Cigaretta rendszer kiegészítése és újítása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rivera

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:30
Dominic Rivera

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Rivera «

Ötleted leírása

» Sziasztok! Egy olyan ötletem lenne hogy a cigaretta scriptet át lehetne dolgozni. Emellett bejöhetne a Vape is vagy az ELF (csatolmányokban megtalálható). Iletve a cigaretta, mivel függőséget okoz IRL is, így a szerón is társulhatna egy idő után függőség hozzá. (Esetleg fül mögé vagy szájba is lehetne hordani). Na és miért kellene VAPE? Miért nem csak cigiznének az emberek? Nos, ha cigizett a karaktered az elmúlt időben lehetne egy autodo amikor elmész mellette hogy füst/fú szaga van. Aki pedig le akar szokni vehetne nikotintapaszt, amitől lassan menne le a függősége.«


Csatolmányok

» https://www.gta5-mods.com/misc/elf-bar-vapes-pack-prop-karloos«
POcVlzy.png


Egyéb megjegyzések

» Szerintem színesebbé tenné az RPt. «



 

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Régebben elgondolkodtam én is rajta, viszont olyasmit gondoltam, hogy mivel nem lehet annyira a cigire ráfüggni (Szerintem), mint a kábítószerre, ezért enyhébb elvonási tünetei lennének, nem egyből a HP-t vonná.
Olyasmire gondoltam, ha valaki a cigarettára rászokik, megjelenik a kaja és pia mellett egy cigaretta ikon is, ami ha fogy, akkor egyre jobban sóvárog a cigi után.
Ha lejjebb megy a cigaretta, akkor egy /do-t nyomna a karakter, hogy "A nikotin hiány hatására ingerlékenyebb."
Ha elér egy megfelelő szintet, akkor szédülés is előfordulhat, mint pl. a folyadék hiánynál.

Egyéb esetben támogatom.
 

SoneX

Kivételes Tehetség
Adminsegéd
Üzenetek:237
Anthony Quince
Régebben elgondolkodtam én is rajta, viszont olyasmit gondoltam, hogy mivel nem lehet annyira a cigire ráfüggni (Szerintem), mint a kábítószerre, ezért enyhébb elvonási tünetei lennének, nem egyből a HP-t vonná.
Olyasmire gondoltam, ha valaki a cigarettára rászokik, megjelenik a kaja és pia mellett egy cigaretta ikon is, ami ha fogy, akkor egyre jobban sóvárog a cigi után.
Ha lejjebb megy a cigaretta, akkor egy /do-t nyomna a karakter, hogy "A nikotin hiány hatására ingerlékenyebb."
Ha elér egy megfelelő szintet, akkor szédülés is előfordulhat, mint pl. a folyadék hiánynál.

Egyéb esetben támogatom.
Ez pacek lenne!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Head of Staff hozzászólás
Megvalósítható, várható az egyik patch érkezésével.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó