CCTV jelzése körözött gépjárműnél.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» Traffipaxok kikerülésével a CCTV-k átvehetnék ezt a funkciót: PL: körözött gépjármű, vagy épp rendszám nélküli, esetleg lopott jármű haladt el a látóterében.«


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Miért? Ennyire nehéz lenne traffipaxok nélkül tartani a lépést? Rengeteg lehetősége van a PD-nek, hogy egy - egy csirkefogó nyomára bukkanjanak. Részemről minusz.
 

clytnn

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
Adam_Parkes
Alapból nem volt túl reális ötletnek felhozni, hogy kikerüljenek a traffipaxok, mert a szavazásnál mindenki a saját érdekét nézi, ami jelen esetben az, hogy sose kapnak traffitól büntetést, és jelzést sem ad. Fel lehetett volna hozni azt is szavazásnak, hogy mindenki kapjon 10 millió dollárt, mindenki igenre szavaz, de egyértelműen ront a szerver minőségén és realitásán.

A rengeteg lehetőséget meg nem értem, konkrétan egy MDC van ami kijelez egy lakcímet (ha jobb esetbe van), az azt követő leghatékonyabb módszer meg a járőrözés, ahol 309 útszakaszon lehet a keresett ember, egy jó estén meg van nagyjából 7-8 egység. Ha utána számolsz, matematikailag nincs rá túl sok esély, hogy megtalálják az egységek akit keresnek.
 

Sentor

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Van CCTV rendszer ami bejelez ha valaki körözött. Volt egy futásom yard elől mikor frissen beszereztem a járgányom, nem használtam a kocsit meg ilyenek, amint felmentem obszihoz már jött is a 3 járgány meg 8 ember hogy vigyenek.

A "fixtrafi" már-már a legjelentéktelen szervereken is el van terjedve hogy vigye a pénzt kifele a szerverről, de ennél van jobb modszerek is. Így is látom hogy a PD megfogdos embereket ha mennek mint a meszes.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:860
Főadmin hozzászólás
Sziasztok. PD részéről nem került be változtatás. A leaderrel egyeztetve lett, ami hamarosan publikálva is lesz a frakció discordon. Rengeteg alternatíva van a traffipaxok helyettesítésére.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó