Chip tuning!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dani99#1299 «

Ötleted leírása

» Nos, tudom sokat volt ez téma régebben, és sosem lett belőle semmi, viszont úgy gondoltam megpróbálkozok egy ilyesfajta ötlettel, hátha nem lessz lezárva egy "nem lesz ilyen " hozzászólással, és dönthetnek a játékosok ebben.
Chip tuning:
Egy vagy két fajta lenne belőle, utcai és verseny, vagy csak a verseny. Az árat szerintem bőven be lehetne lőni jó dragára, hogy ne tudja megvenni minden kezdő. Utcai((400.000 dollár/5000PP)), Verseny ((kizárólag ppért lehetne megvenni, 7000-10.000 PP közt lenne az ára)).
Milyen előnyei lennének a Chip tuningnak?
Nyilvánvaló az, hogy nagy mértékben befolyásolná a jármű gyorsulását és végsebességét(( így átléphető lenne a 198km/h limit)), így lenne értelme tuningolni az olcsóbb/ nem limitált kiadású járgányokat is, mert lássuk be jelenleg a legtöbb autót semmi értelme teljesítmény tuninggal ellátni. Érdekesebb lenne egy egy autós találkozó és gyorsulási verseny is.
Ha egy szerveren pénz szerzésről van szó, azt általában azért teszik a playerek hogy tudjanak maguknak venni egy normálisabb verdát, legyen szó kezdő playerről, vagy olyanról aki régebb óta játszik, és mivel bent van ez a limit, sokat elvesz a játék élményből. Így kicsit változatosabb lenne az autó piac is(( mindenki limitált autót akar, ami bír menni valahogy, vagy Buffalo STX-et)).
Így több értelme lenne a PP-nek is, mivel jelenlegi formájában nem sok értelmes dologra lehet költeni, és a játékosok is örülnének, ami nem egy elhanyagolható dolog.
Felmerülhet olyan kérdés, hogy így több baleset lesz e? Nos szerintem egy ekkora mapon 100-200 playernél nem lessz sok baleset, sőt kifejezetten kevés, nem ez a dolog fogja a balesetek számát növelni. Közel hatszáz játszott órám alatt körülbelül háromszor volt olyan hogy ütköztem valakivel, valójában akkor lenne problémás a sebesség, ha fent lenne egy időben 800-1000 player, de mivel nincs, így nem áll fent ennek a veszélye. A másik dolog hogy nem érkeznek betölteni a playerek meg autók nagyobb sebességnél? Megint magamból kiindulva, eddig egyetlen AltV szerveren se fordult velem elő olyan, hogy a sebesség miatt nem töltöttek be playerek meg autók. Akinek gyengébb gépe van az meg úgy sem fog száguldozni, valószínűleg eddig se tette. A rendvédelmi járműveket szintén ehhez a változáshoz lehetne igazítani, hogy ne legyen az hogy így unfair a dolog.Még egy olyan dologgal lehetne ezt a rendszert ellátni, hogy ha Chip tuning van a járműben, akkor bizonyos kilométerenként csipne le a rendszer a motor HP-ból. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Jó lenne ha a játékosok dönthetnének arról, hogy szeretnék e a dolgot, esetleg ezt is Discord szavazásra lehetne bocsátani, mint sok más dolgot😃 Ha valaki esetleg látja azt hogy milyen nagy hátrányai lennének ennek a Chip tuning dolognak, az legyen szíves leírni hozzászólásban.
Ha van is hátránya, elenyésző az előnyökhöz képest szerintem««



 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Hát így is sokan úgy mennek mintha nem lenne holnap. Ezt a limitet meg már megszoktuk. Személyes véleményem szerint ezen nem kéne változtatni.
Az emberek így is - úgy is limitált autókat akarnak, teljesen mindegy hogy bent van-e a limit avagy sem.
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Azért akar mindenki limitált autót, mert csak azok mennek elfogadhatóan, csomó jó autó van autókereskedésbe ami nincs kihasználva, mert egyszerűen a teljesítmény tuning alig dob rajta, valamint szerintem igen is sokat dob az élményen az ha kikerül a 198-as limit, és értelmét nyeri tuningolni a gyengébb, nem limitált autókat is, valamint a PP is jobban fog kelni playerek közt. Nyilván nem arról van szó hogy egy 200 ezres kocsin dobna annyit a dolog, hogy otthagyna egy két millióst, balancolnák szépen a dolgot hogy egy eleve erősebb autón többet dobna, egy gyengén kevesebbet. Ha ez a limit az egyenlő esélyek miatt van bent, akkor ennyi erővel le kellene korlátozni egy csomó dolgot, gondolok itt PD/illegál dolgokra. Fórumot eleve nem nézik túl sokan, egy DC szavazáson derülne ki hogy mennyire támogatnák ezt a játékosok.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Így is kb úgy mennek a kocsik mint az űrhajók, fölösleges még gyorsítani őket.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Jó lenne ha a játékosok dönthetnének arról, hogy szeretnék e a dolgot
Szia, ahogy látjuk a szavazatok alapján, döntöttek. Nem tervezzük visszahozni a régi rendszert, ahol rükvercbe rakva a Krieger 150km/h-val robogott. Aki pilótát akar RP-zni a szerveren, megteheti úgyis, hogy 198 km/h-val közlekedik, nem kellenek a 250-300-as sebességek. Ha ilyet szeretnél, akkor online-ban van rá lehetőséged vagy bizonyos fivem szervereken, ahol olyan a tapadása a kocsinak 300-nál, mintha gyalog sarkon fordulnál.

hátha nem lessz lezárva egy "nem lesz ilyen " hozzászólással
Head of Staff hozzászólás
Nem lesz ilyen. Ne is írjátok fel többször, mert elutasításra fognak kerülni. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó