Carl Adminsegéd jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
> Adminsegéd Jelentkezés <

> Bemutatkozásom <

- Sziasztok, Bencének hívnak, ugyebár legtöbbeknek Carl. Körülbelül 5 éve, hogy belecsöppentem a RolePlay világába, azonnal magával szippantott ez az egész, azóta már hobbivá nőtte ki magát, az akkor csak szimpla unaloműzésnek induló dolog. Jelenleg tizennyolcadik életévem töltöm, egy Informatikai Szakgimnázium tanulójaként. Hihetetlenül rajongom az autós kultúráért, leginkább a JDM és Drag kategóriák szerelmesei közé tartozom. Rengeteg szituáció részese voltam, valamint sok-sok élményt szereztem a RolePlayel töltött éveim alatt. Rengeteg barátság megalakult ezen évek alatt. Szerintem sosem leszünk tökéletesek, mindig tanulhatunk, tapasztalhatunk valami újat, ezért is fontos, hogy új dolgokat és embereket ismerjünk meg, nyissunk az új dolgok felé. -

> Referenciám <

SeeMTA V3 Las Venturas -> Adminisztrátor, S.G.H Tag
Octans Project MTA -> Adminsegéd
Frakció Leader/Alleader (OneRP, FlyMTA, Octans stb..)
Rengeteg kisebb szerver

> Mi az Adminsegéd feladatköre? <

- Játékosok vezetése a helyes úton, különböző szituációk bemutatása, szerver ismertetése, bevezetés a szerver közösségébe. Adminisztrátori munkák megkönnyítése, nagyobb ügyek továbbítása az Adminisztrátorok felé, szabályok ismertetése, betartatása. -

> Szerverrel kapcsolatos tapasztalataim <

- Rengeteg ismerősöm és jó barátom itt ismertem meg, körülbelül 70.000 játszott perccel rendelkezem, mondhatni sokféle szituációt éltem meg és rengeteg embert ismertem meg. Többször is tevékenykedtem Leader/Al-Leader-i pozícióban. Rengeteg élménydús, izgalmas szituációt tudhatok magam mögött. -

> Miért lennék én a megfelelő? <

- Az őszintét megvallva ezt legjobban ti tudnátok eldönteni a rólam szerzett tapasztalatok alapján, nem szeretem magam fényezni, sem kitüntetni, mindenkinek megvannak a saját jó és rossz képességei, mindenki fejlődhet valamilyen szinten, senki sem tökéletes, viszont írok pár jellemet magamról. Barátságos, közvetlen, idealista személyiség vagyok, adok mások építő jellegű kritikáira, véleményére. Álmodozó típus vagyok, szeretem ha a terveim sínen vannak. Ahol tudok a legjobb tudásom szerint segítek, tapasztalataim alapján. -

> Aktivitásom <
- A feladathoz szükséges aktivitásommal nem lenne gond, terhelhető személy vagyok, sőt sokszor szeretem túl vállalni magam, viszont mindig sikerült megoldanom a feladatokat és beosztanom az időm a rám bízottakhoz mérten. Hétköznap leginkább Délutánonként vagyok elérhető, hétvégén ezen időszakok száma nő. -

> Miképp viszonyulok a csapatmunkához? <

- A csapatmunka a mindennapi életemben is jelen van, egy csapat, közösség csak is úgy működhet, ha minden erőnkkel azon dolgozunk, hogy minél jobbá tegyük a szervert vagy akár egy frakciót, csapatot. Fontos az összedolgozás, csapattársaink ismerete, összhang megtalálása, ezek nélkül egy csapat nem működhet rugalmasan, naprakészen. Egy csapat attól is csapat, hogy mindenben számíthatnak egymásra, kiegészítik egymást. -

> Terveim a jövőre nézve <

- Elsősorban is az Adminisztrátori jogkör, majd ezt tovább vinni ameddig csak lehetőségem van rá. Mostani Frakcióm építgetése Leader társammal, egy szuper közösség kialakítása. További rengeteg RolePlay szituáció generálása/megélése. -

> Tulajdonságaim <

- Pozitív: Kedves, segítőkész, motivált típus vagyok. Hajlok az új dolgok felé,
céljaimért a végsőkig küzdök. -
- Negatív: Könnyen magamra veszem a dolgokat, sokat beszélek egy adott témáról, visszahúzódóbb valamint túlságosan jószívű vagyok. -

> Végszó <

- Röviden ennyi is lenne, próbáltam lényegre törő, viszont rövid lenni, jobban preferálom az e-féle lapokat, valamint egyszerű, átlátható formázás volt a célom. Remélem sikerült mindenkihez eljuttatnom a szándékaim és a terveim, minden kommentet köszönök, bármi építő jellegű kritikád van, ne tartsd magadban! Szeretnék újra bizonyítani és megmutatni, hogy megfelelő tudással rendelkezem és rengeteget változtam a múltat illetően. Köszönöm, hogy végig olvastad. -
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:689
-
Csá Boros!

Remélem nem haragszol meg, ha írok a lapodhoz.
Nos. Elég régóta ismerlek, véleményem szerint egy jó barátság alakult ki köztünk.
A lapod formázása tetszik, tartalma megfelelő és lényegretörő.
Tudom, hogy anno miért is lett elvéve tőled az AS, de reméljük okultál. Személyszerint támogatom a lapod. Sok sikert a továbbiakban.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Helló Burka!

Egyáltalán nem haragszom, sőt köszönöm szépen! Igyekszem javítani és megmutatni a valós tapasztalatom és képességeim, ezáltal javítani a múltban elrontott hibákat. Köszi mégegyszer. Puszillak bari. :-* <3
 

Echyre

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
Echyre
Carl-t jó ideje ismerem és mindig is a legjobbat nyújtotta mindenki felé. Tudja tartani azt amit megígér és teljes mértékben megfelelő a feladatra.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[szuperadmin]Szia Carl!

Nem most futunk össze először az elmúlt jó pár hónap alatt. Voltál már a text szerveren adminsegéd, illetve a voice szerveren admin is. A lapod igazán jóra sikeredett, tartalmas és a formázással sem lőttél mellé.

Úgy gondolom nem szükséges részletezni, hogy miért alakult úgy az első etap ahogy, viszont azt tudjuk/láttuk, hogy tanultál belőle.

Gratulálok, a lapod elfogadásra került! Kérlek frissítsd fel az emlékeid a szabályzatot illetően, illetve Discordon keress fel a továbbiakkal kapcsolatban!
[/szuperadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó