Charles Norelli - Matthew Burns

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

sweet

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
panaszkonyvj.png

[size=12pt]Neved: Charles Norelli
Játékos(ok) neve: Matthew Burns
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: Épp szolgálati időmben egy előállítottal tartottam a paletoi kirendeltségre amint egy motoros szépen kidarált a járőrautómból. Sem a fényhíd nem volt felkapcsolva, illetve semmi olyan látható szándék nem volt tanusítva hogy én őt üldözöm/követem stb.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://prnt.sc/z8yh50, https://youtu.be/eiibB90AWRQ
Megjegyzés: Nincs.
 
A

AdamBryant95

Vendég
Vendég
Tanúsítom. Amikor bejelzett az autókereskedés, akkor direkt felmértük hogy hány elérhető egységünk van. Mivel egyedül 1db elérhető egység volt, éppen ezért nem ment ki senki a kereskedésre. Ekkor a Charles Norelli vitte be a gyanúsítottat a Paleto Bay Sheriff's Station felé, amikor halljuk hogy direkt módot követték az embert és szándékosan kidarálták.
 

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Csá, én vagyok Matthew Burns
A történet az volt, hogy egy autókereskedés kirablása során megláttalak titeket. A társaim menekülésének előkészítésén dolgoztunk. Nem hiszem, hogy ezzel nem voltál tisztában. A társam lőni kezdett rád, utána kiszálltam és rátok lőttem egy tárat, tudtommal senkit nem öltem meg, max animba kerültetek, bár ez nem is lényeges.
Egyébként a bizonyíték amit csatoltál, az  mit bizonyít?
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[adminisztrator]Sziasztok.
A panaszt én fogom kezelni.
Az esetleges hozzászólásokat még megvárom, bár a videó szinte mindent elmond.[/adminisztrator]
 

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Megnéztem már.
Az, hogy nem szirénázol az nem jelenti számomra azt, hogy nem jössz ki a rablásra
többit már leírtam
köszönöm egyébként, hogy ezt a zenét választottad. "You are a cunt"
Mi lenne, ha nem OOC minősítenél?

várom a bírálást az ooc szidásra is

gratulálok a haverjaid viselkedéséhez
nem is értem Christian Cross válaszát sem a dora, hogy él-e, aztán miközben rp-zek elkezd lőni engem. :D
 

Eto

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Emily
Egy egység hány főből áll? mert ha 10 bcso-s nem volt a városháza környékén akkor 1 se.
 

sweet

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Szerinted, ha hátul van egy őrizetbe vett, megbilincselve és a rádió jelentésem alapján is a kirendeltségre vittem letartóztatni, akkor foglalkozni fogok egyszere két bejelentéssel?
[19:23:16] ** [CH: 9111] Charles Norelli (Deputy Sheriff): R53 egy előállítottal tér vissza a paletoi kirendeltségre.

- A zenét játék közben hallgattam.

Idézet tőle: killereto:
Egy egység hány főből áll? mert ha 10 bcso-s nem volt a városháza környékén akkor 1 se.
ez jóval előtte történt.
 

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Szerinted én látom a rádiózásotokat? vagy hogy ki ül hátul? XDXDXD
Egyébként meg nem hiszem, hogy közben hallgattad volna, a játék hangereje meg le van véve? a rádiózást hogyan hallod esetleg, ha voiceon beszélnek? tudod ezt valahogyan bizonyítani?
 

Antonio67

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
nem tudom mit kezdjek azzal, hogy kimásolod a logodból a rádiózást. szerintemlegközelebb küldjetek sms-t vagy vmi, hogy tudjam mi a helyzet és akkor nem lövök. De más nézőpontját nem veszitek figyelembe
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[adminisztrator]A videóból számomra egyértelműen látszik, hogy a kocsinak köze se volt az esethez. Láthattad, hogy nincs fényhíd, kanyarodó sávban áll a pirosnál, stb.
Teljesen felesleges volt megállnod, hogy lelődd, semmi nem utalt arra, hogy utánatok fog menni, főleg, mivel elengedett már több kocsit is.
A panasz jogos, zárom.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó