Christina Chambers - Adam Clemons

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
panaszkonyvj.png

Neved: Christina Chambers
Játékos(ok) neve: Adam Clemons
Panasz oka: RP hiánya , stílus amit leművelt
Panasz kifejtése: IC mentőt hívtunk ki 1 esethez , amikor a kedves ember elfogadta ki jött de semmi szirénát nem használt mikor kiért elkezdett rp-zni majd a beteg meghalt , és ő OOC ki fakadt hogy neki több felé kell figyelni .  Ha már elhunyt legalább le rp-zhette  volna hogy elcsomagolja elviszi patológiára de ő nem , fogta mikor meghalt kocsiba szállt majd elment ez nemtudom mennyire reális főként 1 mentőstől . Meg mindig mondják az RP az fontos de ha már AS akkor nem is fontos neki az rp ? 
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/a/KS82DS7  , itt jobban látszik a chat : https://imgur.com/a/SFWSRQj
Megjegyzés: Én aki utolsó esélyes ha 1 darab rp-t nem írnék be örökre ki lennék tiltva , ő meg AS-ként inkább félbehagyja az RP-t és OOC arra hivatkozik azért késett mert sok dolga van . Nemtudom ez miért ok arra hogy IC ne rp-ze azt hogy elcsomgolja a hullát , és ma hozzállás amit képvisel az szerintem nem illik egyetlen admincsapatba se . Továbbá több hozzáfűzni valóm nem lenne az esetben mivel egyértelmű maga a panaszom , és az hogy miért is tettem ezt . Ezért nem magyarázkodnék a továbbiakban
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Hali.
Először is, nem tudom, milyen jogon vonod kétségbe, hogy nekem milyen OOC dolgaim vannak. Minimális megértést tanusíthattál volna, ha már veszem a fáradtságot, hogy ezek mellett beállok szolgálatba, csak azért, hogy legyen legalább egyetlen mentős az egész szerveren. Az RP-mmel szerintem egyáltalán nem volt gond, rendesen vittem, amiket IC és /do-ban láttam/hallottam. Ami a számlámra írható, hogy nem vettem észre, hogy Sophie animban van, mert nem tudtam teljes mértékben a játékra figyelni. Az OOC stílusomat is aláírom, hogy nem volt hozzám méltó, amiért itt elnézést is kérek. Ezek szerintem előfodulnak minden emberrel, nem értem, honnan jutott eszedbe, hogy erre szerinted PK-t kell írnod.

Kis személyes sértettséget is érzek a PK-ban, ami a Te utolsó esélyedre vonatkozik. Ha Te utolsó esélyes vagy, másra is panaszt kell minden apróságért tenni? Nem tudom, ez hogy jön ide, de oké. Az RP-t csak azután "szakítottam meg", ( a megszakítás azért egy igen erős szó erre. ) amikor Sophie MEGHALT, teljesen jogosan. Senkinek nem volt ellenvetése. Ha bárki mondta volna, hogy hívjunk admint, Sophie visszajön, mondtam volna, oké, csináljuk.

Ugyebár, ha meghalt, nem fogom le RP-zni, hogy becsomagolom és elviszem, mert az felérne egy CK-val, mivel ugye, több ember is tudta, hogy a földön fekvő személy Sophie Chambers. Ilyenről pedig nem hallottam, hogy Sophie Chambers CK-zni szeretne. Ilyet olyankor RP-zünk, amikor egy full random hullát találunk, esetleg olyan embert, akinek a kiléte nem ismert az IC jelenlévők között. ( maszkos elkövető, és társai. )

Mit szerettél volna? Menjek oda hozzád és mondjam, hogy a barátja meghalt, és húsz perc múlva lazán beáll dolgozni a Műhelyben? Vagy mi? Gondoljunk már bele, mennyire RP-s is ez...
Ilyenkor két lehetőség van:
1. Admin visszahozza Sophie-t, és folytatjuk az RP-t.
2. RP Off, azaz, meg sem történt. Én ezt választottam, remélem, nem haragszol érte.

A te OOC szerencsétlen mentős megszólalásodat szerintem nem érdemes kihagyni a PK-ból.
Az én megjegyzésem legalább nem indult senki felé sértő vagy lekezelő szándékkal.

[12:51:38] Christina Chambers: (( szerencsétlen mentős ))

A villogó nem használata pedig teljes mértékben IC ügy.
A helyszínt is csak az SO, és minden jelenlévő fél ( az SSM-es dolgozókon kívül )  távozása után hagytam el.​
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Sziaa amit írtál teljes mértékben megértem de mikor én MD-s voltam akkor az volt a protokoll hogy ha meghal valaki a rendszer miatt akkor azt rp-vel a mentőbe rakod és le adod patológián elvileg , nem értem miért kellet volna az miatt ck-znia ha te le rp-zed a hullaszállítást , és ha már játszol akkor általában azért is rpzünk hogy megnyugodjunk és ki kapcsolódjunk és igen szerintem nem volt szép hogy te fogtad és elhajtottál inkább mint hogy RP-vel a mentőbe rakd és le add patológián . És igen kiragadnia a képből egyetlen mondatot az a legszebb dolog a mentős dologban főleg hogy utánna írtam mást is no de ez más téma . Szerintem attól hogy mentős vagy még nem kéne félbehagynod az rp-t hogy elpakolj valakit és inkább lelépsz . Igen nem volt a legjobb mondatom amit írtam , de ha azt nézed szerintem teljesen jogos maga a pk . 1 - én nem vontam kétségbe magát az OOC dolgaidat te egyszerűen csak le írtad hogy neked van más dolgod is amit megértünk de akkor se kéne csak úgy elhagyni a helyszint főleg ha már 1 olyan frakciónak vagy a tagja ami a szervernek az egyik alapkövét képzi szerintem . Ha már a mentős nem képes le rp-zni magát a "hulla" elszállítását , elcsomagolását , és inkább lelépsz a helyszínről , ennyi erővel ha meghal a beteg a helyszínen foghatná magát az MD és jaaah meghalt bocs én inkább megyek is . Szerintem ez a CK-s dolog önmagában 1 BULLSHIT miért kéne az miatt le ck-zni mert te elpakolod a mentőbe és le adod patológián a hullát . Plussz ha nem volt rá időd minek fogadtad el a hívást és jöttél ki ha már így is hat felé kell figyelni , vagy egyeltalán miért vagy 1 olyan frakció tagja ami maga a pörgésről szól kérdem én . No de nem szeretnék véleményt alkotni szerintem te teljesen elhanyagoltad magát az Rp-t mikor meghalt . Szóval szerintem maga a PK teljesen jogosan nyílt meg . És félre értés ne essék semmilyen személyes sértettségem sincs feléd / más felé se .
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Nem arról van szó, hogy nem tudom le RP-zni, hanem arról, hogy NEM RP-zhetem le.
Szóval... Le RP-zem, hogy berakom Sophie testét a mentőbe és elszállítom a Patológiára.

Ezután Sophie ( mivel SSM-es ) visszajön dolgozni a Műhelybe, mert CK-zni nem szeretne. Sophie-t ismeritek IC, ezért kicsit érdekes lenne, ha visszajönne a Patológiáról, nem?
Nem láttam karaktertörténetet arról, hogy Sophie a halálból is képes visszatérni, és utána lazán melózgatni.

Ez egyszerűen RP, egy ember halálának az RP-je, aminek figyelmen kívül hagyása szerintem elég komoly dolog.
Nem értem, miért fontosabb az, hogy én elszállítsam, mint az, hogy neki ne kelljen élőhalottat RP-znie.
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Idézet tőle: Lesi.:
Nem arról van szó, hogy nem tudom le RP-zni, hanem arról, hogy NEM RP-zhetem le.
Szóval... Le RP-zem, hogy berakom Sophie testét a mentőbe és elszállítom a Patológiára.

Ezután Sophie ( mivel SSM-es ) visszajön dolgozni a Műhelybe, mert CK-zni nem szeretne. Sophie-t ismeritek IC, ezért kicsit érdekes lenne, ha visszajönne a Patológiáról, nem?
Nem láttam karaktertörténetet arról, hogy Sophie a halálból is képes visszatérni, és utána lazán melózgatni.

Ez egyszerűen RP, egy ember halálának az RP-je, aminek figyelmen kívül hagyása szerintem elég komoly dolog.
Nem értem, miért fontosabb az, hogy én elszállítsam, mint az, hogy neki ne kelljen élőhalottat RP-znie.

Eddig minden mentős elszálította a hullát , és nem hivatkozott OOC arra hogy sok felé kell figyelnie szóval nem tudom miért akadsz fent 1 olyan alapdolgon ami már régóta így van amikor 6 hónapja voltam MD-s pár napig akkor is volt így hogy elpakoljuk , most is így volt mikor voltam MD-s csak hát nem élveztem aztán ki léptem és érdekes módon senki se ck-zott le . Meg szerintem ilyen esetekben hivatkozhatunk arra hogy "nem ismert" munkatársról van szó .

Továbbá 1 volt BCFMD-s tagtól megkérdeztem hogy annó mi volt maga a protokoll
https://imgur.com/1x7tZHf

Azóta nemtudom mennyit változhatott maga a rendszer vagy ezek az alap dolgok , de ő is azt mondta hogy ismeretlen személyként kezelték annó a tagok szóval nem értem a felháborodást gondolom azóta a vezetőség véleménye erre nem változott
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Protokoll, hogy elszállítjuk a hullát, mert nem tartunk helyszíni hamvasztást. De ez az ügy azoktól teljesen más.
Most nem egy random útszéli hulláról van szó, aki meghalt ételmérgezésben, vagy szomjanhalt. Látom, nem esik le a mondandóm lényege.

Nem akarom tízszer ugyan azt leírni. Várom a bírálatot.
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Idézet tőle: Lesi.:
Protokoll, hogy elszállítjuk a hullát, mert nem tartunk helyszíni hamvasztást. De ez az ügy azoktól teljesen más.
Most nem egy random útszéli hulláról van szó, aki meghalt ételmérgezésben, vagy szomjanhalt. Látom, nem esik le a mondandóm lényege.

Nem akarom tízszer ugyan azt leírni. Várom a bírálatot.

Ez esetben akkor várjuk meg a bírálatot köszönöm hogy írtál hozzá .
 

CounreyGeorge

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
PK a részemről zárható  , mivel átgondolva tényleg olyanon akadtam fel ami szörszálhasogatásnak nevezhető , szóval szerintem zárható indoklásnak azt mondanám hogy olyanból akartam Aügyet nyomni amiből nem kellet volna az tény hogy a stílus az mind kettönknél volt . Szóval béke meg puszi mindenkinek
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó