arra hivatkoztál Benji (tudom, hogy nem Te nyitottad a PK-t, de mivel szerepelsz a címben, így e módon szólítalak meg), hogy hajnal fél háromkor úgyse zavar senkit, hiszen alig vannak fent.

Szeretném nyomatékosítani - amit már Discordon is megtettem - hogy egy RP szerver, hajnal fél háromkor és tíz online játékos kíséretében is RP szerver, ahogy csúcsidőben is, százharminc játékos társaságában. A szabályok nem csak adott időszakokban vonatkoznak mindenkire, hanem minden esetben, amikor a szerveren tartózkodik.

A panasz jogtalan, a jail jogos!
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó