Cigaretta átdolgozása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Amadeus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
Anatoly Pavlov | Sara Hale

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ethan Smith / Amadeus#9366«

Ötleted leírása

» Most hogy bekerült a cigaretta mint item szerintem felesleges bent lennie a cigaretta animációnak hiszen mivel bent van az emberek inkább lenyomnak egy /smoke4 parancsot és így felesleges költeni a cigarettára. Illetve ha lenne egy stressz system ami felvillanik a hudban ha ideges/stresszes vagy. Ez menne feljebb magától is de ha megölsz valakit az rádobhatna pár %ot. Vagy ha nem stressz system akkor lehessen rászokni a cigire amit ugyan olyan autómatikus /do val jelezne mint a drognál csak ott az elszívás után nem csak ha a karakternek nikotinra van szüksége «

Egyéb megjegyzések

» Nincs! :D «



 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
Szerintem a stressz szint se olyan hülyeség ha lenne, én is úgy tudnám elképzelni hogy ha lösz egy fegyverrel akkor feljebb megy, vagy valami hasonló. Minél több a stressz szinted akkor annál erősebb effektet kapsz, persze a cigivel vagy valami mással lehetne lejjebb vinni. Én így tudnám elképzelni (ez csak egy gyors leírás, meghallgatok mindent is ehhez kapcsolatosan)
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
A függőségek közé felvételt nagyon támogatom. A stressz szintet nem, mivel karakterenként kellene változnia, nem mindenki egyforma.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:820
Szerintem a stressz szint se olyan hülyeség ha lenne, én is úgy tudnám elképzelni hogy ha lösz egy fegyverrel akkor feljebb megy, vagy valami hasonló. Minél több a stressz szinted akkor annál erősebb effektet kapsz, persze a cigivel vagy valami mással lehetne lejjebb vinni. Én így tudnám elképzelni (ez csak egy gyors leírás, meghallgatok mindent is ehhez kapcsolatosan)
Ez picit túlzás lenne, de a stressz szint az jöhetne, ha x órán keresztül nem gyújt rá a karaktered, akkor ez és ez lesz.
De hozzuk be a koffein függőséget. Ha nem iszod meg a napi energiaital mennyiséget, vagy kávé mennyiséget, akkor a vérnyomásod menjen le mint pl vérzésnél. Még szerintem reális is lenne, és akár adna egy napi rutint a karaktereknek.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szerintem a stressz szint se olyan hülyeség ha lenne, én is úgy tudnám elképzelni hogy ha lösz egy fegyverrel akkor feljebb megy, vagy valami hasonló. Minél több a stressz szinted akkor annál erősebb effektet kapsz, persze a cigivel vagy valami mással lehetne lejjebb vinni. Én így tudnám elképzelni (ez csak egy gyors leírás, meghallgatok mindent is ehhez kapcsolatosan)
Nem működne, ha lövéstől felmenne. Biztos vagyok benne,hogy lenne rá példa,hogy tűzharc közben tolnák el a cigit az emberek , mert nem tudnak remegő képpel lőni
 

martin.

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Darterrius
Tesó ha stresszes napom van elmegyek edzeni, nem kell nekem ahhoz cigi.
De a nikotin függőség jó ötlet. A VH és a Car Meeting spotoknál alapból füstmérgezést kapsz, mert mindenki csak cigizik, legalább tele leszünk függőkkel.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
támogatom az ötletet főleg a stressz rendszert de csak akkor ha lesz mellette kaka és pisi nomeg fürdés script is
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Nem tervezünk a cigi mellé függőséget.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó