Cario Lanzone - Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sajtosrud

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
unban.png


Név: Cario Lanzone
Adminisztrator neve: Viki
Indok: cheat
Tiltás időpontja: 2020-08-02 19:06:14 (kb 10 perce dobott ki a szerver,szóval árdekes az időpont amit ír.)
Meddig tart a ban: örökké.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Első..

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Hát igazából kezdőként éppen farmoltam a pénzt,és hírtelen kidobott a szerver,szóval ja, nem tudom mire fel, nem igazán csináltam semmit ami a szabályzattal szembe menne.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Hát azon ami miatt kaptam ezt a bant.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem.
 

Szigor

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
[adminisztrator]A téma címét és az adminisztrátor nevét módosítottam![/adminisztrator]
[globmod=Insigne]Én is mert még mindig rossz volt.[/globmod]
 

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
[adminisztrator]Jó ideig reconoltalak ez idő alatt párszor volt érdekes mozdulatod ami olyan, mint a fly. Erről mit tudsz?[/adminisztrator]
 

Sajtosrud

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Elsősorban nem az a személy vagyok aki szembe menne a szerver szabályzattal, illetve külső program segítségét használja.(már ha a fly az külső program, mert bármennyire érdekesen hangzik nem tudom mi az) És nem kedvtelésből töltök órákat a farmon hogy fly-al csináljak bármit is, illetve hogy egy admin vagy adminsegéd recon közbe ezt kiszúrja. Lehet hogy neked recon közben úgy látszott, de az én lelkiismeretem tiszta, nem használtam semmi ilyet, és nem is tervezek, várom a bírálatot.  //telo//
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó